💥🦋Pick A Card🦋💥 Milliseid muutusi toob Sulle 2019.a november?

Hei imelised! Seekordne pick a card ennustus räägib novembri energiatest ja millised muutused on uuel kuul võimalikud.


Hinga sügavalt, mõtle selle küsimuse ehk novembri peale ning vali, milline grupp sind enim kõnetab. Usalda oma intuitsiooni, ilmselt jääb sulle üks grupp silma rohkem kui teine. See ongi õige! Lase ennast juhatada ja võta aega, kui vaja. Vasakpoolne on grupp 1, keskmine grupp 2 ja parempoolne grupp 3. Kui oled enda oma leidnud, siis keri alla sõnumi lugemiseks. Kogu tekst ei pruugi sinuga klikkida, võta see, mis sind kõnetab. Tea, et sõnum on saadetud sulle positiivsete ja motiveerivate energiate poolt.
Grupp 1


Esimene grupp! Esimesel grupil on oodata novembrist palju uusi võimalusi ennast arendada. Muutused ja arengud leiavad aset tööl, koolis või mõnes muus tegutsemist ning mõtlemist nõudvas keskkonnas. Sa õpid novembri jooksul väga palju, oled pigem tagaplaanil ja ettevaatlikult mõtled, millega nõustud ja millega mitte. Kui oled mõelnud minna mõnele koolitusele, siis nüüd novembris tuleb see igati kasuks ja aeg on õige. Tunnetan, et mõned vajavad selle sammu astumiseks natuke käima lükkamist. Seega, kui oled mõelnud midagi juurde õppida, siis see on märk, et võiksid seda kindlasti teha. Oled avatud õppimisele ja selle kaudu võivad tulla sul ka head uudised karjäärivallas. Võimalik, et sa isegi ei usu selle võimalikusesse, kuid arengud karjääriredelil, edutamised või mingil muul moel tunnustamised on soodustatud uuel kuul.

Kohati tunnen, et võid olla liiga ettevaatlik elu suhtes ja ei julge samme teha. Ütleme nii, et pigem tulevad sulle pähe muremõtted kui sellised mõtted, kus oled endas kindel. Ära lase sellest välja kasvada mustrit ja suuremat probleemi! Novemberis on sul võimalus võtta ennast ette ja mitte enam joosta ära selle eest, mida sa ei taha näha. On jah ebamugav, kui peab millegagi tegelema, eriti enda sisemuse ja emotsionaalsel rahulolematusega, kuid võta see samm. Muidu ei näe sa asju selgelt ja kõik muutub veelgi udusemaks, vajad otsuste langetamisel teiste arvamust ja see ei ole üldse hea. See, mis sind praegu segab on tulnud selleks, et sa areneksid, kasvaksid, saaksid oma jõu veel tugevamalt enda kätte. Usu enda sisemist kompassi, mis palub sul enda tähtede järgi käia ja julgelt tegutseda. Võid tunduda alguses pime see tee, kuid varsti hakkad nägema endale sobivaid mustreid ja märke. Soovitavalt võiksid sa tähelepanekud kirja panna, siis saad kiiremini selgust. Tõsta pea püsti ja ikka edas!

November aitab sul leida üles oma tugevus. Tunnetan tugevalt, kui suur on sinu jõud. Ära tee ennast väikseks, kui sa tegelikult seda ei ole. Sul on jõudu teisi aidata, olla nagu majakas, mis näitab suunda ja ütleb, et kõik saab korda. Ka sinu endaga saab kõik korda. Sinu elu on osa elutsüklitest ja mõnikord on vaiksem periood ning siis hakkavad jälle kiiresti-kiiresti uued muutused pihta. Tunnetan, et oledki omadega uute muutuste äärel. Sellepärast võib olla natuke pingeline sisemuses. Sinu ees avanevad uued teed, sind toetatakse Universumi poolt väga tugevalt ja antakse käsi, et minna koos usaldades edasi! Kokkuvõtvalt on oodata muutusi ja edutamist või arusaamade kinnistumist töö- või koolivaldkonnas, aga kõrvalt toimub enese tunnetuse ja jõu tõstmise protsess, mis viib sind arengus tugevalt edasi.Grupp 2


