Külgetõmbeseadus

Updated: Apr 3, 2019

Mäletan, kui olin 19-aastane ja veetsin jõule oma õe juures. Oli mõnus rahulik aeg, lugesin raamatuid ja olin hetkes. Ühel hetkel avastasin riiulilt raamatu, mis mu ema oli mulle kunagi andnud. "Saladus" oli selle nimi ja juba selle nime pärast olin kohe huvitatud teada saama, mis seal peitub. Asusin siis lugema ja minu silmad avardusid. Sisu, mis seal oli, oli mulle kuidagi tuttav. Ma olin seda justkui alati alateadlikult teadnud, aga polnud kunagi sellele päriselt mõelnud. See raamatut tõstis mu sees teadlikuse, et ma olen ju alati olnud oma elu looja. Kõik, mida ma olen tahtnud, olen ma ka alati saanud. Ja see ei olnud kunagi selline egoistlik suhtumine, et saan mida tahan maksku, mis maksab. See oli sisemine kindlust, et Universum toetab ja aitab mind. Endalegi teadmata olin lapsepõlvest saadik kasutanud külgetõmbeseadust oma soovide realiseerimiseks.

"Saladus" räägib sellest, et see millises maailmas Sa praegu elad on sinu enda sisemise maailma peegeldus. Kõik, millele Sa keskendud, mõtled ja tunned manifesteerub ehk mõttetasand saab füüsiliseks "reaalsuses" olevaks faktiks läbi külgetõmbeseaduse. Sa võid näha maailma läbi roosade või mustade prillide. See on ainult Sinu valiku küsimus. See raamat aitab mõtestada meie maailma neid tahke, mida peavoolukanalites ei presenteerita. Lisaks sellele, et "Saladus" aitab avada silmad uutele võimalustele elus, annab see ka reaalseid juhtnööre, kuidas elada elu, mis on täis rõõme, õnnestumisi ja unistuste täitumist.

Kui sa oled selle postituseni jõudnud, siis ilmselt oled avatum tunnistama, et iga inimene vastutab enda elu eest ise ja vastutust võttes saad sa enda jaoks palju head ära teha. Järgnevalt toon välja raamatust "Saladus" juhtnöörid, mida kasutades saad ise oma elu juhtida ja tuua ellu seda, mida tõeliselt soovid:


Küsi! Universum ei kuule mida sa ütled, vaid tunneb vibratsiooni, mida sa edastad. Kui sa tunned ennast hästi ja rõõmsana, siis su ellu tuleb aina rohkem asjaolusid, mis panevad sind tundma rõõmu. Kui oled aga hirmunud ja stressis, siis samamoodi elu vastab sulle olukordadega, mis toovad sulle veelgi rohkem hirmu ja stressi. Niiet Universum ei oska eraldada head halvast, vaid vastab otseselt sinu vibratsioonile ehk teisisõnu mõtetele ja tunnetele ning sinu ellu tulevad sündmused vastavad sellele. Küll aga ei ole õnneks negatiivsed mõtted ja emotsioonid nii tugevad kui positiivsed. Samuti ei manifesteeru vibratsioonid koheselt, vaid loomise ja manifesteerumise vahel on nn buffer aeg. Sina saad seda aega ära kasutada ja fokuseerida ennast oma soovile. Seega, kui sa midagi soovid, siis sa pead käituma  nii, nagu see oleks juba juhtunud. Näiteks kui sa soovid olla edukas, siis sa pead defineerima selle, milline näeb sinu arvates välja edukas olemine ja visualiseerima nagu sa juba oleksid selline. Kui sa aga otsid näiteks uut töökohta, siis samamoodi on esimeseks etapiks detailselt oma soovitud uue töökoha defineerimine. Mida detailsem sa oled, seda parem. Mina olen teinud niimoodi, et kirjutan üles oleviku vormis, et "Ma töötan sellises kohas, kus on sellised töökaaslased, selline palk ja ma naudin seda, mida ma teen." Samuti võid sa lindistada üles selle, mida soovid oleviku! vormis ja kuulata seda uuesti ja uuesti. Minul on see eriti hästi toiminud, see on imelihte viis ennast ise ümber programmeerida.


Usu! Kui sa oled kindlaks teinud, mida sa oma elus tahad parandada või luua, oled selle kirja pannud, üles lindistanud või visualiseerinud, siis on järgmiseks etapiks sellest soovist lahti laskmine. See punkt on minu jaoks olnud kõige raskem. Kui sa oled oma soovis nii sees, siis on lihtne hakkata klammerduma sellesse. Ma olen olnud olukorras, kui ma aina mõtlen sellest, mida soovin (sest ma ju nii väga tahan seda) ja kui see kohe ei manifesteeru, siis hakkan üle mõtlema ja muretsema, et kas see ikka tuleb ja kuidas see tuleb ja millal see tuleb. Selline käitumine aga annab Universumile signaali, et sa tunned selle soovi suhtes ebakindlust ja puudust. Kui su soov oleks juba täitunud, siis sa ei tunneks ju nii. Siin võib tuua paralleeli restoranis toidu tellimisega. Kui sa oled tellinud toidu, siis sa tead, et see tuleb. Sa ei hakka kahtlema, et äkki sind unustati ära. Sa oled endas kindel. Samamoodi peab tundma enesekindlust oma manifesteerimise üle, nagu see oleks juba juhtunud. Sa andsid Universumile oma tellimuse ja sa ei pea muretsema, kuidas see sinu ellu tuleb. See lihtsalt tuleb, kui sa oled valmis vastu võtma ja kui sa tunned kõiki neid emotsioone, mida sa tunneksid siis, kui sinu südamesoov sinuni jõuab.


Võta vastu! Kujuta ette, milline on sinu elu, kui sinu soov manifesteerub? Millised on sinu emotsioonid? Nüüd tunneta neid. Tunneta seda rõõmu ja rahulolu, mis sinus pulbitseb. Tunneta, kui võimsana see sind tundma paneb. Tunneta, et kõike on võimalik luua kui sa sellele vaid keskendud. Kui sa lased endal vabalt neid emotsioone korduvalt ja korduvalt tunnetada, siis usu mind, su soovid täituvad kiiremini kui sa oodata oskad.

Niiet, kuidas alustada? Kui sa tahad olla super hea soovide manifesteerija, siis soovitan esialgu alustad väikestest asjadest, mis ei oma sinu jaoks nii suurt emotsionaalset väärtust. Siis kasvab sinu usaldus külgetõmbeseadusesse ja saad ette võtta aina suuremaid ampse. Näiteks manifesteeri endale esialgu tasuta tass kohvi. Kujuta ette, et kohv tuleb sinuni kerguse ja rõõmuga, TASUTA. Keegi lihtsalt pakub sulle seda. Kujuta ette seda mõnusat kohvi aroomi ja maitset. Mõtle, kui hästi ja energiliselt see sind tundma paneb. Ära pane manifesteerimisele ajalimiiti, vaid oled lihtsalt kindel, et sa oled väärt tasuta tassi kohvi, sest Sa ju oledki. :)


Rhonda Byrne ''Saladus" on enamikes raamatupoodides väljamüüdud, aga raamatukogudest võib seda leida küll. Samuti on tehtud raamatust film, mis on ka Netflixis vaadatav.

Järgmistes postitustes kirjutan oma kogemustest manifesteerimisel, mida ma olen loonud oma ellu kas siis teadlikult ja alateadlikult ning jagan veel kasulikke nippe, kuidas manifesteerimise mängu järgmisele levelile tõsta.