Inglitaro sõnumid: pühade energiad

Tere!

Selle aasta pühadeperioodi juhib tegutsemine. Tegutsemine nii füüsiliselt ja mentaalselt. Kõige suurem küllus jõuab nendeni, kes on valmis oma mõtetes ja tegudes andma. Need hingelised saavad ka kõige rohkem vastu kingituste ja hingesoojuse näol. Tegutse nii tervislikult kui võimalik. Tee endale plaan, võta ette vaid need kohustused, mis selles hetkes väärivad korraldamist. Ära tee toimetusi, mis on mõeldud hilisemaks ajaperioodiks. Keskendu ainult pühadele ja nii säästad oma energiat. Võidavad need, kes võtavad kuninga või kuninganna energia oma kogus jõulukülluses, kullas ja säras. See tähendab, et need inimesed loovad ise oma jõulumaagia ja ei unusta kunagi suuremat pilti, aga oskavad pöörata tähelepanu ka detailidele. Naudivad hetke nii nagu see on ja tegelikult sellega loovad meeleolu kogu perele.

Vastasel korral võtab stress üle. Kui tunned, et on liiga palju toimetamist ja enam ei suuda, siis istu maha ja palu abi. Ei pea kõike üksi vaaritama, kutsu appi lapsed või lase sugulastel mõni singiviil tuua. Nii on kõigil kergem ja mõni lähedane võib ennast vägagi hästi tunda, kui saab ka oma panuse anda.

Pühadel ilmnevad terviseprobleemid tulenevad stressist, mitte üle söömisest ega joomisest. Kui oled niigi liigse töökormuse all, siis ära suureda seda pühadetoimetustes. Just nüüd on aeg istuda, puhata ja lõõgastuda. Hiljem ei pruugi seda hetke nii pea tekkida. Uus aasta toob kohati palju kiiremad hood, seega kasuta seda võimalust ära.

Pühad toovad endaga ootamatud muutused, väljaütlemised ja asjade selgitamised. Kõik ei pruugi olla nii meeldiv, kui sooviksime. Inimesed on lihtsalt praegusel perioodil rohkem valmis asju välja ütlema ja ootavad toetust. Paku seda toetust ja proovi teist inimest mõista. Me kõik kogeme elu natuke teistmoodi, seega ära anna hinnaguid ega mõjuta. Lase olla, kuula ja see ongi piisav. Sellega saab hoida nii mõnegi pere koos, isegi lähendada ja lapsed tulevad teinekordki perekonnale oma hingeasju rääkima.

Ka küllusel on oluline koht pühades. Küllus võib koputada uksele hea sõna näol, nõuandena, abina ning ka rahana. Täiesti oleneb, mida kellegil vaja on. Sa saad tunda südamest rõõmu, et said pühadel just selle, mida sul vaja oli. Mõnele on see kaua oodatud kingitus, kihlasõrmus või leppimine sõbraga. Pered tuuakse kokku, antakse vilju, mida korjata ja hetki, kus mõistetakse üksteist rohkem kui kunagi varem.

Kui tunned, et iga aasta on see üks ja see sama pühade pidamine ning hakkab juba ära tüütama või ei tahagi enam minna, siis praegu antakse võimalus midagi ümber teha. Kui näiteks tead juba, et läheb ilmselt vaidlemiseks, siis valmista ennast juba ette. Leia perele mingi muu tegevus, mis hoiaks kõiki tasakaalus. Näiteks mängige lauamänge. Nii lõhud selle mustri, mis kellelegi enam ei panusta ja tulevik on paremuse poole pööratud. Nii mõnigi muster jääb, kuid paljud saavad uue tõusujoone. Mõtle, millise eeldusega lähed perega kokku saama. Kui emotsioonid on positiivsed, siis jätka samas vaimus. Kui tunned midagi negatiivsemat, siis kujuta ette kuidas kõik läheb palju paremini kui lootsid. Mine detailideni välja ja kujuta ette kui hästi maitseb söök, kui ladusalt kõik läbi saavad ja kui hea tundega lahkud. Loome ise oma pühade meeleolu!Imelisi pühi ja soojust hinge!


Spirituaalne Elustilist

157 views