👼🏼Pick A Card👼🏼 Mida soovivad Inglid sulle öelda?

Tere, armsad! Meie ümber ja läheduses eksisteerivad alati toetavad ning kaitsvad energiad. Me ei pruugi alati kuulda nende soovitusi, kuid nad on alati valmis meid aitama, kui vaid küsime. On vaja soovi, et neid kuulata ja märgata. Ühed peamised valgusolendid keda teame on inglid ning tunnen, et nendega koos tulid kaasa ka teiste toetavate energiate sõnumid. Palusin neil saata sõnumeid kaartide kaudu. Sõnumid võivad peegeldada ükskõik mis eluvaldkonda. Kogu tekst ei pruugi sinuga klikkida, võta see, mis sind kõnetab. Tea, et see sõnum on sulle, kõrgemate valguskandjate poolt saadetud!


Hinga sügavalt, mõtle oma Inglite peale ning vali, milline grupp sind enim kõnetab. Usalda oma intuitsiooni, ilmselt jääb sulle üks grupp silma rohkem kui teine. See ongi õige! Lase ennast juhatada. Vasakpoolne on grupp 1, keskmine grupp 2 ja parempoolne grupp 3. Kui oled enda oma valinud, siis keri alla sõnumi lugemiseks.
GRUPP 1Inglid annavad sulle teada, et sa ei tohi ennast alahinnata. Sul on nii palju maailmale anda ja sul on lausa vajalik ennast väljendada. Tunnetan, et paljud need inimesed on loomingulised ja pole põhjust tunda ennast teistest kehvemana, sest sa ei ole seda. Sinus on nii palju omanäolisust, jõudu ja sära, et kui seda ise ka hakkad lõpuks tundma ja uskuma, siis kõik muutub! Kui soovid oma elu muuta, siis saad seda teha läbi oma sisemise võimekuse esile tõstmisega. Sul on vaja olla enesekindel ja näha ennast nii, nagu teised sind näevad. Sa särad ja väga kaugele! Teised märkavad seda, sa pead sina ainult ise ka märkama ja omaks võtma. Inglid paluvad sul ennast vaadata võimalikult objektiivselt. Näha ennast nii võimekana nagu sa tegelikult oled. Eemalda kõik see, mis on su peas tekkinud ja vaata ennast kõrvalt. See aitab su tasakaalu viia ja ülemõtlemist leevendada.

Samuti annavad inglid märku, et nüüd on aeg teha otsuseid. Tundub nagu vaatad hetkel elu läbi piirangute, kuid kui pöörad pea teisele poole, siis sinu ees avaneb võimaluste oaas. Tõesti, sul on elus nii palju võimalusi ja tõstes enda enesekindlust, suudad sa uusi uksi avada. Kõik unistused või plaanid, mis sul on enda elu kohta ei ole sinust üldse kaugel. Kõnni rahulikult edasi, võta ennast täielikult omaks ja astu uuest väravast sisse. Sinus on ka tugevad liidriomadusi ja näen, et sa oskad näha suurt pilti. Kasuta seda oma elus ja ka enda hindamisel! Veel soovitatakse sul tuua ennast teiste inimeste tasandile ja suhelda nendega nii, nagu nemad aru saavad. Sa võid olla oma mõtetes väga kaugel ja mõttekäigud võivad olla sul suhteliselt keerulised, mis ei ole üldse halb, see on sinu üks väga hea omadus. Küll aga ei pruugi teised sinu arusaamu täielikult mõista, kui sa ei välja ennast võimalikult selgelt. Ja kui pead mitmeid inimesi suunama, siis tee seda võimalikult diplomaatiliselt. Praegu on sul tegutsemise aeg ja kõik, mida teed laabub kenasti. Maailm on sulle valla ja sind juhatatakse. Usu vaid ise ka endasse! Samuti toovad inglid välja, et küsiksid abi. Mina tunnetan, et just inglitelt võid küsida abi kui tunned, et on vaja. Sa võid nendega rääkida nagu sõbradega oma mõtetes. Sa saad nendega koos teha meeskonnatööd ja kergemalt elus edasi liikuda!


