Inglitaro sõnumid 27.05-02.06

Iga pühapäev toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Järgmisel nädalal on tunnetatav vajadus enda eest seista ja kaaluda oma otsuseid hoolikalt. Võib esineda vastuolusid, mis tulevad väljaspoolt inimestelt või sündmustelt. Sündmused kulmineerivad kiiresti ja peab ka ennast vastavalt olukorrale muutma või kaitsma. Otsi üles oma sisemine jõud ja kehtesta ennast. Muidu võivad teiste inimeste energiad sind liiga palju mõjutada ja lähed oma teekonnast kõrvale.

Sind ümbritsevatel inimestel on teistsugused väärtused ja eesmärgid, mis võib põhjustada erimeelsusi. Sellegipoolest on sul olemas jõud ja kõik vajalik, et teha ennast nähtavaks ja kuuldavaks. Vaid usu sellesse, et situatsioon laheneb sinu kasuks.

Samuti on tunda, et sündmused toimuvad välgukiirusel. Saad oma plaanid ellu viia ja asjad liiguvad kiiresti. Ehk on ka vaja ületada eelnevalt välja toodud takistused, et saaksid vastu võtta uue ja läbi viia elumuutuse. Kaalu oma erinevaid valikuid, sest praegu on see oluline. On tunda, et see viib olulise elusündmuseni.

Tulemas on muudatused ja enda väe leidmine. Aeg on sirutada oma tiivad välja ja lennata. See tähendab, et sul on võimalus täita oma unistused ja teha seda, mis on tõeliselt sinu hingele. See annab sulle elukogemuse ja vabaduse tunde. Luba oma hinge visioonidel motiveerida sind järgima oma tõeliste südamesoovide ja intuitsiooni poolt seatud rada. Vabanemine ja silmade avanemine võib tulla järsku. Ole selleks valmis.

Erinevad kaardid veel kinnitavad üle, et raske periood hakkab läbi saama ja saad liikuda edasi. Kui sa oled enda hingeteel, siis sõidad justkui võidukaarikul. Sind nähakse, hinnatakse ja tunnustatakse. Ka materiaalne pool järgneb sellele ja sa ei pea muretsema selle pärast, kuidas hakkama saad. On tunda, et õnneliku pereelu hoidmine on fundamentaalse tähtsusega ja annab sulle jõudu, et oma hingesoovidele järgneda. Samuti tasakaalu hoidmine oma elus. Tegutse praeguses olukorras tasakaalukalt ja läbimõeldult. Kui oled varem käitunud implusiivselt, siis sa saad seda parandada. Samuti tuleb kasuks, kui teed teistega koostööd ja selle kaudu näed teisi vaatepunkte.

Hoia mõõdukust kõiges!Spirituaalne Elustilist