top of page
Watercolor _ Artist Hue.jpeg

Spirituaalne ettevõtlus: loo autentset väärtust ja aktiveeri külluslik elu
Mai - juuli 2024

3-kuuline teekond hingelistele, kes soovivad maailmale midagi jagada ning kasvatada oma hobist/huvist töö või olles juba ettevõtja soovid avada ennast veel suuremale vastuvõtmise energiale, et kasvaks sinu edu ja küllus.

Koolitus toimub Zoomis ja personaalsed nõustamised kohapeal Tallinnas või videokõne teel. Täpsed kuupäevad selguvad aprilli lõpus.

Hei valgustöötaja - ma näen sind!

 

Sul on soov maailmale midagi jagada ning oled tundnud kutset oma huvist/hobist kasvatada töö? See võib, aga ei pea olema seotud otseselt vaimsete praktikatega, kuid see on miski, mis on sulle südamelähedane ja maailm saab ka sellest võita. See teebki sinust valgustöötaja! Sinu tundlik ja ainulaadne olemus, vajadus olla vaba ja leida oma tee ning soov luua siia maailma panust, mille kaudu tunned end ise teostatuna kõikide hüvedega ja avardad inimeste elusid, kelle teele jõuad.

 

Isegi kui tundud endale nii tavaline või mõtled, kes ikka minu asju või teenuseid soovib, siis see on üks pidurdavatest uskumustest, mida vabastame. Tegelikult on sind väga vaja, aga täpselt sellisena nagu sa päriselt oled. Ja siis tulevad hirmud, et kuidas mind vaadatakse või kas ma õnnestun, kuidas saan hakkama nii finantsiliselt kui ka vastutusega?

 

Või juba toimetad enda valdkonnas, aga soovid luua veel suuremalt arengut, edu ja küllust, kuid miski nagu takistaks? Teed ja teed, kuid tulemus tuleb aeglaselt? Töötad üle või tunned end väsinuna, kuid see tunne ei ole ju see, mille pärast alustasid. Raha ja võimalused ei liigu või tulevad raskelt. Ma olen sulle olemas, et lubada oma edu suuremalt voolama!

Sooduspakkumine kuni 21.04

Koolituse kõikide teenuste ja materjalide tavahind on 1600€, kuid teile parima panusega endasse 888€. Ja veelgi enam, kuni 21.04 on võimalik registreeruda -14% lisasoodustusega ehk kas osade kaupa tasudes 255€/kuus aprill-juuni või ühekordse maksena 765€. Kuni 30.04 registreerudes 296€/kuus või 888€ ühekordse maksena. Koha kinnitab esimene sissemakse. Kui tunned, et koolitus on väärt suuremat panust, siis kirjuta mulle ja vali summa tunde järgi.

Best Value

Koolitus ''Spirituaalne ettevõtlus''

296 €

296

Every month

Panusta 3 osamaksena, koha kinnitab esimene makse

Valid for 3 months

Iga kuu personaalne nõustamine/mentorlus

Grupiseminarid energiatehnikate ja meditatsioonidega

Järelvaatamine, ligipääs materjalidele ja salvestustele

Minu toetus ja nõu kogu teekonnal

Best Value

Koolitus ''Spirituaalne ettevõtlus''

888 €

888

Panusta koolituse summa ühekordse maksena

Valid for 3 months

Iga kuu personaalne nõustamine/mentorlus

Grupiseminarid energiatehnikate ja meditatsioonidega

Järelvaatamine, ligipääs materjalidele ja salvestustele

Minu nõu ja toetus kogu teekonnal

Ma tean, mida sa tunned...