GRUPP 2Inglid ütlevad, et võid ennast tunda hetkel väsinuna ja tüdinuna. Palju toimub ja rattalt maha nagu ei saakski. Sa pead seadma ennast sellistes hetkedes esikohale. Võtma aega puhkuseks ja eriti oleks sul vaja aega, et olla üksi. Oled hetkel haavatav ja vajad eemale tõmbumist rutiinist ning kohustusi täis maailmast. See on praegu hädavajalik! Sa ei saa leida ennast, kui sa liigud kiires elutempos, teiste ootuste ja soovide järgi. Sa pead valima ennast, kasvõi ühe sammu haaval. Kui sa ei näe enam asju positiivselt, tekib rusuv tunne ja ei näe elus rõõmu, siis ütle stop! Midagi pead muutma. Inglid aitavad sind selles, kui sa pöördud nende poole oma mõtetes. Räägi nendega nagu sõpradega, nad kuulevad nii või teisiti. Tunnetan, et võid tahta muuta oma elus nii mõndagi ja üheks aspektiks võib olla töö. Sind toetatakse igati. Uued karjäärivõimalused on tulemas! Sa saavutad selle edu, mida sa soovid ja ootad nii väga. Näen sind õnnelikuna ja rahulolevaa. Küll aga ei pruugi muutused tulla kohe. Nad tulevad varem või hiljem ning toovad siis täielikku edu, ära üldse kahtlegi selles. Samuti tuleb üles teema, et ümbritsevatel inimestel võib minna hästi ja võimalik, et tunned kadedust või kurbust, et millal minul õnn uksele koputab. Inglid soovitavad sul olla rõõmus teiste edu üle, see ei tähenda, et sa millestki ilma jääksid. Pigem kui tunned ennast hästi, kui sõbral läheb hästi, siis tõmbad ka ise seda head energiat ligi, mis toob muutused. Niiet võta aega endale, tõmbu enda kookonisse, saad küll puhkust võtta! Tee seda, inglid on väga konkreetsed oma soovitustega. Ei soovi, et sa läheksid ärevusse, depressiooni või muusse vaimsesse raskusesse. Nad soovitavad sul otsida üles enda sees olev laps ja lapselikkus. Mängi, jookse, hüppa poriloigus. Naudi neid tegevusi, mida tegid väiksena. Lapses olev valgus on nii puhas, süütu ja uudishimulik. Otsi üles see koht endas ja ühenda uuesti juhtmed kokku. Oled selle tulemusena palju rõõmsam!


GRUPP 3Inglid annavad sulle märku, et sinuga toimub vabastamise protsess. Olukord või periood hakkab lõppema. Tekib vaimne muutus ja paljudel see juba toimub. Aeg on edasi liikuda. Aeg on just edasi liikuda selles, kuidas maailma näed ja tunnetad. Sinu sees võib käia sisemine võitlus, erinevad arvamused, sul on raske avada ennast elule ja pigem oled aldis väljakutsetele. Aga see ei pea nii olema. Miski segab sul olemas vaba. Mõtle sügavalt järele, otsi endas üles see koht, mis on pinges. Kutsu ligi inglite energia ja kujuta valgust pingete kohale. Sulle saadetakse palju märke, aga sa ei ole neid asju teadvustanud, tõsiselt võtnud. Palun kuula seda, mida sinu sisemus räägib. Mida kuuled juhuslikult teisi rääkima, kes soovitab sulle ühe või teist asja, mis sinuga klikib. See võib olla sõnum! Kas näed korduvaid numbreid? Või sulgi? Või kirkaid unenägusid? Hakka kuulama seda, mis tahab nii väga sinu tähelepanu. Ära hinda teisi, tõmba maha hinnangud. Me kõik oleme omamoodi unikaalsed ja käime oma rada. Igaüks on oma arengufaasis ja seda ei pea üldse arvustama või võrdlema. Kui saad aru, et olla sina on hea ja teised võivad ka olla nii nagu nad on, siis saad vabaks. Sind võib väline maailm ja inimeste käitumine närvi või segadusse ajada. Ära vaata teisi, vaata ennast ja mida see sulle peegeldab?! Aeg on taastada oma rahu. Järgmise paari nädala jooksul võib olla eriti tundlik faas ja samas tuuakse ka palju võimalusi selgust leida. Kui saad vabaks, siis tekivad uued ideed ja leiad endas taas inspiratsiooni. Kuidas leida rahu ja tasakaal? Tõmba maha pinge endas, mis paneb sind ennast kaitsma. Sulle on äärmiselt oluline, et hoiaksid oma mentaalse, emotsionaalse, füüsilise ja vaimse poole tasakaalus. Muidu võib tasakaalutus manifesteeruda igapäevaellu ebameeldivate sündmustega, mis tekitabki maailma suhtes tõrksust. Tõsta endas optimismi selle tasemeni, kus usud endasse täielikult. Tasakaalu leiad kõige paremini kuulates oma keha. Leia aega enda jaoks. Luba sisemisel jõul tervenda ja taastada rahu olek. Seejärel kutsu ligi positiivseid emotsione. Tõsta oma motiive ja tuju ning tegele enda hinge soovidega. Usu, et uued algused on veelgi paremad kui oodata oskad!Aitäh lugemast! Loodan, et sõnum kõnetas sind, said toetust ning usaldust. Saadan Teile teele parimad soovid!


Spirituaalne Elustilist

  • Instagram
© Copyright

©2019 by Spirituaalne Elustilist                                              Spirituaalne Elustilist OĂś, reg. nr: 16147981