Teine grupp! Nagu ka esimesel grupil, siis teisel grupil on samuti oodata häid uudiseid karjääris ja materiaalsetes küsimustes. Sa leiad nagu novembris ülesse selle, mis pakub sulle kirge. Mõnel võib tunduvalt kasvada loomingulisus, aga selline, mis toob ka head rahalist panust. Me oleme ju inimesed ja raha on osa meie elust. Võid leida mingi uue valdkonna, mida tunned, et tahaksid katsetada. Ka uued projektid on tulemas, kus saad palju oskusi ja majanduslikku kasu. Kuskilt kõrvalt võib tekkida mingi uus võimalus sissetulekuks, niiet võta sellest võimalusest kinni. Kui sul on olnud rahamuresid, siis haljakesed ütlevad, et mida rohkem sa annad teistele, seda enam tuleb ka sulle tagasi. Nad toimetavad sinu seljataga ja ära muretse, kui sul on võlad või mõtled võtta laenu, siis kindlasti saad hakkama. Seda kinnitatakse! Aga anna ka neile, kellel on vähem.

Teisena tunnetan, et sa teed pikaajalisemaid plaane ja mõtled tuleviku peale. Sillutad oma visiooni, et kuhu poole rihid ja mis unistusi soovid täita. Need asjad tulevad, aga praegu ei ole vaja stressi tunda. Tunnetan, et need asjad ei tule kohe. Kui aga tulevad, siis tekib võimalus järsku. November on aga pigem aeg selleks, et saaksid veel vabastada asju, mis sind ei toeta ja enam ei vaja.

Novembris võid tunda vabanemist, nagu lõpuks saad kergemalt hingata ning koorem on südamelt läinud. Tunnetan tugevat ka tervenemise protsessi. Samas sa pead ise ennast kaasa aitama, proovima vähendada oma stressi ja koormust. See aitab sul teadvustada minevikku ja seda lahti lasta. Sulgedes ukse avanevad uued võimalused, mida oled soovinud. Aeg on sul lihtsalt edasi minna ja see, mis oli ei ole enam vajalik.

Ülioluline on novembris lasta endal puhata, kui sul on puhkus tulemas, siis naudi seda täiega. Eriti aitaks sul ennast kergemini tunda kui lased veel ennast puhastada. Juba voolava vee vaatamine aitaks sind tohutult. Hea, kui saaksid ka ennast vannis lõõgastada. Vesi toob puhastuse, mis annab sinu ellu jõudu, uusi mõtteid ja minekut. Samuti pilvede vaatamine ja lihtsalt looduses olemine. Tassike teed ja oma mõtted, rohkem pole puhkuseks vaja.

Kui oled otsinud kinnitust, siis siin see on. Ära muretse sellepärast, kas saad edukaks. Saad küll! Väiksed asjad hakkavad paika loksuma. Hakkad tegema asju uutmoodi, leiad ennast avastamas uusi külgi ja põhimõtteliselt avanevad pärast tervenemist eduväravad. Sul on imeline oskus olla hea juht ja suunanäitaja. Tee selle oskusega head. Novembris võid eriti tunda, et saad seda osa endast rakendada. Proovi olla alati parim sina. Sellepärast on sul oluline ka ennast tasakaalustada veega, et oma emotsioone rahustada, kõik sees kipisevad tunded ära saata ja mitte seda teiste peal välja elada. Ütleme nii, et oled suureks toetuseks teistele ja lootuseks, et kõik on võimalik. Ole parim sina, see ongi sinu võti!Grupp 3


Kolmas grupp! Sõnumeid tuli väga palju, niiet alustan ühest valdkonnast ja vaatame, kuhu jõuame. Esiteks tunnetan, et sa ei tohi lasta ennast teiste arvamusel mõjutada. Novembris eriti pane seda tähele, kui hakkad liiga õigust taga ajama, otsid tunnustust, aga kui sa ei saa seda, siis jäta see. Teisalt tunnetan ma aga inimesi, kellega sa saad suurepärast koostööd teha. Tunneta seda, kes on sulle õige. Eemalda need, kes ei toeta sind või kelle arvamust enda omast paremaks pead.

