Kuidas luua endale rahulolu aastal 2020 ?

Ongi käes 2020!


Mõtlesin ja kaalusin oma peas pikalt, kas on üldse vaja uue aasta prognoosi teha ja mis kujul. Infot uue aasta energiate või horoskoobi näol võib lugeda iga nurga tagant ja leian, et sellise info üleküllus on suur. Igal infol on kindlasti oma tõetera sees, kuid ei tohi omistada kõike ja tuleb võtta ainult see, mis tõepoolest kõnetab. Kui miski hakkab vastu, siis ilmselt ei lähe see kokku sisemise teadlikusega. See tekitab veel rohkem segadust ja tagajärjel on raske kuulata nende arvamuste hulgast iseennast. Tegelikult tunnetavad inimesed ise ka oma alateadlikul tasandil muudatusi ja pole vaja liigselt infot kokku kahmata. Mina olen sellest saanud omad vitsad ja ütlen teile, et ausalt kui olete enda energiates ja kuulate omale kõige lähedamal olevaid inimesi, siis sellest piisab. Ja kui tahate veel mõne teadjainimese arvamust, siis valige endale üks või kaks kõige südamelähedasemat. Tegelikult teate ise ka, kuhu liigute. Võtame kasvõi auhinnaloosi, kus palusin inimestel jagada oma ootusi uue aasta kohta ütleb juba nii mõndagi. Kui sa midagi ootad, siis sa juba kutsud seda esile. Hakkad liikuma millegi suunas, vahetpole kas mõtte või tegude tasandil. Reaalsusesse jõuab see varem või hiljem. Nii võid ise ka aru saada, mis teemadega tegeled aastal 2020.


Mida siis mina saaksin teile pakkuda? Iga inimene on individuaalne ja aasta kujuneb vastavalt konkreetse inimese energiatele. Väga palju määrab ära see, kui hästi ennast inimene tunneb, kui altis on võtma vastu otsuseid ja tegutsema. See võib palju muuta! Kui hakata tegema ennustusi, siis mina leian, et peab tegema seda igale inimesele individuaalselt. Soovijad saavad tellida isikliku 2020 aastaprognoosi vajutades siia. Inglitaro ennustus aasta 2020 kohta aitab Sul lahti mõtestada oma uue aasta minekuid ja kergemal sammul astuda uude ajajärku. Tunnetan, kuidas kujuneb Sinu aasta kõikides olulisemates eluvaldkondades. Lisaks saad küsida 10 lisaküsimust oma elu kohta.


Kui aga rääkida üldistest energiatest, siis küsisin kaartidelt, kuidas luua endale aastal 2020 rahuolu. Usun, et me kõik soovime olla võimalikult rahul nii armastuses kui suhtes, tervises kui enesearengus ning töös. Seega proovin viia teid uude aastasse teadlikumana, kuidas luua endale rahulolu pakkuv aasta.Tunnetades kaarte, võib öelda, et aastal 2020 püsib tempo samamoodi üleval nagu eelnevatel aastatel. Ei tunneta, et läheks kiiremaks, vaid lihtsalt ühisväljas toimub väga-väga palju. Sündmusi, mis lähevad meile korda ja mõjutavad meid juhtub igapäevaselt. Infot tuleb sisse igast meediaväljaandest, aga ka inimesed ise tegutsevad agaralt. Võib tunnetada inimeste surkimist teiste eludes, palju hinnangute ja arvamuste avaldamist, oma tõe taga ajamist ja teiste raamidesse surumist. Keegi nagu koguaeg tahab sinu tähelepanu, püüab seda positiivsel või ka kurnaval viisil. Tuleb aga aksepteerida, et iga inimene on erinev ja üksteist muutma hakata ei ole vaja.


