Täitunud unistused

Nagu ma külgetõmbeseaduse postituses kirjutasin, siis ma olen alati saanud peaaegu kõik, midagi ma tõsiselt oma südames ja hinges olen soovinud. Üldjuhul on täitunud vaid need südamest tulnud soovid, millel on tugev energia taga. Ühel hetkel hakkasin mõtlema, kuidas küll on võimalik, et minuga nii juhtub. Alateadlikult olin ma end viinud sellele vibratsioonile, mis tõmbas nagu magnetiga minu poole need asjad, millest olin unistanud. Ma tõesti unistasin nendest asjadest, kujutasin ja visualiseerisin endale ette ja tundsin seda tunnet, mida ma tunneks siis kui mul oleks see asi juba olemas. Küll see on ikka lahe tunne, kui avastad, et oih ma ju tahtsingi seda ja nüüd see ongi mu elus. Unistustega on aga selline värk, et need võivad muutuda ja sel hetkel, kui sa saad oma unistuse kätte.. siis ilmselt sind kutsuvad juba hoopis teised teemad. Me oleme ju inimesed ja meie soovid muutuvad. Niimoodi me areneme. Võisiis manifesteerusid asjad nii, nagu sa oled kirja pannud, aga mõni oluline detail jääb üles märkimata, mis sind võib pärast häirida. Sellepärast tuleb minu kogemuse põhjal olla soovidega ettevaatlik ja võimalikult detailne! Toon näiteid oma elust, kuidas mu unistused on täitunud:


ÜÜRIKORTERI MANIFESTEERIMINE

See oli mu esimene üürikorter, mida pidin ise otsima ja endale välja valima. Ma olin siis 18-aastane. Rahalised võimalused ei olnud siis just kiita ning seepärast soovisin endale korterit, mis maksaks täpselt 200 eurot. Ma kirjutasin selle väikese paberi peale, lisasin veel, et kõik asjad võiksid olla korteris uued, modernsed ja korter võiks asuda linna lähedal. Panin selle paberi ära ja lausa unustasin selle ära. Siis hakkasin korterit otsima ja vaatamas käima. Ja mis juhtus oli see, et kõik korterid, mis maksid üle 200 euro kuus ja mille eest ma oleks olnud valmis maksma ei saanud mitte kuidagi minu omaks. Küll ütles maakler, et olen liiga noor ja omanik ei taha noort inimest võtta üürnikuks või oli probleem hoopis see, et ma oleks elanud korteris üksinda ja kaheldi ka minu rahalistes võimetes. Eelistati paarikesi või peret. Jah, ratsionaalses mõttes oli see arusaadav, aga miski oli nagu imelik. Käisin pikalt üürikaid vaatamas ja kui hakkasin juba lootust kaotama, siis leidsin Kalamajas korteri, mis maksis üllatus-üllatus täpselt 200 eurot. Kui läksin kohale, siis kõik asjad olid uued, see oli just korda tehtud korter, linna lähedal. Ja maakleril polnud probleemiks see, et ma olen noor või elan üksinda. Mind just usaldati ja tundsin, et see on minu koht. Ja seal ma elasingi ligi 2 aastat. Küll aga jätsin ma paberile kirjutamata, kui suur võiks olla korter. Kuna ma seda kirja ei pannud, siis jätsin Universumile nö vabad käed ning sellega panin natuke puusse. Nimelt oli korter 18 ruutu, mis on ikka täitsa tilluke. Hiljem leidsin ka selle paberi üles ja imestasin, et kõik oli läinud täpselt nii, nagu ma kirja panin. Sain sellest õppetunni, et soovidega tuleb olla võimalikult detailne.


ELUKAASLASE MANIFESTEERIMINE

See juhtus siis, kui ma kõige vähem oskasin oodata. Mul oli teismelisena mitu sellist suhet, mis tegid mulle palju haiget. Kui mulle keegi meeldis, siis ma hoidsin sellest inimesest tugevalt kinni ja tihti andsin andeks ka asjad, mis tegid mulle haiget. Ma ei tahtnud lihtsalt üksi olla. Olin kogenud selleks hetkeks palju ning lõpuks andsin alla. Ma mõtlesin tõesti, et nojah siis, olen üksinda. Selles pole ka midagi hullu ning ma ei viitsi enam otsida kedagi, kes teeb mind õnnelikuks. Ma pean ise õnnelik olema, enne kui saan kellegagi koos õnnelik olla. Ja ma tõesti tegin endaga lõpuks rahu armastuse teemal ja lasin lahti kõik, mis oli olnud. Ma õppisin olema endaga. Ühel õhtul, kui ma vaatasin "The Secret" filmi, siis mõtlesin, et oh, ma võin ju ka endale peika manifesteerida. Ja nii palju kui ma mäletan, siis ma panin oma mõtetesse sisse kõik oma energia, hea tunde, armastuse, headuse. Ma tundsin nii tugevalt seda tunnet. See tunne oli selline rahulik ja kindel. Samas rõõmus ja soe. Ja hästi-hästi tugev. Ma mõtlesin, et millist kaaslast ma soovin. Kahju, et ma seda kirja ei pannud, sest nüüdseks on mul meeles vaid osad detailid sellest. Ma esiteks soovisin, et mu kaaslane oleks mulle kui sõber, kellega ma saan kõigest rääkida. Teiseks soovisin, et ta oleks mehelik, mitte poisike ja vanem minust. Soovisin muidugi, et ta oleks minu maitse ja kena välimusega ning stiilne. Lisasin sinna veel selle punkti, et tal võiks olla auto. Kuid kõige tähtsam oli see, et ta väljendaks alati oma tundeid mulle ja meie vahel oleks tugev armastus. Mõtlesin ja tunnetasin kõik läbi ja jäin magama. Järgmisel päeval helistas mulle sõbranna, kes kutsus mind peole. Ma üldse ei tahtnud minna, aga lõpuks ikka nõustusin. Ajasin siis ennast püsti ja tegin ennast korda. Mäletan, et mu sisetunne ütles mulle, et täna tuleb tore õhtu. Saime siis sõbrannaga kokku ja läksime peole. Ja seal samal peol kohtusingi ma vaid PÄEV HILJEM oma tulevase elukaaslasega. Me olime küll peol, kuid leidsime kohe klapi, aga asi läks tõsisemaks alles pool aastat hiljem. Huvitav oli see, et temas on kõik need kriteeriumid, mida ma soovisin. Absoluutselt kõik. Ta on minust kolm aastat vanem, tal oli siis juba auto, ta väljendab oma tundeid koguaeg ning igapäev ütleb, kui väga ta mind armastab. Me armastame üksteist, aga samas oleme ka head sõbrad ja saame rääkida ükskõik millest. See oli lihtsalt nii uskumatu, et ma vaid ühe päevaga manifesteerisin omale kõige kallima inimese. Mulle tundub, et see toimis, sest ma lasin täielikult sellest mõttest lahti kui ära visualiseerin. Samuti olin ma ilmselt selleks ajaks nii valmis ja endaga rahu teinud!


Loo moraal on see, et sa ei saa asju tagant kiirustada. Usalda Universumit, sest kõik tuleb sulle kõige sobivamal ajal, siis kui sa oled päriselt valmis! Kui sa oled päriselt valmis, siis sa naudid oma täitunud unistust täiel rinnal!