Sul on palju tegemist ja ma tunnetan, et see viib sihile. Sa oled nii keskendunud oma eesmärkidele, et siin ei ole teist varianti ning sõidad võidukaarikus. Sind nähakse, isegi siis kui sa seda ei tea. Tähista oma õnnetumisi, varsti oled tähelepanu keskpunktis ja pealegi väga rõõmus. Sa ei pea praegu kõike teadma, oma kõiki samme ette nägema ja planeerima. Vahepeal istu ja eemaldu kõigest. Pärast tuled tagasi uute ideede ja motivatsiooniga.

Novembris suudad sa veelgi rohkem eemale liikuda kõigest, mis sind ei teeni. Ükskõik kas need on inimesed või olukorrad. Oled väga fokuseeritud ja ära ennast sellepärast kritiseeri. See on praegu nii ja ongi väga okei. Mõned, mitte kindlasti kõik võivad tunda, et ka suhtest on kuidagi kaugenetud või vallalised ei leiagi aega kohtingutel käia. Ära muretse, kui olete kaugenenud, siis see tunne tuleb tagasi. Näen rahuldust pakkuvat pereelu ja ka sõpradega head emotsionaalset sidet. Usalda, et need inimesed, kes sind armastavad ei lähe sinu juurest ära. Isegi kui sa hetkel 100% võib-olla kohal ei ole. Ära muidugi sinna kaua jää, vaid tunne hetk ära ja naase.

Lihtsalt tunnen hetkel, et sul on väga vaja seigelda ja avastada ning teha oma asja. Sind võib oodata novembris reis, kuhugile kaugemale, kus saad juba täiesti uusi perspektiive paika panna. Aega on ka ennast maandada, otsida maaga kontakti, mida reisid imeliselt pakuvad. Samuti on novembris aeg elu nautida. Tunda kirge ja rahulolu. Tantsida, nautida head seltskonda sarnaselt mõtlevate või muidu põnevate inimestega. Kui tuleb pakkumisi kuskile minna, siis kindlasti võta vastu. Läheb väga põnevaks!

Samas on suhtlemise kõrval ikkagi oluline ise olla. Hingata endaga ühes rütmis, kuulata oma sisetunnet, jällegi tuleb loodus sisse. Mine jaluta rohkem, kallista puud! Saad suurema doosi hapnikku ja selle kaudu sõnumeid. Tunnetan, et nii astud tagasi ja veel tugevamalt oma jõusse. Saad aru, millist elu endale voolida, teed seda juba praegu. Uuel kuul aga intesiivistub see. Viimane väga põnev aspekt on see, et tervenemine toimub hetkel kõikides sinu eluvaldkondades ja kasvab novembris. Võid ka ise tunda, et sul on võimalus valgust jagada ja olla teistele tervendavaks jõuks. Võta vastu kõik, mis sind paneb paremini ennast tundma. Kui tahad veelgi enda ellu tervenemisenergiat kutsuda, siis mediteeri ja palu tervendaval valgusel sind üleni katta. Võid kujutada ette ka oma pere ja koduenergiat tervenemas. See toimib!Tulemas on väga põnev november! Enam ei ole tunda paigalseisu, vaid vaikset ja kindlamat minekut. Palju tervenemist ja enda jõu leidmist. Võta vastu kõik, mis sind kõnetab. See on sinu! Ka materiaalses maailmas hakkavad muutused toimuma, kuid tasa ja targu.Spirituaalne Elustilist