Pick A Card: Mida toob Sulle september 2019?

Tere tulemast esimesele pick a card ennustusele! Ma tundsin juhatust ja ideed alustada selliste sõnumite jagamisega. Interneti avarustes on palju sellele alaseid ennustusi, olen neid pikalt jälginud, ise vastuseid ammutanud ning tundsin, et võiksin ka oma tajusid ja tunnetusi jagada.

Pick a card ennustused annavad võimaluse edastada erinevaid energiaid ja neid tõlgendada vastavalt kaardi gruppidele. Tõlgendus on täpsem kui lihtsalt üldine sõnum energiatest, sest Sinu enda valitud kaardigrupp vastab sinu enda hetkeseisule. Igale grupile vastab kindel sõnum ning sõnumi saamiseks vali oma tunnetuse järgi kõige ligikutsuvam kaardigrupp.

Esimene pick a card ennustus räägib 2019.a septembrikuu energiatest. Hinga sügavalt, mõtle selle küsimuse ehk oma septembrikuu peale ning vali, milline grupp sind enim kõnetab. Usalda oma intuitsiooni, ilmselt jääb sulle üks grupp silma rohkem kui teine. See ongi õige! Sind võivad aidata ka kristallid, mille olen asetanud igale kaardigrupile. Lase ennast juhatada. Vasakpoolne on grupp 1, keskmine grupp 2 ja parempoolne grupp 3. Kui oled grupi valinud, siis keri alla oma sõnumi lugemiseks.


Loodan, et leiad sõnumitest juhatust, kuidas luua endale uute alguste kuul hea olemine!Grupp 1


Septembris on väga oluline kuulata oma intuitsiooni. Intuitsioon räägib sinuga septembris eriti tugevalt ning annab sulle äärmiselt olulist infot. Võimalik, et tihti ei taha sa oma sisetunnet usaldada ja oled sattunud seetõttu olukordadesse, kus sulle ei meeldi olla. Nüüd on võimalus teha otsus, et võtad enda sisetunde esmaseks nõuandjaks. Seetõttu, et septembris ei tohi sa kõigele öelda jah, vaid kuulama kõrgemat juhatust ja oskama öelda ei. Sa oled otseselt ühenduses oma inglite ja taevase kuningriigiga, mis on sind alati juhatanud. Sa ei pruugi seda tunda, kuid sinu hing teab. Sind suunatakse ja juhitakse just intuitsiooni kaudu, alati. Kui sul on vaja teha suuri otsuseid septembris, siis alati mõtle, mis oli esimene tunne, kui sa sellest kuulsid. Kas on vaja kõigele jah öelda, sest teised ootavad sinult seda? Pigem mitte. See võib olla septembris olulise tähtsusega sinu jaoks. Tunnetan, et septembris võid tunda ennast kohati segaduses. Korraga presenteeritakse sulle erinevaid võimalusi või on sul pea pulki täis. Sa oled vaimses arengus ning vajad enda jaoks oma tegevuste prioriteerimist. Mis on sinu arengule oluline ja mis mitte. Kui sa ei suuda otsuseid langetada, siis pöördu ennekõike enda sisemaailma poole ja näiteks kirjuta erinevad mõtted lahti. Tee endale pilt selgemaks nii nagu oskad. Sa kasvad ja arened ning see ei pruugi olla üldsegi kerge. Spirituaalne ärkamine on ei alati ole lust ja lillepidu. Tunnetan, et pead vastu astuma sellele, mis soovib sinust välja tulla. Ainult ise saad ennast edasi viia. Inglid soovivad sulle edasi anda sõnumi, et sa oled alati armastatud. Sinu ümber on tugev roheline tervendav valgus ja sind hoitakse kõige negatiivse eest. Ära vala õli tulle sinna, kuhu vaja ei ole. Septembris on sul võimalus oma tiivad välja sirutada ja leida hoopis teine külg endas. Sära, sind märgatakse!Grupp 2


Tunnetan, et see grupp võib tunda ennast septembris kohati nagu udus. Võid tunda ennast väsinuna, ei leia nagu õiget teed, aga samas otsid nagu midagi tähenduslikku. Tunnetan, et pead lahti laskma kõik selle, mis sind segab. Need võivad olla näiteks teemad lapsepõlvest või tuleb sulle jälle meelde mingi varasem seik sinu elus. Vanad teemad tulevad pinnale, aga neil on oma põhjus. Võid mõista, et sa pole enam sama inimene ja võid enda üle uhkust tunda, kui palju oled arenenud. Samuti võib sul inimene sinu minevikust meelde tulla. Kuid üldjuhul on teema seotud sinu endaga. Meenutades kulged läbi septembri, sest pead vabastama teemasid. Vahel peab vaatama tagasi, et saaksid jälle oma perspektiivid paika panna. Võimalik, et mineviku sündmused aitavad sul nüüd teha otsuseid. Ära anna enam minevikule hinnanguid, vaata tagasi objektiivselt vaatlejana. Tunnetan, et suudad nii mõnedki teemad lõpuks andestada ja leiad enda tugevuse, mis tuleb kaastundest ja lahkusest. Septembris suudad need teemad lõpetada ja võtad ohjad rohkem enda kätte. Suudad mõista, et ainult sina ise saad juhtida oma elu. Ja võtadki selle juhtimise paremini üle! Kui kipud asju üle analüüsima, siis tee otsus ja tea, et sa saad alati ümber mõelda. See on parem, kui mitte üldse otsustamine. Kui mõtled, et kas inimesed sinu minevikust või praegusest olevikust saavad oma tasu enda tegude eest, siis kindlasti. Universum hoiab õiglust kõrges hinnas ja alati võidab headus. Sina ei pea olema kohtumõistja, Universum teeb juba oma töö. Ära muretse, kui oled sammud teinud headuse järgi, siis on kaalukauss sina poole kaldu.Grupp 3


Tegutsemine, tegutsemine, tegutsemine! See on kolmanda grupi märksõna septembriks. Tunnetan, et oled saanud aru, et sinu elu vastutus on vaid sinu enda kätes. Septembris julgustatakse sind veel hoogsamalt edasi minema. Õpi veel midagi meeldivat juurde, tee midagi, mis sinu vaateid avardab. Selleks on ülimalt hea aeg. Võta ette uus hobi või koolitus. Peaasi, et see toetaks sinu unistusi. Sa oled teinud suurt tööd oma soovide manifesteerimiseks. Sinu palveid on kuulda võetud ning on tunnetada soovide täitumist ja veelgi suuremat sisemist rahulolu. Isegi see, mis tuleb ei ole niivõrd välimine, vaid see, et suudad enda ja oma emotsioonidega rahu teha. See peegeldub omakorda sinu suhetesse, mis muutuvad nii lähedaseks, kui lähendane sa iseendaga oled. Ennast tervendades tervendad sa ka oma suhteid. Ära lase ennast ümbritsevat häirida. Siin pean silmas teiste arvamusi, oletusi, hinnanguid. Kui sa ei lase teiste energiad oma isiklikku ellu, kaitsed seda ja oled neutraalne, siis sind ei mõjutata niivõrd. Sa pead oma südant kaitsma, sinuga on ka sinu kaitseingel. Ta palub, et ta ei saa sind ainult üksi hoida, vaid ka sul oma panus anda. Sinu taga on toetav meeskond tiibadega.


Selline sai minu esimene pick a card ennustus! Loodan, et sõnum kõnetas sind, said toetust ning usaldust uuele kuule entusiasmiga vastu minna. Saadan Teile teele parimad soovid!


Spirituaalne Elustilist


...


Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA.