Inglitaro sõnumid 30.09-06.10 + muud juttu vaimsusest

Hei, armad! Uskumatu, kui kiiresti on saanud septembrist oktoober. Oktoobri esimene nädal toob meile palju enesesse vaatamist ja arengut. Sügis võib teha meid ettevaatlikuks. Võib tekkida tunne, et ''mis mina, ma ei saa ju midagi kontrollida, mul ei ole võimu''. Veidi suletakse ennast ja soovitakse jääda tagaplaanile. Tuleb otsida enda sees üles enesekindlus, mis on meil sündides alates sees olnud. Beebi ju ei mõtle, mis keegi temast arvab, ta naerab ikka nii nagu tema soovib. Sellega toob beebi teistele rõõmu. Nii võib mõelda ka enda peale. Kui ma olen enesekindel, siis toon teistele rõõmu. Ma luban olla endal enesekindel, sest siis nähakse minu sära ja tunnen ennast nii hästi. Luba endal särada, ära lase enda mõtetel ja ebakindlusel võimust võtta. Kui hakkad negatiivselt mõtlema, siis tõmba see juhe stepslist välja või pane uksetaha. Oleme alati kaitstud ja toetatud. Ükskõik, kui palju sa paned endale kaitseid peale, siis tegelikult ei ole see koguaeg vajalik. Me oleme igal hetkel ümbritsetud headest energiatest ja kaitsvatest jõududest. Kui madalam vibratsioon tahab sisse pääseda, siis enne peavad nad sinu kaitsemüürist läbi saama, mis ei ole võimalik. Ainult enda muremõtetega saad teha kaitsemüüri augud ja sealt hirmu sisse lasta. Sellepärast on oluline osata luua endale hea olemine. Muuta enda uskumusi, kuidas maailma vaatad. Tee need ümber nii, et sul oleks mõnus ja hea. Millist elu tahad elada? Kuidas tahad ennast tunda? Ja siis tunne seda tunnet. Võta omaks enda tundlikus ja erilisus. Kõigile sobivad erinevad asjad ja tegelikult ainult sina tead, mis on sulle hea. Pane tähele, mis sul ei lase olla sina ise. Eemalda need asjad elust või muuda oma hinnagut. Anna teistele seda, mis sa soovid enda elus näha. Ole lahke, aga samas arvesta endaga.

Igaühe areng on erinev ja ka järgmisel nädalal liigub igaüks omamoodi. Omas suunas, kuhu on vaja liikuda. Sa oled õigel teel, kui sa teadvustad ennast ja tahad elu paremaks muuta. Kuid lase endal olla. Eneseareng ei ole see, et sa käid kõikvõimalikel vaimsetel üritustel, mediteerid, siis teed veel joogat, kirjutad päevikut, loed internetist kõiki artikleid, vaatad enesearengu videosid... seda infot on liiga palju. Võid ennast eksitada, ülekoormata ja pea ei ole ju pürgikast. Sa pead tegema teadliku valiku, mida sa sinna lased. Pealegi, kui sa vaatad neid asju, aga ei rakenda, siis mis kasu sellest on? Võid ennast hoopis kehvemini tunda, kui ei tee midagi, mida nö keegi spirituaalne inimene ütleb. Pole vaja endale sellist tunnet üldse tekitada. Või siis võta infost ainult see, mis sind kõnetab.Vali endale periood, kui oled üksi, ei vaata ega loe vaimset sisu. Või vaata ainult seda, mis on sind alati tõmmanud ja mõjub sulle hästi. Sa tunned selle ära. Ela lihtsalt oma elu, tee endale vaimse info ülekulluse detox, mine loodusesse, ole endaga. See ongi vaimne olemine. Siis saad aru, mida sa tõepoolest vajad, mitte seda, mis sulle uksest ja aknast sisse sõidab. Mitte, et info oleks vale, vastupidi. Kõigil on lihtsalt omad arusaamad ja sa jõuad vajaliku teadmiseni siis, kui sul seda vaja on. Kõik ei ole üldse nii dramaatiline ja me ei pea koguaeg kuskile vaimsetesse kõrgustesse pürgima. Muidugi saame teadlikumaks ja helgemaks ning see on piisav. Alati on midagi, mille kallal veel töödata. Kuid kui sa pidevalt pürgid kuhugile, siis võid ära kaotada hetkes olemise, elu nautimise ja inimeseks olemise. Me oleme ikkagi inimesed ja elame materiaalses maailmas. Meie ülesanne ei ole ingliks saada ja kulgeda kõrgetes vibratsioonides. Meie elu on siin. Ja see on suur pluss, kui sa oled teadlik igapäevaelus. Rakenda oma teadmisi sinna.

Sinu eesmärk võib tunduda sulle udune. Kõik võib olla üldse praegu veidi selgusetu. Meile antakse võimalus luua edasine. Muuta oma suunda, oma tegevusala, oma suhtumist. Näha asju lihtsamalt, sest elu on lihtne. Otsi endas üles lapsemeelsus. Lollita, lase ennast vabaks, naera, tee vigu, ära võta ennast nii tõsiselt. See, mis peab tulema sinuni, tuleb nii kui nii. Mis ei tule, see lase vabaks. Lase vabaks kõik ootused, proovi elada üks päev korraga. Nautida igat päeva. Seda, et saad käia tööl ja suhelda erinevate inimestega, süüa head toitu ja kasvõi lipsida jäätist. Nautida mõnusat sügispäeva jalutades ja õhtut teki all sooja teed juues ning filmi vaadates. Hoia tasakaalu nii vaimse kui materiaalse vahel. Ära vaata teisi, kes on vaimselt ärganud. Kõigil on oma tempo, oma protsess. Sa võid olla palju spirituaalsem, kui sa ei praktiseeri kõike. Piisab sellest, kui elad lihtsalt, proovides igast päevast hea emotsioon võtta. Sest me oleme nii kui nii vaimsed hinged materiaalses kehas. Sa ei pea vaimseks saama, sa oled vaim! 


Siia teksti sai nüüd nii järgmiseks nädalaks sõnumeid, kui ka muud juttu, mida olen enda sees mõelnud. Võta omaks see, mis sind kõnetab ja muul lase minna. Me oleme kõik erinevad. Tundsin lihtsalt, et pean selle välja kirjutama. Need teemad on minuga terve nädala kaasas käinud ja tänast teksti kirjutama hakates ei teadnud, et ma sellest kirjutan. Lihtsalt läks nii ja lasin voolata. Lase ka sina endast välja voolata see, mis tahab tulla. Väljenda ennast ja kohe hakkab palju kergem.


Ilusat algavat nädalat!


Spirituaalne Elustilist


 

Telli personaalne kaugnõustamine! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA või kirjuta sõnumitesse.