Inglitaro sõnumid 29.07-04.08: suhted esikohal

Sellel nädalal on soositud kõik armastuse ja suhetega seotud teemad. Suhetesse saadetakse üksteise mõistmist, lähedust ja turvatunnet. Saad langetada tähtsaid otsuseid seoses suhetega. Sul võib tekkida lihtsalt teadmine, mida otsustada ja kuidas sul kõige parem on. Emotsioonid jäetakse kergemini kõrvale ja nähakse pilti selgemalt. Praegused otsused mõjutavad sinu tulevikku ja mida sa annad, seda saad ka vastu. Kui annad armastust, siis sinuni jõuab veelgi rohkem armastust ning saad seda tagasi viisidel, mida sa ei oska praegu ette kujutada.


Suhete selgitamisel kuula oma intuitsiooni, mis on usaldusväärne ja täpne. Kuula oma sisemist juhendust ja sa ei saa eksida. Usu oma tunnetesse olukorras, mida koged. Sinu sisetunne teiste inimeste ja nende tegelike motiivide või tunnete kohta on täiesti täpne. Proovi mitte tekitada endast kaitsereaktsiooni, kui seletad oma tundeid või kui proovid probleemi lahendada. Sündmused arenevad väga kiiresti, ürita tempos püsida. Ideaalne ajastus on ka uusi suhteid luua, mis toovad ellu rõõmu ja jätkusuutlikust. Sinu praegused lähedased inimesed võivad aidata sul südant ja meelt avada, mida oled vaos hoidnud. Tunnetatav on mingisugune kaitsekilp, mida mõned enda ümber hoiavad. See võib olla hea, et säilitada enda tasakaal. Mõnel juhul võid kaitsekilbi avada, kui teiste poolt tuleb headus ja südamlikud soovid ning arutelud. Tunneta ise enda intuitsiooni kaudu.


Kui tunned, et vajad ennast teiste energiate eest hoidmist või tunned ennast mõjutatuna, siis võid kasutada järgmist tehnikat. Mina kasutan seda igapäevaselt enda peal.

- Kujuta enda ümber roosa mull. Roosa hoiab sinu enda energiaid ja sagedust kõrgel. Roosa valgus kiirgab armastust väljapoole, kõigi nende suunas kellega suhtled, ja samal ajal ka sissepoole, sulle endale. Sinuni jõuavad armastavad mõtted ja energiad.

- Roosa mulli ümber võid panna rohelise mulli. Roheline tervendab ja tasakaalustab enrgiaid.

- Kui soovid eriti tugevat kaitsekilpi, siis pane rohelise peale veel lilla mull. Lilla mull aitab eemalduda igapäevamuredest ja hoiab eemal madalam energiad.

- Viimasena võid kujutada mullide sisse sädelevat valgust. Kui sa juba suudad seda ette kujutada, siis see ka toimib! :)

Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda. Kasutan oma selgeltteadmist, mille ajaks panen enda mõtted ja alateadvuse kinni. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

... Nüüd saab tellida kaugnõustamise, kui soovid isiklikumat lähenemist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest (teisisõnu enda kõrgemalt minalt või algenergiast, nimeta kuidas soovid) ning kasutan lisaks Inglitaro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tunned või tajud, et saan olla Sulle abiks. Olen Sulle olemas! Broneerimiseks klikka SIIA.