Aastal 2020 aitab olla rahulolus tugev enesejuhtimine. Teadlikus sellest, et mina ja minu soovid on olulised, kõige tähtsamad. Arusaam, et enne pean mina ise olema korras kui saan teistele midagi pakkuda või tugevat arvamust avaldada. Oluline on tervislik arvamuse avaldamine, mitte ohvriroll, tähelepanu nõudmine ja hinnangud. Mõtteviis, et mina olen oma elu looja, kuningas või kuninganna, üks ja ainus toimib hästi ning viib edasi. Saan loota ainult iseendale, ei oota teistelt enda õnnelikuks tegemist. Sa pead sõitma saanis ainult iseendaga ja kurss, kuhu liigud ei tohi tekitada kahtlust, ebakindlust, sisemist rahutust. Nii saad ületada kõige rahulolevamalt kõik väljakutsed, millest ei jää me puutumata. Kellel ja mis valdkonnas väljakutsed tekivad on juba iseasi. Sellegipoolest ei ole ükski väljakutse või keeruline olukord ületamatu! Kuigi see võib nii esialgu tunduda. Seda antakse täiesti kindlalt teada. Universum ei jäta meid mitte kunagi üksi ja raskustest on alati väljapääs. Kaardid viitavad lisaks sellele, et mured ja probleemid võivad laheneda nagu imeväel. Niiet oota imelisi lahendusi ja inglite sekkumist. Ära võta endale vastutust nende asjade eest, mis ei ole sinu vastutusalas. Kui tead, et oled kõik endast andnud, siis ongi see piisav. Annan see siis vabaks.


Kui sa tunned, et ei tunne ennast veel 100% või enesejuhtimine on alles algusfaasis, siis uus aasta annab edasimineku. Vaja on ainult uudishimu ja enda mõtestamist igal tasandil. Soovitan panna kirja, mis sulle sobib ja mis ei sobi. Mis meeldib ja mis ei meeldi. Mis on sinu soovid ja mis hirmud. Mille üle oled tänulik ja mille üle tänulikkus jääb vajaka. Nii saad juba päris hea pildi endast. Samuti on väga oluline, et hakkaksid rääkima oma tõde. Mitte pealesuruval viisil, vaid hingestatult ennast kuuldavaks tehes. Nii liigud tugevalt ja sihikindlalt edasi. Tekib kergendustunne, kui nii mõnigi kaua sees püsinud asi saab kurgutšakrast vabastatud ja teeb ruumi vabale energialiikumisele organismis.

Töö- ja rahaasjades oleneb palju sellest, mida olen varasemalt teinud ja millise vundamendi loonud. Uuel aastal ei ole vaja nendes teemades rapsida, sest midagi, mis ei pea juhtuma ei juhtugi ja mis peab, on juba oma muutumises ning tuleb ellu võib öelda peaaegu iseenesest. Seega rahulolu toob see, kui lähed oma alustatud rada edasi, ei mõtle liigselt üle, vaatad mida elu ise sulle esitleb ja käitud vastavalt sellele. Ütleme nii, et eraettevõtluses ja rahaasjades on juhtivaks õigluse energia. Kui oled panustanud, siis saad ka vastu. Kui oled käitunud õigesti, siis sind kiidetakse ja asjad lahenevad. Ka pikajalisemad vaidlused ei pruugi kõik täielikku lõpplahendust saada, kuid õiglus teeb oma korrektuure ja esimesi suuremaid läbimurdeid võib kogeda küll.


Suhetes ja armastuses toob rahulolu see, kui antakse üksteisele vabadust ja tehakse lõbusaid ning uudseid tegevusi üheskoos. Astuge välja rutiinist, leidke põnevaid tegevusi, korraldage seltskondlikke üritusi ja kuid teid kuhugile lõbusasse kohta kutsutakse, siis kindlasti minge. Kui just sisehääl vastupidist ei räägi. Suhetes jäävad mõned inimesed kaugemaks, teised jällegi saavad üllatavalt lähedaseks. Nii perekonnasisiseselt kui sõprade tasandil. Ole armastav ja hooliv, samas tea millal ei ole vaja sõna võtta ja lase inimestel oma valikud ise teha. Liigne teiste eest hoolitsemine võib teha karuteene, eriti kui seda ei paluta.


Keskendu aastal 2020 sellele, et sul endal oleks hea. Heas mõttes egoism tuleb igati kasuks. Siis oled rahul, särad, paistad silma ja oled ka teistele majakaks. Kui sul on hästi, siis teised kohe tunnetavad seda ja võivad hakata automaatselt sellist energiat kopeerima. Mis on ju igati tore! Uuel aastal antakse meile kingitusena palju usku ja võimalusi tunda rõõmu. 2020 on aasta mõeldud tähistamiseks ja võitudeks. Oleme jätnud maha eelmise aastakümne energia ja sõna otseses mõttes oleme uuel tasandil. Võta omaks oma erilisus ja aksepteeri ka teiste omapära. Siis võid jääda igati rahule oma aastaga.


Maagilist uut aastat!


Spirituaalne Elustilist