top of page
joel-henry-498313-unsplash_edited_edited

Hei, mina olen 

kiri_edited_edited.png

Tere! Mina olen Kristiina. Mina olengi Spirituaalse Elustilisti tegemiste taga. Saame tuttavaks. Mind teatakse kui tütart, õde, elukaaslast, sõbrannat... aga lisaks sellele ja paljule muule olen hing. Hing, kes on tulnud valgust näitama, kogema, oma tunnetusi jagama ning sellega inimesi aitama. Mulle on antud oskus tunnetada ning tajuda selgelt inimesi, olukordi ja kõike ümbritsevat  energeetilisel tasandil. Olen selgelttunnetaja ja empaat. 

 

Kirjutan teile natuke taustast. Tegelikult algas minu vaimne tee juba lapsepõlves. Mäletan kui ennustasin sõbrannadele mängukaartidega, kellel millised šansid poistega on. Hiljem tajusin, et kõik südamesoovid, mida tõesti-tõesti ihaldasin kuidagi “lihtsalt” manifesteerusid. Ehk kasutasin juba lapsepõlves alateadlikult külgetõmbeseadust. Nähes vanaemast peale tema surma kirkaid unenägusid, teadvustasin esimest korda, et olen energiatele vastuvõtlik. Vanaema teadis, et mina saan teda aidata ja tuli minu unenägudesse. Ta ei saanud rahus ära minna ja hakkasin otsima abi. Leidsin kanaldaja ja meediumi, kes aitasid mul teha vastavad rituaalid ning kanaldaja jäi minu enda teed edasi juhatama. Sain vihjeteks, et mul on eeldused vaimsusega tegeleda ja mõne aasta jooksul tugevneb side ingli- ja haldjatasandiga. Olen alati tundnud sidet inglitega, kes mind jälgivad, toetavad ja kaitsevad. Nüüd tean ka, et minu spirituaalsed võimalused on antud suguvõsa naisliinist. See teadmine on minu jaoks väga turvaline ja toetav. Enne blogiga alustamist käisin erinevatel vaimsetel kursustel, teadjate ja tegijate juures, uurisin raamatutest inglite kohta, tegin meditatsioone ja rännakuid, otsisin infot enda kohta. Seda oli vaja, et hakkaksin eristama, mis minu jaoks töötab ja mis on mulle õige. Hakkasin aru saama, et ainult mina ise olen enda teejuht. Endasse süvenedes õppisin kõike ise tunnetama ja neid tundeid ka usaldama ning teistele jagama alustades sõbrannadest.  

 

Elu on maagiline ja tagantjärele mõeldes väga loogiline. 2019.aasta alguses tundsin, et soovin oma kogemusi blogi formaadis jagada. Ma ei kujutanud ette, et hakkan tegema kanaldusi, ennustamisi või nõustamisi. Küll aga ootasid mind kodus inglitaro kaardid, mida oskasin alguses ainult raamatu abiga lugeda. Sain juhatust hakata intuitiivselt kaarte tunnetama ja sellest alates hakkas taju voolama. Infoks, kaardid on minu head koostööpartnerid ja abilised. Kaarte ladudes tuleb minule teadmine situatsioonist, mõjudest ja võimalikest lahendustest. Kust see tuleb? Infokanal jookseb läbi minu alateadvuse ja kosmiliste tasandite. Õppisin ka enda ruumi looma, energeetiliste toetajatega koostööd tegema ja ennast kaitsma ning vajadusel ka tunnetusi kinni panema. Seda ei saa kindlasti alahinnata! 

 

Hetkel olen blogija, tunnetaja ja nõustaja. Aga ma ei pane sellele piire. Olen valgustöötaja ja kes teab, kuhu elu veel viib. Mulle igatahes tohutult meeldib inimesi nõustada, kaarte laduda ja aidata saavutada inimestel endas kindlus ja mõistmine. Kui vähemalt üks inimene saab toetust, siis olen õnnelik. Minu juurde on kaardinõustamisele jõudnud juba nii palju inimesi! Soovin teid tänada, et usaldate mind ja minu kirjutised enda energeetilisse välja lubate. Isegi siis, kui ei teadnud, kes ma olen! Ma tean, et ka teie tunnetate ja vahel pole muudki vaja.

 

Olen valinud aususe enda ja teie vastu, näitan kes ma südames olen ja mida mulle hingetasandil teha meeldib. Mul on ülimalt hea meel, kui minu info ja looming kõnetab sind ning avastad enda jaoks midagi uut!

IMG_0616_15-03-2022-15-09-54 (1)_edited.jpg

Võta minuga ühendust!

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page