Inglitaro sõnumid 31.08-06.09

Head lugejad!


Nagu õhust võib tunda, siis on sügis kohe-kohe uksetaga. Nii toob ka uus nädal energia, kus looduse muutustega toimuvad muutused ka meis eneses. Vaata veel korra oma elu erinevaid valdkondi. Mida sa saaksid lihtsamaks teha? Vaata kappi ja vii ära riided, mida sa enam ei kanna. Võimaluse korral lase minna asjadel ja situatsioonidel, mida suvi keris ülesse ja meile nähtavaks tegi. Nüüd on aga tuntav palju maisem ja sügavam energeetika, tekib rahunemine, mis annab aluse, et uus saaks pinnale tõuseks. Nähtavale kerkivad võimalused, mis enne olid varjatud, aga nüüd oleme maandatud ja soovime ka ise tempot maha tõmmata. Ühesõnaga toimubki tempo aeglustumine meie kehades ja mõttesüsteemides, kuid mitte välismaailmas. Välismaailma tempo aina kruvib, kuid tuleme juba palju paremini kõigega toime, sest oleme uutes energiates ja meie kehad on juba esimesed ülemineku etapid ära teinud. Nüüd kui rohkem jõudu saame tõsta endas julgust ja mõistame paremini hirmu illusiooni. Samas teadvustame, et kõigel on kaks poolt, oma polaarsus ja selleks kõike seda ka läbi elasime. Kui oled endaga tegelenud võid tunda teadvuse kasvu nii, et sinule ei saada nii kergelt ligi ja mõjutused jäävad sinust energeetiliselt lihtsalt allapoole. Samuti tuleb info, mis pikalt-pikalt meie ümber on tiirelnud. Vali hoolikalt, selgelt ja kindlalt. Fokuseeri end vaid sellele, mida soovid kogeda ja ole julgem oma soovidega. Ära tee ennast väiksemaks kui sa tegelikult oled. Julge Universumilt küsida ja sa ei pea pettuma. Uus nädal ilmselgelt on hea uuteks algusteks, igasugused uue tsükli algatamised nii kooli, töö kui ka suhete tasandis on igati tervitatavad. Kuidas need kõik aga lähevad? Täpselt nii nagu sa ise usud ja tunned. Kui näed positiivset tulemit, siis nii ka juhtub.Armastuses tuleb nädal, kus lihtsuses peitub võlu. Ei olegi nagu soovi asju selgitada, keeruliseks ajada, pigem proovitakse suhteid lihtsustada ja olla isegi vaikselt paigal, et mõtestada oma seisu. Nii võib märgata mustreid, mida korratakse ja kaaslane võib olla tugevaks peegliks sellele, kes sina oled. Kaalutakse ka erinevaid valikuid, kuidas oleks ühte või teistpidi. Need mõtted on kõik okeid ja kohe midagi ei muuda. Lase voolata oma visioonidel kui need tulevad. Kuna on uute alguste aeg, siis ka suhetesse pannakse uus siht paika. Kui asjad selgeks mõeldud, siis tuleb väljendada seda ka partnerile. Armastust tuleb meile sel nädalal energeetilistest kanalitest, mida me üldse ettegi ei kujuta. Kui sa näeksid vaid, et sinu ja suguvõsa suhted lähevad ajas tagasi ja mis seosed on meile määratud, siis üllatuksid. Seniks näeme selles elus seda, mis meie ees ja vajalik on armastada ennast ja leida kaaslane, kes meid armastaks, kuid õnnelikuks saame teha vaid ennast ise. Ütleme nii, et kõik suhted ongi tulnud selleks, et leiaksime armastuse enda vastu. Kõigis teistes on tükike meid ja kui midagi on valesti, siis võiks kõigepealt endale otsa vaadata.


Töös, karjääris ja õpingutes on märkimisväärne nädal. Asjad hakkavad liikuma selles suunas, kuhu sa oled neid lükanud. Tekib mingisugune jää lõhkumine ehk pinnale tulevad uued teemad, uuesti sünd ja on sihtide paika loksutamine. Kellel ob oma tee selgusetu võib saada vastuseid. Nüüd on oluline ennast juhtida ja liikuda selles suunas nagu sinu sisemine valgus kutsub. Võid leida põneva võimaluse ja arengutee, mida enne ei näinud. Avanevad ka eduväravad ja kuigi tee võib tunduda pikk, siis esimene samm viib juba tublisti edasi. Kuna eduväravad avatakse, siis mõtle, et mis valdkonda sa soovid tuua edu. Kuhu paned oma energia ja kas see on õige koht. Natuke võivad olla veel segased erinevad minekud ja valikud, kuid tee otsus lähtuvalt sellest, mis muudab sind rahulikuks. Paljud hingelised on soovinud tuua ellu tööalaseid muutusi ja energeetika avab need võimalused nüüd!


Enesearengus tunda nüüd murede haihtumist ja kergendust tõustes sügavast veest pinnale. On hea aeg teha korrektuure oma majanduslikes mustrites. Võivad tekkida ka võimalused, mis annavad positiivseid uudiseid materiaalsuses. See tähendab, et mida rohkem me panustame enesearengusse, seda paremini läheb ka rahalises külluses. Tervis oleneb sel nädalal sellest kui armastatuna me ennast tunneme ja kui ligi armastust laseme. Samuti on võimalus tunda ennast võimsa ja väekana, mis annab enesekindlust ja julgust uskuda elu maagiasse ning tuua oma ellu parimat.


Rõõmu septembrikuuks!


Spirituaalne Elustilist