🔮Pick A Card🔮 Kuidas saad Sina kõige paremini oma unistusi täita?

Tere tulemast pick a card ennustusele, milles saad teada kuidas on Sul võimalik oma unistusi edukamalt täita!

Pick a card ennustused annavad võimaluse edastada erinevaid energiaid ja neid tõlgendada vastavalt kaardi gruppidele. Tõlgendus on täpsem kui lihtsalt üldine sõnum energiatest, sest Sinu enda valitud kaardigrupp vastab sinu enda hetke energiatele. Igale grupile vastab kindel sõnum ning sõnumi saamiseks vali oma tunnetuse järgi kõige ligikutsuvam kaardigrupp.

Hinga sügavalt, mõtle oma unistust peale ning vali, milline grupp sind enim kõnetab. Usalda oma intuitsiooni, ilmselt jääb sulle üks grupp silma rohkem kui teine. See ongi õige! Sind võivad aidata ka kristallid, mille olen asetanud igale kaardigrupile. Lase ennast juhatada. Kaardigrupid on järjestatud vasakult paremale, üks kuni neli. Kui oled valinud enda oma, siis keri alla oma sõnumi lugemiseks.

Loodan, et leiad sõnumitest juhatust, kuidas oma unistustele lähemale jõuda!Grupp 1

Tunnetan, et seda gruppi suunab unistuste täitmise poole eelkõige intuitsioon, kes teab väga täpselt, mis sind õnnelikuks teeb ja mis mitte. Elu näitab Sulle palju erinevaid põnevaid võimalusi ja tunned ära kohe, mis oleks sulle õige. Tunnetan, et sa pead ootama ja jääma kannatlikuks, et su unistused hakkaksid täituma. Pead hoidma endas lootust ja tahtejõudu. Laskma elul voolata, sest elu ise kannab sind õiges suunas. Vahel võid sa langeda otsustusvõimetusse, kuigi tegelikult tead, et pead edasi liikuma enda soovide poole, kuid ei julge teha otsuseid. See tekitab segadust sinu alateadvuses ja üleanalüüsimist. Esimene mõte on sul tavaliselt õige, sest see tuleb läbi sisetunde ja mõistus pole veel vahele seganud. Teiste arvamused viivad sind veel rohkem segadusse ja või tunda ennast kahe tule vahel, kuid südame kaudu liikudes tunned rahu. Oma unistusi täidad sa, kuid hoiad kindlat sihti silme ees. Sa ei pruugi olla praegu veel seal, kus soovid, kuid kui sul on kindel plaan, siis kõik juhtub palju kiiremini ja lihtsamalt. Tunnetan, et hetkel ei pruugi sa teada kõike, mida sa soovid. Oled veidi otsivas faasis, osa asju tead, mis tahad, aga näen, et sul tekib aja jooksul unistusi juurde. Kui mõtled, et ei tea, mida elult tahta, siis lapsepõlvele tagasi vaatamine võib sulle vastuseid tuua. Sa vajad rohkem informatsiooni enda kohta ja enda paremini tundma õppimine avab uksed oma elu eesmärgile ja sisemistele südamesoovidele. Tunnetan, et unistuste täitumine viib sind elus kõrgemale, pakub sulle paremaid materiaalseid võimalusi ja ja saad olla oma elu peremees. Kui hetkel ei ole veel need karikad püsti, siis hoia oma usku ja tee järgnevaid samme intuitsiooni abil. Sa võid mõelda, et kes sind ikka märkab, aga tegelikult paistad igati silma ja näen, et Universum on sinu poolel ja aitab sul unistused teoks teha!Grupp 2

Tunnetan, et sinu unistused võivad olla teistest inimestest väga erinevad. Oled eriline isikus ja tahad minna oma rada. Samas tunnen, et võid karta teha neid esimesi samme, sest oled veel õrn ja alles lood oma maailma. Oled tundlik, tunned teiste inimeste emotsioone, sul võib olla ka spirituaalseid võimeid ja oled nendest teadlik või alles avastad neid. Küll aga tead kindlasti, et oled teistsugune. Sa pead oma väe välja laskma, et su unistused täituksid. Sa saad väga hästi unistuste poole minna kasutades oma võimeid ja praktiseerides oma enda tehtud rituaale. Sa pead ühendama oma võimed soovituga ja keerama nad kuidagi ühte kompotti, et need käivituksid. Võid kasutada manifesteerimist, kus visualiseerid oma soovitut. Jah, see kui sa vaatad tulevikku oma visiooniga ja mõtled, et unistused on juba täitunud toimiks sinu puhul hästi. Samuti on jõu/energia koondamine soovitusse käivitad energeetilise liikumise ja soovid täituvad. Tunnetan, et sa olid juba lapsepõlves unistaja ja see osa endas tuleb sul üles otsida. Alustada jälle unistamist nii, et sa kujutad endale kõiki üksikasju detailselt ette. Unistamisel on oma jõud ja see on sinu trump, sa oskad teha seda hästi ja aitab ka sul argimuredest eemale saada. Tunned positiivsust, vibratsioon tõuseb ja usk ellu enesesse. Inglid soovitavad sul on tiivad välja sirutada ja võtta omaks see, kui eriline sa oled. Jää endaks ja juba sellega avavad sinu ees uksed! Samuti tunnetan, et sa saad väga hästi ära kasutada universumi energiad enda jaoks. Võib-olla tõmbab sul kuuseisude poole või ammutad energiast maast/õhust/veest. Suhetumine erinevate stiihiatega on oluline, kuna saad selle kaudu märke. Üldse saadetakse sulle erinevaid sõnumeid. Võid näha kas korduvaid kellaaegu või märke loodusest, pane neid tähele ja mõtesta enda jaoks ära. Sinu inglid suhtlevad sinuga ja kui mõistad, mida nad soovivad öelda, siis sind saadab edu!


