Kuidas panustab meile praegune olukord?

Hei imelised!


Täna tundsin kutset anda omapoolne vaade käesolevale olukorrale. Küsisin kaartidelt, mida inimesed peaksid teadma, kuidas olukord meile panustab ja mis on positiivsem külg. Jah, tunnetades energiat, on see särisev, paks ja jõuline.


Põhimõtteliselt on see olukord tulnud, et võtta paus. Meie elu on muutunud rutiinseks, üksluiseks, kiireks ja läbimõtlematuks. Me oleme nii harjunud ja seotud oma tavapärase eluga/ümbritsevaga ning see on meile loonud illusiooni turvalisusest. Tegelikult otsime turvatunnet valest kohast ja nüüd on võimalus leida endas turvatunne. Mingis mõttes on olukorda kindlasti esile kutsutud, näiteks rääkides kasvõi igapäevases meedias kuidas ette valmistuda kriisiolukorraks. Nüüd on see käes, et paljud asjad muutuksid. Muidu ei ole põhjust ju juba toimivat muuta. Olukord annab põhjuse ja uued perspektiivid. Nüüd, kui võetakse ära väline ja seotus oma töökoha ning staatusega saame aru, et oleme lihtsalt inimesed, kes on väga tugevalt omavahel seotud ja jätkusuutlikuse jaoks on vajalik koos toimida. Murrame läbi kõigest vanast, nüüd ühekorraga ja kõigile tajutavalt.Teine tunnetus on see, et kõik haigused, on need füüsilised, emotsionaalsed või psüühilised on tingitud sellest, et hinges on  mingil määral probleem. Miks mõnele hakkab viirus külge ja teisele mitte? Tegu võib olla sisemise hinge kaotamise/otsingutega, psüühilise sissetungiga, esivanematelt päritud karmaga või millegi sellise muuga. See on viis, kuidas avame vastuvõtlikuse haigusele, rääkimata muidugi veel hirmust. Olukord ei pruugi kulmineeruda sellesse konkreetsesse viirusesse nakatumisega. See on äratus, et kui tunned ennast tõbisena, siis peab olema prioriteediks tervenemine. Ei tööle, ei koolile, ei tegevustele, milles tunned kohustust. Kui tunned, et sul on suurem vastuvõtlikus, siis tuleb tunnetus, et aitab kui lood sideme looja, universumi, kõrgema vaimu, jumala või mis iganes suurema allikaga, mis sind kõnetab. Kutsu enda ümber kas kaitseks või tervenemiseks spirituaalseid teejuhte, esivanemate hingi, ingleid ja kõiki sümpaatseid tegelasi enda kõrgemaks hüvanguks. Meile öeldakse, et me ei ole üksi, me ei ole eraldatud ja on aeg seda teadvustada. Kutsu oma algolemust toetavaid tegelasi, et tervendada eraldatuse tunnet. Samuti vali oma mõtteid targalt, mis toetavad sinu terviklikkust ja heaolu. Luba negatiivsetel mõtetel ilmuda, kuid jää vaatlejaks. Siis need kaovad. Negatiivus jääb külge nendele, kes laseb. See on imeline hetk tõsta oma usku sellesse, et oled terve, terviklik, täielik ja nii on.


Samuti annab olukord võimaluse inimestel ennast haavatavalt väljendada. Olla haavatav ja mitte karta, mis teised mõtlevad. See on teisejärguline. See teeb meid tugevamaks. Kuna piirid on lõhutud, siis enda tagasi hoidmine ei ole enam teema. Enda tõe järgmine tuleb ka järgmisesse etappi meiega kaasa. Autentsus, autentsus, autentsus. Tulevad välja inimeste tõelised värvid. Paralleelselt on ka loodus enda sünergias, aus ja muutuv. Energiaid tasakaalustatakse väga tugeval tasandil. Tegelikult taimed, loodus, inimesed ja loomad suhtlevad ning saadavad signaale. Loodus tahab uut algust, rahulikult ja inimeste tagasitõmbumine soodustab seda. Siin ei ole midagi, kui kulgeda kaasa. Asjad loksuvad paika ja tasakaalu kevadsuveks. Loodus tasakaalustab meie missioone, teatud asjad paneb pausile ja ühendab meid oma hingega. Ühendatakse meie kõiki süsteeme, kõrgema mina ja egotasandil.


Mida saab iga inimene ise teha? Tugeva muutumise perioodil on meie antennid ehk tundlikus ja intuitsioon võimendunud. Ära ole nagu tuulelipp, järgi oma intuitsiooni. Aeg on ka väga paljudel puhkuseks ja oma rahulolu taastamiseks. Kasuta siis seda aega ära. Tunnetan, et ka paljud pole saanud pikalt, sügavalt ja täpselt oma tahtmise järgi ennast välja magada. Tee seda! Kui mõnus ja puhkus toob tervise. Aeg on taastada ka side nende kõige-kõige lähedastematega, kellega elad ühe katuse all. Öelda, et ma armastan sind. Samuti oma koduloomadele. Paljud-paljud suhted muutuvad lähedasemaks ja räägitakse sügavamalt teemadest. Poleks ime, kui 9 kuu pärast ootab beebibuum. Nüüd on ju aega ka läheduse jaoks. :) Ka paljud konfliktid saavad selgeks räägitud. Tekib paljudes valdkondades, eriti perekondades uuenemine ja lähenemine.


Samuti tunnetan, et paljud hakkavad mõtlema selle peale, miks üldse rapsida ja kas kuidagi kergemalt ka saab oma elus asju teha. Nüüd saab mõelda uute väljakutsete peale, mida tahaksid oma ellu võtta ja millest hoopis loobuda. Energiad teevad pildi selgeks. Kes aga otsustab midagi uut õppima minna, siis see mõte võib ka praegu ellu saada kutsutud. Päike hakkab veel särama ja paljude inimeste eludes. Tekib uus vaade oma eluvalikutele, avanemine, südamelt asjade välja rääkimine ja soov suhelda, jagada oma tundeid. Olukord paneb meid sissepoole vaatama, otsima oma tõde ja positsiooni. Majapidamistes soovitan mängima panna positiivse ja meditatiivse muusika, mis tõstab kodude energeetikat. Tekib tegutsemistahe midagi luua ja ehitada.


Otsi oma elus tasakaalu ja keskendu armastusele. Armastus on tugev jõud, mida välja andes muudad maailma energeetilisel tasandil. Vali headus ja lahkus inimeste vastu, kes on hirmul. Ole hetkes ja visualiseeri, millisena soovid näha elu pärast kriisi. Jah, siin mängivad rolli terve planeedi energiad, kuid meie oma tugeva vaimse eeldusega saame kujundada väga suurelt oma elu. Tervena, heaolus, rahulolus, külluses. Kui ei saa inimestega olla lähedal, siis jaga armastust sõnade ja miks mitte ka pisikeste kingitustega. Nii hoiad südame soojas ja immuunsuse tugeva!


Oleme hoitud!


Spirituaalne Elustilist

194 views