Inglitaro sõnumid 27.07-02.08

Heia! đź’•


Kas sa oled endaga tegelenud? Kas sa oled vana vabastanud? Kas sa oled oma sisemisi varjukülgi tervendanud? Kuidas sa käitud teistega? Kas sa armastad ennast? Järgmine nädal toob järgmise kihi tugevaid energiaid ja soovi meid edasi lükata. See energia on läbinud meie elu ja energiavälju juba mitu nädalat. Nüüd tuleb veelgi. Meie planeedil toimub energiate vahetamine ühe sammu haaval. Teistmoodi ei suudaks me omastada muutusi, mida on väga palju. Kui sa oled endaga tegelenud, siis uuel nädalal võid tunda, et see ei ole siiski kõik. Tuleb esile eriti see, kuidas sa oled teistega käitunud, milliseid mõtted mõelnud ja millist karmat välja andnud. Võid saada järsku vastu seda, mida oled teistele teinud. Head või halba, ka vahepealset, mitmetes eluvärvides. Energiad võivad olla kohati väga intensiivsed, niiet kui tunned ennast mõjutatuna, siis teadvusta, et oled lihtsalt vastuvõtlik. Leia aega maanduseks, aitab loodus. Looduses on tugevad haldjaenergiad. Haldjad on koguaeg meie aedades, metsades, põllul ja parkides. Peamiselt on nad loodusehoidjad, kuid nüüd tulevad nad meile tugevamalt toeks. Kui käid looduses, siis võid saada ennast energiast laetuna, puhastatud negatiivsetest mõtetest ja prügist peas ning tunda ennast kergemalt. Anna loodusele ära oma mured ja palu vabandust, kui oled teinud midagi halvasti, siis saab karma pehmendatud.

Teine tasand energiad toob paljudele inimesele oma eesmärgi, kutsumuse ja missiooni leidmise. Mingisuguse seletamatu soovi minna edasi teatud eesmärkide suunas. Kui oled tundnud ennast pikalt otsingutel, siis mingi uus väljund võib sinu teadvusesse nüüd tulla. See võib olla ka märk vana maha jätmisest, ühe perioodi lõppemisest ja edasi liikumisest uue minana. Võid tunda, et sa ei ole enam endine, sinu elu ei ole enam endine ja tagasi vaadata enam ei saa. Uuel nädalal on lihtne algatada uusi projekte, võtta omaks soovitud uskumusi ja selle kaudu oma elu muuta.


Töös ja karjääris on ühest küljest soodne ideede arendamine, isegi hullumeelsete ideede välja käimine ja nende poole pürgimine. On kaks vastandlikku taju, üheks küljest soodustab energia unistusi, neid suuri ideid, on tunne justkui kõik on võimalik. Teisest küljest tõmbab maha meid ego, mõeldes liigselt materiaalsusele ja see ei aita näha elu perspektiive neutraalsena. Seega võid tekkida tunne, et ma ei julge edasi minna, illussioonis olemine ja enesekindluse nõrgenemine. Mida siis ette võtta? Pigem mitte liikuda edasi hirmu pealt. Võta aega veel otsustamiseks ja puhkuseks. Lase enda emotsioonidel vaibuda ja ära torgi. Siis näed, kuidas varsti suudad edasi minna, inspiratsioon kasvab ja suudad uusi ettevõtmisi käivitada. Töötasandites toimub samuti vaimne areng, seega paljud enam ei ole kindlad selles, mida nad teevad. Soovitakse midagi enamat, kus kolleegid oleksid sarnase mõtteviisiga, tunneks rohkem toetust ja tunnustust. See toob esile karjäärimuutusi ja uskumuste muutumist suunas, et kui teed seda, mida armastad, siis järgneb sellele ka raha.


Suhetes ja armastuses saad sa uuel nädalal seda, mida sa oled loonud. Saab panna ka uusi perspektiive ja soove tuleviku suhtes. Kui oled soovinud näha märke, siis nüüd pane tähele korduvaid numbreid, sõnu lauludes jne. Tähtedeseis soosib olevikus olemist, samal ajal unistades tulevikust. Oleviku hetkel saad sa kõige paremini kätte selle tunde, kuhu viib sind ajajoon, kus hetkel oled. Võid tunnetada, kas on vaja teha korrektuure. Oluline on järgmisel nädalal kannatlik oma soovide suhtes. Nii kaua armasta ennast ja armastus su elus kasvab. Ole koos inimestega, kes jagavad samu väärtusi, sest teie omavaheline toetus viib individuaalselt inimesed edasi. Mõtle, milliseid suhteid sa soovid nii armastuses kui sõpruses ja perekonnas, millised traditsioone soovid luua, milliseid kogemusi kogeda. Julge soovida ja see juhtub. Siis aga tule välja unistusest ja näe inimesi päriselt. Panusta kokkusaamistesse, ole kohal kui kellegagi suhtled, panusta kui soovid vastu saada. Sa saad seda, mida sa annad. Kui oled tänulik, tunned õnnetunnet, rahu ja rõõmu, siis saad seda vastu.


Enesearengus on võimalus näha endas aspekte, mis on olnud peidus. Vaata endasse sügavamale. Kes sa oled? Sa ei ole sinu nimi, töökoht, füüsiline keha. Sa oled midagi palju enamat. Anna endale ise tähendus. Avasta enda varjatuid osakesi ja mõtle, mis on sinu elu mõte. Aeg on õppida ennast tundma, olla avatud endaga suhtlemiseks. Kui sinu sees on tunne, sügav soov ja tahtmine, siis hoia ning kaitse seda visiooni. Kasta seda iga päev on heade mõtetega. Kasvata seda valgust enda sees ja vabasta, kui kõik detailid on selgeks tehtud. Kui on raske või mõtted segavad, siis kujuta ennast ümbritsetuna valgest valgusest, kus sees on tingimusteta armastus. Sul hakkab kohe parem! Jaga oma headust maailmaga, nii tervendad sa ennast ja teisi.


PS. Mine metsa haljad vaatlema. Kui sa usud, siis sa näed! 🧚‍♀️💫🧚


Imelist nädalat


Spirituaalne Elustilist


  • Instagram
© Copyright

©2019 by Spirituaalne Elustilist                                              Spirituaalne Elustilist OĂś, reg. nr: 16147981