Inglitaro sõnumid 29.06-05.07

Hei imelised!


Uuel nädalal on hea aeg alustada midagi uut. Energiat tuleb meie planeedile juurde ja see mõjutab otseselt inimesi. Mõtle hoolikalt, mida järgmisel nädalal ette võtad. Tee midagi, mis on sulle tähtis ja panustav. Kõik tegevused nõuavad kristallselget keskendumist ja fokuseeritust, kui soovid häid tulemusi. Nii tegutsedes võid näha hiljem, et oled justkui mägesid liigutanud ja asjad hakkavad liikuma sinule soodsal viisil.


Jõudu antakse inimestele ka vaimseteks arenguteks. Võid tunda, et lõpuks suudad millestki lahti lasta, millega oled ammu sisemiselt võidelnud. Maa energia nagu puhub raskuse minema. Eelkõige just neil, kes on ka soovi edasi liikumiseks avaldanud. Tajutav on varasemate energiate kokku pakkimine ja Universumisse ära saatmine ning uue vastu võtmine. See periood siiski veel kestab. Võid tunda tugevamalt, kuidas oled lihtsalt tuulte hoovustes ja ega siis midagi, kui panusta omaltpoolt ja kulge kaasa. On juba näha uusi alguseid ja vihjeid selleks terendamas. Usalda, usalda, usalda. Seda ütlevad mulle infot jagavad tegelased. Isegi, kui kahtled, siis anna võimalus uuele. Ära keskendu sellele, et kõik on ebakindel. Ebakindlus toob palju head ja ära lase ennast emotsioonidesse kaduda. Tegelikult me ei tea, mis töötab meie kasuks varjatult. Ainult usalda!Mine kaasa uuel nädalal inspiratsiooniga. Nii kui sul tuleb põnev mõte, siis pane see kirja või hakka tegutsema. Ideede vool võib tulla väga suur ja kui kinni ei suuda haarata, siis see kaob sama kähku. Võib tekkida ka hetkeline soov kellegagi ühendust võtta. Võid saada olulist informatsiooni ja toetust edasiminekuks. Energiad ja info voolavad väga kiirelt ning kohati võib sellega olla keeruline toime tulla. Jällegi usalda oma tunnetust ja voola kaasa.


Suhete tasandil võid kohtuda järgmisel nädalal inimestega oma minevikust. Lasepõlve sõbrad ja sõbranna võivad ennast ilmutada. Minevikku vaadates mäletavad inimesed tihti asju helgemalt kui need olid. Nii võidki mõista, et mis tegelikult mingisuguses mineviku olukorras juhtus. Midagi justkui tahetakse meile selgitada, võttes ära segadus või illusioon. Tugevalt on tunda, et nähes inimesi oma minevikust tajud, kui palju oled sina kasvanud. Mõne inimesega vibratsioon endiselt klapib, kuid kõigiga ei pruugi nii olla. See on nagu viimane kogemus, lõpetamine, väike leek, mis kustub. Puhastame ära mineviku, võtame asjad kokku, näeme veelkord inimesi, keda võib-olla ei näe väga pikalt või mitte kunagi. Toimub üldse tugev energiavahetus suhetes, muutused ja mustrite vahetus. Võid tunda, et mõned suhted ei ole enam need, mis olid varem. Midagi on ära ammendanud, selleks, et saaksid edasi minna. Kui me kasvame, siis areneme, meie energeetiline muster muutub ja sellesse ei haaku enam need samad inimesed. Seega lase minna selle, mis tunned, et peab. Hoides kinni raskendad enda arengut. Hinda kõiki kogetud kogemusi ja see ei tähenda, et sa neid inimesi ei armasta. Ikka armastad, aga kaugemalt. Tegelased Universumist paluvad lasta lahti selleks, et imed ja uued õnnistused saaksid sinu ellu tulla.


Töö, karjääri ja hobide tasandil toob nädal vajadust otsustada. Saabumas on positiivsed uudised nagu edutamised, uued võimalused, kuid me ise ei pruugi selles kõiges kindlad olla. Nädal nõuab, et valiksid enda tee. Selle, kuhu poole edasi suundud ja mis on sinu südame soov. Suures plaanis antakse meile vabandus valida oma tee ja parim viis. Samuti näen informatsiooni tööalaselt tekkimas, mis enne oli peidus. See on miski, mis laseb meid vabaks, aitab liikuda uues suunas ja kes on segaduses saab pildi selgemaks. Kes on kindlalt enda positsioonil ja tegevuses, peaksid oma tööd tasakaalustama. Leia aega töö, puhkuse ja rõõmsate tegevuste vahel. Nii on sul rohkem energiat, harmooniat ja oled lõppkokkuvõttes produktiivsem. Kuula töö- ja hobitegevuste taustaks head muusikat, see tõstab samuti energiataset. Järgmisel nädalal on soodustatud nõustamised, ennustamised ja kõik vaimne, nii nagu eelmisel nädalal. Samuti enesesse vaatamine läbi kirjutamise ja informatsiooni jagamise.


Mõnusat kulgemist!


Spirituaalne Elustilist