Inglitaro sõnumid 28.10-03.11

Hei! Järgmisel nädalal toob rahulolu see, kui tõmbad oma elus tempot maha. Selline aeglasem liikumine on hea aeg muuta oma olemine eriti mugavaks kodus, ennast talve jaoks sisse pakkida ja nautida rahulikke hetki õdusalt enda kõige paremas keskkonnas. See tempo rahunemine käib kaasas loodusega, mis teeb hetkel tugevalt enda korrektuure. Tsüklid muutuvad ja mine sellega kaasa, siis on palju kergem. Nagu öeldakse, ei ole halba ilma, vaid tuleb leida sobiv riietus. Nii ka tee sina, sa ei saa muuta seda, mis ümber toimub, vaid saad käituda vastavalt enda heaolule ja toetada ennast meelistegevustega. Kaardid soovitavad ennast toetada ka oma kõige lähedamaste inimestega. Ole koos inimestega, kes sind hoiavad, sinu hingekeeli paitavad, sinus rahuolu ja positiivsust tekitavad. Saad palju jõudu ja tunned ennast mõistetuna. Sügis on hea aeg suhete soojendamiseks, poputamiseks ja tõstmiseks.


Enesearengu vallas on tunnetatav, et oleme pidevalt teel, aga mõnevõrra edasi astunud. Alati on valdkondi, kus ennast arendada ja avastada. Mine ikka edasi. Sa ei tea, mis ühe mäe taga võib peituda. Mõnikord õppetund, teinekord präänik. Elu on teekond ja usu enda liikumisse. Tunnetan, et alustatakse mingisugust uut etappi. Võetakse ette järjekordne seiklus. Tee ikka kõike läbi enda tunnetuse, eks. Esmalt peame ennast tundma õppima ja oma sisemuse koopakesi avastama. Õpi oma tunnetust, oma taju. Kui midagi ei kliki, siis jäta see. Kui miski klikib, siis pane see kirja ja jäta meelde. Kui tekib idee, siis mõtle kuidas seda teostada. Kuula ennast igal hetkel ja pane need asjad tööle. Kuula enda unistusi, usu nendesse. Unistused on täitumiseks! Meil võib tekkida idee, mis tegelikult räägib meie tulevikust ja selle võimalustest. Rakenda oma ideid, visioone. Kaeva enda sisemuses ja tee selgeks, mida sa soovid. Aga üks asi korraga.


Enesearengut võta tasakesi ja tule tagasi inimeste sekka. Vajadusel maanda ennast kujutades ette jalgade alla kasvavaid juuri, mis ulatavad maakera keskele või puhasta veega näiteks dušiall käies või vannis öeldes enda vabas vormis loodud taotlusega, et kõik energiasidemed lased vabaks. Tea, et sa igal juhul muutud ja arened pidevalt. Ei ole vaja seda endale peale suruda. Tean, et paljud tahavad lõpetada oma elus asju ja ka mina ise. Küll aga viitavad kaardid sellel, et veel ei saa etapist läbi (kõigil erinev valdkond ja kiirus), kui ei ava oma silmi sellele, mis on hetkel hästi. Ava oma süda ja meel praegusele hetkele. Vaata enda ümber ja mõtle, kui hästi sul tegelikult on. Naudi hetke, võta käed kaitseasendist ära ja näe, mida sa praegu saaksid teha, et oma olemist mõnusaks muuta. Ära kustuta teiste tulekahjusid ja ära kuula jutte, et kus sa peaksid juba oma elus olema. Harjuta ennast sellega, et kuulad ainult ennast. Kui sa oled kuskil, kus ei tahaks olla, siis ära pööra sellele tähelepanu.


Lõppkokkuvõttes näitavad kaardid, et tuleb hea nädal, kui vaatad oma elu usu ja optimismiga. Kui voolid on elu ja tulevikku. Kui tunnetad oma väge liigutada mägesid. Kui tunnetad, et tegelikult on praegu palju kergem olla kui mõni aeg tagasi. Me särame, kallikesed! On uute põnevate ideede ja inspiratsiooni aeg. Lase ennast inspireerida oma lemmikutel tegevustel või inimestel. Mida see ütleb sulle? Sinus on kindlalt tükike seda, mis sulle meeldib! Sulle meeldivad tegevused, milles sul endal on potentsiaal!
Aeglusta tempot ja kuula südamega!


Spirituaalne Elustilist