Inglitaro sõnumid 30.03-05.04

Head lugejad!


Uus nädalal toimub äratus. Tõenäolised on endiselt tormilised sündmused ja seisund nii reaalses maailmas kui ka inimeste vaimses ning emotsionaalses tasandis. Need inimesed, kes ei ole protsessi tõsiselt võtnud  ärkavad samuti ja saavad tunnetuse, et elu on muutunud. Emotsioonides on tunnetada vastupuiklemist, nagu me ei oleks selleks valmis, elu on olnud ju nii hea ja kõik toimuv tekitab üllatust. Aeg on välja tulla eitusest ja ignoreerimisest ning seista silmitsi kõigega, mida elu praegu näitab. Igaühel on veel kiht oma kogemusi selle peal. Kui on niigi emotsionaalne periood, siis ei ole vaja emotsioone juurde lisada, vaid võtta seda nii nagu on.


Aeg on nüüd mõista, et meie mineviku tegevused või tegevusetus on toonud antud olukorra. Meile saadeti märke, näiteks vaimsete teadjate ja looduse kaudu, et maailm hakkab muutuma. Põhimõtteliselt näeme hetkel oma mineviku peegeldust. Mida igaüks saab teha on vaadata oma minevikku tagasi ja küsida endalt, mis olulisi õpetusi olen ma saanud, mida olen saavutanud ja milliseid unistusi ning visioone soovin edaspidi manifesteerida. Austa seda, et elu teeb oma korrektuure ning meie kui hingede ülesanne on võtta kogu protsessi tänulikkuse ja andestusega. Anna endale aega üksinduses vaikseks olemiseks, et sinu peegeldus saaks esile tõusta.


Me oleme hetkel väga intensiivses protsessis, mis viib uude elutsüklisse. Kõik juhtub nii kiiresti ja tuleb jällegi paljude jaoks väga ootamatult. Pausile ei saa midagi panna. Olukord ei anna võimalust liigseks kaalutlemiseks või otsustamatuseks. Tuleb teha otsused nüüd ja praegu. Võid mõelda, et ma ei ole valmis nii suurteks muutusteks, küll aga tuleb sõnum, et me siiski oleme ette valmistatud, pinnas on loodud ning nüüd on vaja oma saadud elukogemust ja tarkust rakendama hakata.Universum nõuab, et liiguksime järgimisesse faasi küpsena. Selle jaoks on vaja reguleerida oma hinnaguid teiste, iseenda ja ühiskonna suhtes. Eneses on vaja langetada liigsest egost juhituna tulenev kaitsepositsioon ja vabastada illusioon, et sa oled midagi vähemat kui tegelikult oled. See protsess on vältimatu, niiet tasub alistuda ja lubada endal minna muutustega kaasa. Paljudelt nõuabki see üksi olemist, mis on tegelikult ülimalt hea. See on nagu rännak enesesse, kus võid mõista oma elueesmärki või vähemalt saada vihjeid selle kohta. Kes sa oled ja kuhu sa lähed ja miks on küsimused, mis võiks lahti mõtestada. Aeg on otsida oma kohta ja sellest palju võita.


Mis väärtus on sellel, kui sa veedad endaga aega? Esiteks soovitakse, et me lõpuks alustaksime enesest. Sa ei saa maailma aidata, kui sa ise pole korras. Seega ära tunne halvasti, kui sa ei saa kellelegi appi minna, praegu on oluline ennast aidata, ennast õppida tundma ja selle kaudu loome positiivset energeetikat kõigile. Pane tähele, praegu toimub rohkem kui me silmaga näeme ja väike puhkusehetk, hea sõna avaldus, enese eest hoolitsemine panustab suurelt. On võimalik mõista, kui tugev sa tegelikult oled, lihtsalt varem ei ole me pidanud seda rakendama. Meie kehas ja hinges on nii palju erinevaid tasandeid ja ka tundeid, mis ei ole meie enda omad. Aeg on võtta maha ka kogu see väline kiht, kuhu peidame ennast iga päev. On selleks siis staatus, riided, uhke auto, soeng, jne... Kui ei ole kuskil käia, siis ei ole ka neid vaja. See ei ole ka hetkel oluline. Kõige suurem valuuta peitub hetkel sisemuses.


Uuel nädalal nagu ka varasemalt on olulised igasugused kehapraktikad ja oma kehaga tegelemine. Aga mitte lihtsalt nii, et sunnin ennast trenni tegema, vaid ka füüsises on oluline tunnetada, et mis su kehale sobib, mis talle meeldib ja mis toimib. Näiteks läbi jooga saad aktiveerida tšakraid ja tunnetada kohti, kus energia on seisma jäänud.


Vali oma lahinguid järgmisel nädalal hoolikalt. Igalpool ei pea sõna võtma ja vahel on vaikus palju tähendusrikkam. Samas ära kaota enda uskumusi ja vaata elu ikka läbi enda prillide. Usu seda, mis sinu sisemine tunnetus jaatab. Niimoodi on elu palju kenam ja ta tegelikult ongi.


Toimub vana puhastumine ja ära saatmine. Lase tal minna. Meie asi ongi praegu olla rahulik ja lasta endal kulgeda läbi toimuva protsessi. Ega midagi väga teha ei saagi, kui ennast hoida. Ole enda vastu õrn ja eriti tundlikumad, tehke neid asju, mis hoiab rutiini ja heaolu. Unista, kuidas soovid näha elu pärast muutusi, sest varsti läheb elu rööpasse. Ja kui võimalik, siis tee midagi head enda ja teiste kõrgemaks hüvanguks.Maagilist nädalat


Spirituaalne Elustilist