top of page

Minu lugu
Intuitiivne selgeltnägija, spirituaalne teejuht ja sisulooja

Tagasi vaadates on alati kõik palju selgem ja mõistad, miks midagi pidid kogema. Minu lapsepõlves oli nii kergust kui raskust. Olen olnud alati väga tundlik - põhimõtteliselt juba väiksena lugenud ruumi energiat ja inimeste olekut, nende mõtteid ning seisundit. Ma olen väga empaatiline, kuid lapsepõlves ei saanud sellest aru, vaid arvasin, et kõik tunded ja mõtted oma minu omad. Lihtsalt kui keegi tundis ennast ebamugavalt, siis mul hakkas väga halb ja hakkasin läbi enda olukorda või inimest tervendama. Tegin seda läbi esinemise, laulmise ja tantsimise ning lihtsalt väga tubli ning rõõmus tüdruk olemise. Kui sa oled tundlik, siis esialgu ei pruugi mõista, et kõik teised ei ole nagu sina. Lapsena olin muretu, elurõõmus, sportlik ja tahtsin olla inimeste ees, suhelda ning tutvuda erinevate kohtadega. Küll aga ükshetk kaotasin oma kerguse...

Igaüks meist kogeb mingil tasandil traumasid - suuremaid või väiksemaid. See on kasvamise osa ja ma ei oleks see, kes ma olen praegu ilma minevikuta, kuid nüüd enam ei keskendu minevikule, vaid lõpuks on vaja elada siiski siin ja praegu. Aga siin jagan teile natukene tagamaid. Ma pidin kasvama suhteliselt noorena täiskasvanuks, mis tegi mind liialt tõsiseks ja varaküpseks. Kolisin 16-aastaselt vanaema juurde elama ja sain sellest oma elukooli. Vanaema oli juba vana ja suri aasta pärast. Olen tänulik selle aasta eest, mil saime teineteist tundma õppida. Kui ta suri, siis ta hakkas mul unenägudes käima ega tahtnud ära minna. See oli esimene vaimne kogemus, mille kaudu hakkasin mõistma, et ma tajun midagi enamat. Vanaema hing oli jäänud taevase ja maise maailma vahele kinni ning see viis mind meediumi ja teadjate juurde. Tegelikult avas vanaema minu ukse spirituaalsesse maailma ning hiljem sain ka teada, et selle sama vanaema liinipidi on olnud suguvõsas palju tugevaid võimetega naisi. Ehk tunnen väga tugevalt enda seljataga tugevust ja kaitset, kuigi ise olen pigem habras ning õrn ja just see pehmus olen mina ise. Vanaema jäi mu kõrvale pikaks ajaks peale oma lahkumist. Ta jäi mind toetama ja vaatama, et ma saaksin oma elu reele ning kaitses mind väga tugevalt.

Kui vanaema sai rahu, tekkis mul suur uudishimu spirituaalse maailma vastu. Hakkasin selle kohta lugema ja tutvuma erinevate praktikatega. Mind väga paelus see maailm, kuid arvasin, et tegelen sellega sügavamalt kui olen tunduvalt varem. Peale vanaema lahkumist kolisin aastaks õe juurde ning pärast seda läksin veel aastaks vahetusõpilaseks Brasiiliasse. See oli suur enda avastamise ja iseenda tunda õppimise kogemus, samas ühel hetkel tundsin järsku, et mul on vaja tagasi tulla. 

Kui ma tulin tagasi, siis avastasin ennast depressioonis ja ärevushäirete all. Kõik lapsepõlvest tulnud traumad tulid pinnale ning ma ei tundnud enam elust üldse rõõmu. Mõistsin, et ma ei saanud enam peituda oma maskide ja müüride taha. Alistusin, sain abi ka ravimitest ning minu aju hakkas uuesti töötama.