3 aastat tagasi töötasin veel turunduse ja reklaami valdkonnas palgatööl. Kõik oli justkui hästi, kuid tundsin, et ei saa ennast selles täielikult teostada. See pani mind otsima enda teed ning leidsin selle enda hobis. Kõik algas põnevusest kaarte laduda iseendale ja sõbrannadele. Olen 3 aastat nõustanud inimesi hobikorras ja veel sama kaua nüüd ettevõtjana. Selle aja jooksul on minuni jõudnud üle 1000 inimese nõustamisse või tervendusse, olen läbi viinud 5 edukat koolitust, müünud energeetilisi maale, üritustel ja sünnipäevadel oma teenuseil pakkunud ning sotsiaalmeedias on minu sisul sadu tuhendeid klikke.

Vaatamata statistikale pean olulisemaks, kuidas olen saanud toetada inimeste kasvamist ja näha edulugusid ning tunda vabadust, mida ettevõtja elu ja hingestatud töö pakub. Ma saan olla päriselt mina ise ja enda elu juhtida. Sellega on kaasnenud avanemine minu maailma inimestele, iseenda teostamisest tuntav rahu, aga muidugi ka mitu korda suuremad sissetulekud kui varasemalt võimalikud olid ning tunne olla päriselt väärtustatud ja hinnatud ning enda moodi edukas.

 

Jah, kõigile selline tee ei sobi ning igas asjas on omad väljakutsed, kuid kui tunned, et see võiks olla ka sinu kutse, siis julgustan sind seda avastama koos minuga! 

  • Patreon
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

Koolitus on mõeldud sulle kui...

...sa tead, et sinu elu peaks olema midagi suuremat, kuid vahel piirad ennast ise, kardad oma väge, edukas olla või tundud endale liiga tavaline

...sa oled püüdnud olla nagu teised või jälgida väliselt, mida tegema peab, kuid see ei ole sind kuskile viinud

...oled väsinud ainult andmisest ning soovid kogeda oma tegevuses tasakaalu, küllust ja heaolu

...vahel lähed enda võrdlemisse teistega ehk kadeduse- või konkurentsi energiasse ja tead, et tegelikult see ei ole sina 

...sul on raske enda muredest välja saada ja see paneb sind veel rohkem tegutseda, on pidev pinge kuskile jõuda 

...sul on hirm ebaõnnestuda ja iseennast maailmale nähtavale tuua omas loomingus ning tegevuses

...annad ennast teistele liiga ära, kompenseerid end üle või ei küsi piisavat tasu oma töö eest või soovid kasvatada rahalist väärtust ning oma vajadusi kommunikeerida vabalt

...edu, rikkus ja heaolu tundub siht, kuhu liigud, kuidas see ei ole sulle veel päris turvaline ja mugav

...saboteerid/takistad iseennast ehk ei julge välja tuua seda, mida päriselt soovid elus teha ja luua või tuleb pidevalt segajaid ning aega ei jää üle 

...või oled juba teel nendes punktides, kuid vajad natukene tuge, et luua loomulikult ja auntentselt ning usaldust, et oma rada ettevõtja ja valgustöötajana

Kas need punktid puudutasid sind?

Ära muretse! Kui sa tunned end puudutatuna, siis see tähendab, et sa oled valmis vaatama iseendasse ning oled valmis vabastama selle, mis sind tagasi hoiab, et olla autentne ja selles edukas. Siis saab tulla taas pinnale see päris SINA ja seeläbi ka sinu ettevõtte kasv! Teeme seda turvaliselt, armastavalt ja hoolivalt iseenda suhtes. Minu vibratsioon ja sinu kõrgemad jõud kannavad sind edasi, et saaksid leida oma tiivad ja lõpuks lennata! Sinu elu on määratud olema midagi erakordset, ainulaadset erilist, nagu oled sina ise! See erakordsus saab avaneda siis kui julged olla sina, oskad märgata isennast ning järgneda enda kutsele.

Personaalsed nõustamised/teraapiad

(kuupäevad kokkuleppel)

Grupiseminarid - info, harjutused, energiatehnikad (kuupäevad selguvad aprilli lõpus)

Tervendavad ja tõstvad meditatsioonid (grupiseminarides ja salvestusena)

Ühine kogukond ja teineteise toetamine/peegeldamine

Kuidas panustab sulle koolitus?

