Kuidas toimida 2021.a alguses, et käivitada aastaks head energiad? ✨🪄

Hei kõigile!


Oleme jõudnud aastasse 2021 ja aasta algus annab meile kohe natuke aega, et kergemalt hingata. Hetkel on üleval suhteliselt rahulik aeg täis ootusi ja elevust uue suhtes. Natuke on veel tunda vana aasta energiaid, sest alles jaanuari keskel algab ametlikult metallpühvli aasta. Seega ei pruugi kohe näha muutusi, aga mida intuitiivsem sa oled, seda rohkem tunnetad, et energeetika on teistusugune.
Kuidas teha siis enda aasta algus võimalikult heaks, et aasta tuleks parem?

  • Soovitan võtta maksimaalset 2-3 teemat, millega soovid sellele aastal tegeleda. Kuna aasta tuleb tempokas, siis kõigeks ei jää aega. Võta paar eesmärki ja ära ennast üle koorma. Süvene kõige olulisematele valdkondadele oma elus ja visuaaliseeri oma soove suhteliselt kitsalt ning detailselt. Aasta pakub lahendusi teemadesse, mille suhtes tunneme ennast kirglikult ja mõtestatult. On vaja sügavaid ja hingest tulnud soove, et neid täita. Metallpühvel ei soovi teha midagi niisama, peab olema siht ja kõrgem eesmärk, siis kaasneb ka jõud tegevuseks ning läbimurre.


  • Teiseks on oluline mitte otsida midagi väljapool ennast. Aasta õpetab otsima ning looma oma kodu ja templit ehk pühapaika enda sisse, mitte kuskile mujale või teiste inimeste heakskiitu. Tee oma mõttetasand, hing ja keha puhtaks ning kuula, mida sa vajad. Läbi enda sa lood, uuendad, kaitsed ennast aga ka lõhud protsesse, mis ei ole sulle vajalikud. Tuleb õppida jätkuvalt olema enda parim sõber ja teejuht. On mõistlik nüüd andestada endale oma vead, olukorrad kus oled olnud endas pettunud või süüdistad ennast. Samuti ei ole mõistlik 2021.a minna vastuollu endaga ega ennast peita, vaid särada oma haavatavuses ja puhast olemises. Nii on ka suhetega. Intuitsioon räägib sinuga suhete osas ja selle kaudu saad teha otsuseid ning mõista, kes on õiged inimesed sinu elus ja kes mitte.


  • 2021 on hea armastuse aasta. Saad oma ellu tuua parimad energiaid armastuses kui kõigepealt tervendad minevikku ja perekonna mustreid. Paljud suhted lõppesid 2020.a, seega lase endal tunda kõiki neid tundeid kui sinuga nii läks. On veel sellist vana leinamist ja need protsessid käivad igalühel omamoodi. Tuleb lasta lahti inimestest, kes ei ole enam sinu elus ja mõttetasandis tuleb nad samamoodi vabastada. Kellel selles vallas korras, toob aasta armastusse palju uusi emotsioone. Kui arvad, et ei saa paremaks minna, siis aasta näitab, et saab ikka küll. Palju on armumist, palju on abieluettepanekuid, palju on põnevaid kohtumisi. Aasta avab meis uued tahud ja aitab vanadest mustritest välja tulla. Aasta pakub palju tundeid ja tugeva intuitsiooni armastusetasandis. Sinu süda ja sisetunne on sinu kompassiks. Kui hetkel juba tunned, et ei soovi mõnda inimest kaasa võtta 2021.a, siis sulge oma silmad ja kujuta ette, et lõikad energeetilised niidid läbi selle inimesega. Energia katkeb ja suhtlemine vaibub ilma emotsionaalsete kokkupõrgeteta.


  • Viimaseks tunnetan, et sel aastal on vaja ennast rohkem kaitsta ja seda just energeetiliselt. Väljaspoolt tuleb nii palju müra, ebavajalikku infot, emotsionaalsust ja tegelikult palju seda, mis ei ole üldse sinuga seotud. Sellepärast ongi oluline leida enda tempel seespool, et miski muu ei saaks sind mõjutada. Muidugi, alati ei olegi võimalik 100% ennast kaitsta, kuid vähemalt tead sellele mõelda ja hoida ennast tagasi näiteks liigse informatsiooni vastuvõtmise ning jagamise eest. Peab olema ettevaatlik ka just ka selle osas, mida sa ise räägid. Muidu võid pärast kahetseda. Soovita hoida ennast vaos rääkides oma eesmärkidest, sisemisest põlemisest, plaanidest ja kavatsustest. Teiste energia võib selle nullida. Jagada tuleks oma sisekosmost ainult kõige kallimate ja usaldusväärsemate persoonidega. Samuti võid alati rääkida oma lemmikloomadele või koduvaimuga, tegelikult nad mõistavad ja annavad väga palju energiat. Enda energia säilitamine ongi väga oluline, sest meil läheb vaja tõesti palju jõudu see aasta. Jõudu on vaja selleks, et tulla toime muutustega ja vajadusel tulla mugavustsoonist välja. Ja neid hetki toob 2021 palju. Samuti on jõudu vaja, et ennast juhtida ja käivitada oma unistusi. Jõudu on vaja ka selleks, et ennast hoida sind mittesoosivate energiate suhtes. Niiet ka kõik eneseabi praktikad, intuitiivne toitumine ja aktiivne eluviis on see, millega on hea alustada. Ära sea endale utoopilisi eesmärke, aruta oma kehaga, mida ta on võimeline vastu võtma ja mis just talle hea on.


Kõik on individuaalne! Sina oled individuaalne. Aasta tuleb kõigile erinev vastavalt sisemisele häälestatusele, soovidele ja arengule, mida hing on valmis vastu võtma.


Mõnusat 2021.a käivitamist!


Spirituaalne Elustilist


174 views