Hakkasin leidma vaikselt jõudu, et oma elu luua ning avastada, kes ma ikkagi olen. Tegin erinevaid palgatöid ja sain bakalaureusekraadi sotsioloogias ning magistri nüüdismeedias. Soovisin kinnitada endale teatud positsiooni ja kindlustunnet. Aga kui tegin kõik need etapid ära, siis mõistsin, et see pole ikkagi see. Kuigi nüüd vaadates oli ka kõik need sammud üliolulised, siis pärast neid kogemusi tundsin, et siiski midagi on nagu puudu. Paralleelselt kinkis sõbranna mulle esimesed inglitaro kaardid. See oli nii-nii põnev, mul oli huvi, aga alguses ei osanud ma neid lugeda. Üks asi viis teiseni ja jõudsin oma tööotsingutega ummikusse. Mind ei lastud edasi karjääriredelil areneda, kõik uksed suleti põhjuseta.

Alistusin ja läksin ühele energiapuhastuse meditatsioonile. Ja siis ma sain vabaks! Päriselt. Mõistsin, et midagi on minu ees, mida ma ei näe. Võtsin maha endalt pinge olla keegi, kes ma ei ole. Hakkasin tunnetama kaarte ja oma tundlikust praktiseerima ning blogis jagama oma teekonda. Õppisin ennast energeetiliselt hoidma. Vaikselt alustasin kaardinõustamisega. Esialgu lihtsalt meelelahutuse mõttega sõbrannadele ja tuttavatele. Tahtsin jagada oma kogemusi ja sellest sündis Spirituaalne Elustilist. 

Ma ei julgenud kohe nähtavale tulla, aga kui tulin nn kapist välja, siis sain aru, et pole midagi karta. Ja arengud kestavad siiamaani, üksi abistaja ei pea olema ise perfektne, see ei ole loomulik inimesele. Ja nii läks pall veerema ja tundsin endas jõudu ning tahet edastada informatsiooni, mis on mulle nii loomulik tegevus. Olla inimeste keskel, näha erinevaid kogemusi, ajada oma asja ja juhtida iseennast. See viis mind oma ettevõtte loomiseni ja nägin, kuidas elu hakkas mind toetama. Ma pidin usaldama, siin ei olnud teist varianti. Selleks oli vaja lahti lasta kontroll, seejärel sai Universum mind toetama hakata. 

Nüüdseks olen võtnud vastu ennast intuitiivse selgeltnägija, spirituaalse hingemeistri ja sisuloojana. Naljakas on tegelikult endale nimetusi anda, sest tean, et olen lihtsalt väekas hing suure sinise papagoi tootemiga ja valgustöötaja, kes on pärit Siiriuse tähesüsteemist ning minu rass plejaadlased on minu taga, et saaksin olla Universumi kõrgemaks hüvanguks. Olen pärit ühelt planeedilt, kus põhiline kontakt oli looduse ning vee taolise ainega. Maapealseid elusid on mul samuti päris palju olnud, aga keskendun elamisele siiski siinses elus. Mul on suurim au olla olemas ja igavene tänutunne minu abilistele siin maapeal ja kõrgel! Ma tean, et tulin siia põhjusega ning selleks olen pidanud paljust loobuma, kuid siis asendatakse mittetoetav veel paremaga! Nii saan olla vaba, olla mina ise, armastada ja olla armastatud!

Nüüdseks on minu tegemised kasvanud päris suureks. Peamiselt tegelen siiski info vahendamisega nii individuaalselt kui ka laiemalt gruppidele Youtubes ja Patreonis. Lisaks sellele toetan inimesi energeetiliste tervenduste ning aitan oma teekonnal liikuda iseendaga kooskõlas. Aegajal koolitan hingelisi ning olen rõõmuga olemas neile, kes on samuti vaimsel teel. 

Me kõik oleme unikaalsed ja ainulaadsed. Pole tõesti kedagi nagu sina. Kui me kõik võtame ennast vastu ja teeme endaga rahu, siis maailm muutubki ilusaks kohaks. Läbi meie enda, mitte maailma muutes. Meie olemegi muutus. Kes oled sina ise? Otsi ta üles ja loo koostöö. See on sinu suurim tugevus. Aitan sul seda teha kui tunned kutset.

Armastusega

Kristiina

bottom of page