Grupp 3


Tunnetan, et sul on oma unistuse suhtes kahetised tunded. Natuke oled nagu kurb ja mõtled, et millal ma saan lõpuks oma ideaalset elu elada. Tunnetan, et enamus unistusi on sul seotud suhete ja perega. Oled käinud oma elus raskemaid katsumusi läbi ning tunnetan sinus natuke kaitsepositsiooni. Nagu oleksid pidanud ennast varasemalt kaitsma, aga samas oled sellest väsinud ja tahaksid lihtsalt kulgeda oma teel. Sa pole saanud piisavalt avastada ennast segavate faktorite tõttu, kuid sul oleks seda väga vaja. Võid tunda koormat, mis oleks sul justkui kanda. Sa saad ise ennast vabastada sellest ja näha elu helgemat poolt. Tegelikult su elu voolab õiges rütmis ja kõik suhtega seotud unistused on sinu poole teel. Näen eelkõige rahulolu pereelus ja ka sõpradega suhetes. Näen, et sa paraned, tervened ja sinu taga on tugev tiim toetajaid. Tunnetan, et täidad oma unistusi, kui tunnistad endale, et oled muutunud ja võidki tahta teisi asju, mis kunagi. Vaata olnule tagasi, anna positiivne hinnang ja pane endale paika uus plaan. Uus plaan, et saaksid enda väe avada! Olukord on täielikult sinu kätes ja näen ka, et enda avastamine tuleks sulle väga kasuks. Minna tervendusse, kuigi teekond võib olla raske, on sulle väga kasulik! Avad endast täiesti uue külje ja sinu unistused täidetakse! Sinu inglid on valmis sinu soove täitma, kui oled valmis uusi võimalusi nägema!


Grupp 4

Tunnetan, et selle gruppi unistused võivad olla kohati väga emotsionaalseid. Sa ei lase oma tõelistel unistustel ennast avada, kui tegutsed eelkõige emotsionaalsete unistuste nimel ja käituda kohati implusiivselt. Inglid paluvad sul emotsionaalsete ja äkiliste soovidega oodata! Sinu õlal justkui istuks ühelpool üks soov ja teistel pool teine. Oled erinevate valikute ees. Tihti pead valima, kuhu poole edasi liigud ja sellel hetkel küsi oma südamelt, et mida sa tõepoolest soovid. Sa ei pea nn võtma ette kõiki lahinguid, vaid ainult neid, mis on tõepoolest seda väärt. Sa oled küll tugev ja suudad ambitsioonid täita, kui tunnetan, et tõeliselt teeks sind õnnelikuks väikeste elurõõmude nautimine ja tasakaal oma elus. Kui sa armastad esialgu oma elu sellisena nagu ta on, siis hakkavad avanema ka teised uksed ja põnevad võimalused. Samuti liiguvad siis suhted uuele tasemele ja enda eest tõeliselt hoolitsemine viib su elu harmooniasse. Ära lase oma vanadel teemadel enda üle võimu omada. See võib sind pimestada ja nii ka ei suuda edasi minna tõeliste südamesoovide juurde. Näen, et sa võid jagada oma lähikondlaste või kaaslatega unistusi, kuid küsi endalt, kas see tuleb sinu südamest? Me oleme ikka kõik eraldi indiviidid ja see on väga okei, kui sul ei ole täpselt samad soovid, mis su kaaslasel. Käige ühte rada, kuid eneseareng ja kasvamine peab jääma. Kui lähed oma unistuste poole, teed midagi selle jaoks, siis saad seda kõige paremini teha enesekindluse pealt. Sa paistad silma ja kellegil ei ole kahtlust, et su unistus täitub. On aeg avardada oma mõttemaailma, teha midagi uut, midagi loovat või jagada oma mõtteid. Saad jõudu ja tiivad selga!Aitäh lugemast! Loodan, et sõnum kõnetas sind, said toetust ning usaldust unistustele entusiasmiga vastu minna. Saadan Teile teele parimad soovid!

Spirituaalne Elustilist


...

Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kuni 8.09 on kaugnõustamine soodushinnaga 22€, tavahind 33€ 🔮✨💛 Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA.

  • Instagram
© Copyright

©2019 by Spirituaalne Elustilist                                              Spirituaalne Elustilist OĂś, reg. nr: 16147981