Inglitaro sõnumid 27.04-03.05

Tere kõigile!


Uuel nädalal jõuavad meieni puhastuste tuuled. Lisaks tuultele puhastab meid vihm ehk vee energeetika. Kes tunneb, võib juua rohkem vett ja veeprotseduure teha. Puhastusega jõuavad inimesed uutele mõistmistele, igaüks individuaalselt. Võib saabuda mõistmise selles, et enda elu eest tuleb ikka ise 100% vastutada. Saabume kohta, kus oskame olla rohkem kui kunagi varem olevikus kohal. Samuti avanevad südamed uutmoodi, lastes endal vabamalt hingata ja sellega lubades elul ise korrektuure teha. Ka kehades toimub uuenemine ja võib tekkida soov veelgi tervislikumalt elada. Globaalses plaanis võib tekitada see tunne ka leina ja kurbust, et tagasi minna ei saa, samas uus on veel ebaselge ning veidi hirmutav.


Kohe kui puhastuskuur on tehtud, saabub selginemine. See kõik toimub nii kähku. Paljud võivad tunda, et on enda elu peremehed ja tunnevad kindlust endale lootes. Oleme tugevad nagu mäed, kes on ühenduses emakese maaga, samal ajal katsudes taevast. Endale kindlaks jäämine on äärmiselt tähtis ja oma tõde tuleb leida ise. See on igal inimesel erinev ja seda tuleb samuti aksepteerida.Järgmisel nädalal võime tunda ennast ka veidi nurka surutuna ja sundolukorras. Justkui tekib tunne, et see ei lõppe kunagi ja oleme kuskil kinni. See on aga illussioon. Pigem hoitakse meid turvaliselt paigal, kaitstuna ja võimalikult tasakaalus. Tasub astuda sellest illussioonist välja ja leida endale elumõnusid, mida saab nautida. Võivad tulla ka mõtted, kuidas saaksid kodust teha oma ärilist tegevust ja idanema hakkavad uued plaanid.


Uuel nädalal ongi oodata veelgi muutuseid töövaldkonnas. Lõpetatakse projekte ja pikalt kestnud töökohustusi. On ettevõtteid ja ettevõtjaid, kes on nüüdseks kohanenud olukorraga ja näevad uusi võimalusi innovatsiooni võimalusi. Üksikisiku tasandil on tõenäolised töölepingute lõpetamised ja seda selleks, inimene viiks ennast muutustesse. Kõik need muutused, mis iganes ka juhtuks on vähemalt järgmisel nädalal heaolu, rahu ja külluse nimel. Kuigi veel ei näe, kuhu suunas edasi liikuda, siis need võimalused on juba kaugelt tulemas. Haara kinnj võimalusest elu muuta, kui asjaolud sinu teele tuuakse. Nii võidki leida uusi viise, kuidas tööd teha, mõistad mida üldse tahas teha, tekivad uued kooslused, partnerid ja üksmeelne liikumine. Ka eelmistel nädalatel tuli palju tööalaseid signaale ning see jätkub.


Inglid elavad meile väga kaasa ja ütlevad, et me naudiksime seda perioodi. Nad ütlevad, et võiksime natuke puhata ja mitte mõelda kohe uute tegevuste peale, kui muutuste tuuled on ellu tulnud. Pigem natuke vaadata elukesele tagasi, analüüsida ja võtta varasemad perioodid kokku. See aitab tuua pinnale uued vaated, aitab laiendada võimalusi ja siit on palju võita.

Väldi uuel nädalal implusiivset käitumist, mis kerkib ülesse ebameeldiva emotsiooni ilmingutega. Meieni jõuab tõde, mis ei ole enam ilustatud. See võib frustreerida ja ärritada. Samas võib tekitada sisimas kaitsereaktsiooni ja soov ennast hoida. Proovi olla vaatleja ja mitte ennast infoga samastada. Info tuleb selleks, et saaksid teha omad järeldused ja luua endale paremat tulevikku.


Vaatamata kõigele välisele tuleb leida endas jõud, enda tugevused ja neid maailmale näidata. Pole aeg ennast alahinnata, vaid just kiita ennast ja suunata uutele teedele. Toimub energiate muutumine, mida teeme kõik ise nii alateadlikult kui teadlikult, unes ja ilmsi. Vaata, kuhu paned oma tähelepanu - seda saad ka tulevikus. On aeg joonistada imeline pilt oma elust. Panna sinna neid värve, mida sina tahad näha. Ise valid, mida sa lood.


Toimub suurem laienemine energeetilisel tasandil. Meile antakse justkui käsi ja kui märkad seda, siis sind juhatatakse edasi. Meid juhatavad loodus, loomad, taevased energiad, esivanemad, teejuhid jne. Ka teiste planeetide olendid on siin kohal ja nende arust ei ole praegune olukord üldse nii hull, kui ise hirmu peale ei aja. Pigem ollakse toeks ja suunatakse muutustesse, mis on hädavajalikud. Kui soovime, siis saame nende heade energiatega ühendust juhatuse ja nõuannete saamiseks. Tasub vaid küsida. Jälgi märke, puhasta vanad mustrid ja tee endas korrektuure. Kellena tahad sina pärast kõike välja astuda? Kuidas tahad ennast tunda ja kuidas ennast kuvada? Mina valin autentsuse enda ja teiste vastu, tegevused ja tööd valin läbi südame ning hindan kõige kallimaid, kes annavad elule väärtuse.


Imelist nädalat!


Spirituaalne Elustilist