top of page
11062b_f0cd2b56e86443d68d21b6bc12fe055c_

KUNST & GALERII

Lisaks inimeste nõustamisele olen leidnud enda jaoks maalimise. Tundsin tõmmet midagi ise oma kätega luua, kanaldades infot ja energiaid ka pildile. See aitab mul sulgeda oma mõtteid ja olla lihtsalt kohal. Igal maalil on enda kosmilistest tasanditest saadud info ja energia. Mõnikord on maalile pandud energiat sõnadesse raske panna - see on lihtsalt tunne. Tavateadvus ei pruugi seda mõista, kuid alateadvus teab, kas maal on määratud Sulle. Võidki tunda seda seletamatut ''tunnet''. Tuues maali endaga koju või seades selle soovitud keskkonda, hakkab see omakorda sind toetama. Maal annab sulle seda, mis kirjelduses mainitud, lisaks muudab sind ümbritsevaid energiaid, näiteks aitab nautida enda teekonda, toob ellu rõõmu, kirge ja küllust. Maal kohandub alati sinu enda algolemusega ja mõjub igale inimese individuaalselt olles toetavaks kaaslaseks sinu teel!

Maalid on abstraktsed ning inspireeritud hingemaailmast. Kasutan erinevaid struktuurseid ning mix-media tehnikaid. Naudin efektsete detailide kasutamist, mis teevad maalid külluslikuks ning silmatorkavaks.

Telli isikupärane maal

Telli endale või kingituseks isikupärane maal 

Kirjuta mulle: 

- Kellele ja kuhu oma maal mõeldud

- Visioon oma maalist

- Eelistatud värvid ja mõõdud 

Soeta valmis maal

- Vali meelepärane maal juba valmis töödest 

- Igal maalil on oma sõnum ning eesmärk 

- Maalid kohe kätte Tallinnast või saatmisega

11062b_fd5c21cdc57f4b19b00f8ec0988396fe_

Angela

Omg, see on nii ilus, et sõnadest jääb puudu. Mina nutan õnnest ja olen sulle südamest tänulik selle imelise teose eest. Aitöh sulle ja ole hoitud.

bottom of page