Sinu ettevõtmised saavad olema ainulaadselt edukad

Julged olla sina ise ja läbi iseendaks olemise luua edu enda ettevõtmisesse. Viid tähelepanu väliselt iseendale, mis muudab sind magnetiks headele võimalustele ning kliendid, võimalused ja tugi voolavad sinuni. Lood oma maailma koos inimestega, kes armastavad, hindavad ja tunnustavad sind kõrgelt.

Lood vastuvõtmise energia

Vähem üleliigselt pingutamist ning enda ära andmist. Rohkem asjadel laskmist olla ning lubada arengutel juhtuda. Inspiratsioonist tegutsemine loob sulle võimaluse ühenduda inimestega teisel tasandil. Saad nipid, kuidas enda väärtust kasvatada ja hinnastada oma ettevõtmist. Lubad asjadest lahti lasta, et saaks asenduda paremaga.

Oskad enda eest hoolitseda ja teejuhtidel end aidata 

Oskad enda energiaid juhtida, puhastada ja hoida, et suudaks luua suuremalt ning soovitud unistusi aktiveerida. Lood sideme enda kanaliga, et saaksid abi ja toetust enda teejuhtidelt ning lubad Universumi saada enda äripartneriks, st imed hakkavad juhtuma. Seega sa ei ole enam selles üksi.

Oled valmis minema suuremaks

Sa ei hoia ennast enam tagasi ja vabaneb iseenda saboteerimine. Muutused ning edu saab sinu jaoks turvaliseks ning saad võtta vastu seda, mida siin elus tegema pead. Oled valmis usaldama kulgu ning ka seda, et arengud nõuavad vahel ka puhkust ja lubamist olla. Sa ei mõtle, et sinus on midagi valesti või teised teevad paremini. Sa tead, kes sa oled ning oskad tulevikus ka edaspidi üleminekutega kohaneda ja mis kõige tähtsam, luua jätksuutlikus oma ettevõtmistele. 

Koolituse kava

*igal kuul igale osalejale lisaks grupiseminarile üks personaalne nõustamine/mentorlus

...täpne koolituse kava ja ülesehitus võib kohandub vastavalt grupi energiale 

Sooduspakkumine kuni 21.04

Koolituse kõikide teenuste ja materjalide tavahind on 1600€, kuid teile parima panusega endasse 888€. Ja veelgi enam, kuni 21.04 on võimalik registreeruda -14% lisasoodustusega ehk kas osade kaupa tasudes 255€/kuus aprill-juuni või ühekordse maksena 765€. Kuni 30.04 registreerudes 296€/kuus või 888€ ühekordse maksena. Koha kinnitab esimene sissemakse.Kui tunned, et koolitus on väärt suuremat panust, siis kirjuta mulle ja vali summa tunde järgi.

Best Value

Koolitus ''Spirituaalne ettevõtlus''

296 €

296

Every month

Panusta 3 osamaksena, koha kinnitab esimene makse

Valid for 3 months

Iga kuu personaalne nõustamine/mentorlus

Grupiseminarid energiatehnikate ja meditatsioonidega

Järelvaatamine, ligipääs materjalidele ja salvestustele

Minu toetus ja nõu kogu teekonnal

Best Value

Koolitus ''Spirituaalne ettevõtlus''

888 €

888

Panusta koolituse summa ühekordse maksena

Valid for 3 months

Iga kuu personaalne nõustamine/mentorlus

Grupiseminarid energiatehnikate ja meditatsioonidega

Järelvaatamine, ligipääs materjalidele ja salvestustele

Minu nõu ja toetus kogu teekonnal

Tekkis küsimusi?
Soovid arvet ettevõttele?
Soovid registreerida?

Võta julgelt ühendust siin või kirjuta sotsiaalmeedias

  • Facebook
  • Instagram

Aitäh!

bottom of page