Inglitaro sõnumid 5.-11.08

Tunnetan, et järgmisel nädalal on oluline usaldada oma elu. Tempo on peal ja korraga toimub sündmusi nii materiaalsel kui energeetilisel tasandil. Ennast on väga kerge ära kaotada selles protsessis ja minna hirmudesse. Ma näen, et kõigi meie taga on kaitsjad ja suunajad. Ükski asi ei juhtu ilma põhjuseta. Usalda elu ja seda, et kõik väljakutsed on sinu kasvamise eesmärgil ja edasiviiv jõud. Mõttemustreid on vaja hakata ümber tegema ja just praegu seda meiega ka tehakse. Visatakse ette erinevaid olukord, kust pead välja tulema. Vali ise, kas siis negatiivsusega või positiivsusega. Tunnetan kurnatust ja väsimust. Mõeldakse elu mõtte peale ja miks peab kogema negatiivsust. Asi on perspektiivis. Seda mida näed, seda ka saad. Oluline on hoida oma suhteid, mis toetavad ja hoiavad meid. Hea, kui sa saad kellegi peale toetuda oma rasketel hetkedel. Ära karda abi paluda või rääkida välja seda, mida tunned. Sa ei kutsu sellega kohe negatiivsust ligi, kui sa ei pane liigseid emotsioone sisse. Näen, et varsti saab raskem periood läbi ning õnnelikud lahendused tulevad sellega kaasa! Kuigi hetkel võid tunda ennast seisakus, siis paljud suudavad oma hirmud vabastada. Mis tegelikult kulisside taga toimub on see, et meid seadistatakse ümber, meie energiad muutuvad ja sellega ongi raske toime tulla, eriti tundlikel. Meie sagedust tõstetakse ja sellega pead lahendama ära vanu teemasid, et minna uutesse energiatesse. Soovid manifesteeruvad palju kiiremini kui varem, seega peab olema eriti ettevaatlik mida soovid ja teistele räägid. Draamade ketramine ja teiste kirumine midagi head ei too. See on illusioon, millest peame läbi minema.


Need, kes tulevad sellest välja ja ei vaju veelgi rohkem ärevusse, neid ootab kõrgemale sagedusse tõstmine. Need, kes lahendavad veel oma asju saavad neid rahulikult lahendada. Me kõik liigume oma tempos ja ei saa võrrelda ennast üksteisega, meil kõigil on oma tempo. Õnn on kõigi meiega, kui me seda vaid usume. Vaimne kasvamine võtab uusi mõõtmeid ja me juba peaaegu saame oma külvatud vilju katsuda. Ära kaota lootust. Näen, et inimesed soovivad võtta uusi väljakutseid ja erinevad ärid kulgevad ülesmäge. Küllusekraanid on hetkel eriti lahti keeratud ja tuleb vaid vastuvõtlik olla ning võimalustest kinni haarata. Olukord on sinu kätes! Toetu oma sisemisele väele ja ole enesekindel. Sul on olemas kõik, et saavutada õnnelik tulemus. Ära oota, et keegi teine ütleb sulle, kuidas on õige või hakkab olukorda juhtima. Seda pean ka endale vahel meelde tuletama. J Ühesõnaga, võta muutused vastu ja proovi nautida seda, kui kõik on ebakindel. Toetu oma lähedastele ja puhka, ole, mõtiskle, mediteeri. Tee kõik, et sul oleks hea. Nii tuled kergemalt energeetilistest muutustest välja.

Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda. Kasutan oma selgeltteadmist, mille ajaks panen enda mõtted ja alateadvuse kinni. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

...


Nüüd saab tellida kaugnõustamise, kui soovid isiklikumat lähenemist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Inglitaro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tunned või tajud, et saan olla Sulle abiks. Olen Sulle olemas! Tellimiseks klikka SIIA.