Inglitaro sõnumid 27.01-02.02

Kallid lugejad!


Kõigepealt tänan Teid veelkord ilusate sünnipäeva soovide ja väga positiivse vastukaja eest eelmisele postitusele. Enda näitamine oli minu jaoks väga suur samm. See oli kindlasti vajalik ja soov on luua teiega tugevamat sidet. Samuti tundsin kutset, et järgneksin oma eluteele, hingele, südame kutsele ja kõigele sellele, mis tahab näitamist. Siin ma siis olen! Aitäh aitäh, nende positiivsete emotsioonide saatel hõljusin terve nädala.


Mida toob aga järgmine nädal? Uuel nädalal on tunnetatav rahulikum energeetika. Rotiaasta on vastu võetud ja veel on see tasane. Kui jaanuari algus oli ärev ja olemuselt erinevaid eluvaldkondi puhastav, siis nüüd antakse võimalus korra hinge tõmmata. Nii tervitab maailm rotiaastat. Tasaselt, ettevaatlikult, samas uudistavalt ja lapsemeelselt. Võta see aeg, et korra taastada enda jõudu. Ühendu enda meelistegevustega, veeda aega kallite inimestega, maga rohkem, tee asju, mis ei nõua pingutust. Nende tegevuste kaudu saame ühenduse nn akupangaga, mis on valmis meid toitma. Igasugused rõõmsad, lapsemeelsed ja lihtsad tegevused on toetatud järgmisel nädalal.


Uus nädal aitab ületada emotsioonid, mis varem keesid üle pea. Saad justkui pea vee alt pinnale tuua ja näed oma situatsioone selgemalt. Selge peaga olek annab energeetiliselt soodsa pinnase soovide täitumiseks või samm edasi liikumiseks. Samuti ka entusiasmi ja tänulikkuse selle üle, mis praegu hea ja toetav on.


Tuleb üles ka uus energeetiline foon - aksepteerimine. Meid pannakse olukordadesse, mida me ei saa hetkel muuta. Elu peegeldab tugevalt eriti töötemaatikaid, sellega kaasnevat stressi ja tasakaalutust. Aksepteeri seda, mis praegu on. See ei tähenda, et sa ei peaks enda seisukohta kindlaks tegema või ennast positsioneerima. Vaata huviga pigem, mida elu hakkab sulle tooma. Jää kindlaks sellele, millesse usud ja ütle oma mõtted lahkel moel välja. Sellega oled oma töö teinud. Edasi jääb vaid usaldada ideaalset ajastust.


Ideaalne ajastus võngub koos aksepteerimisega. Meid pannakse elu aksepteerima, et usaldaksime oma teed, ei kaotaks usku ja näeks unistusi juba täitununa energeetilises tasandis. Kui soov ei ole veel reaalses maailmas täitunud, siis on sinna kaasatud teiste inimeste vaba tahe, erinevad suuremad protsessid, muutused, mis alles loovad ennast sinu parima lahenduse jaoks. Midagi ei saa juhtuda enne kui sinu elu dünaamika ei ole täielikult valmis seda vastu võtma. Sinu jaoks sätitakse kõik paika. Lihtsalt me ei näe seda. Kui sa saaksid oma soovi varem kätte, siis see ei oleks püsiv ja rahuldustpakkuv. Ainult ühe sammu haaval täituvad unistused, soovid, eesmärgid nii nagu nad peavad. Kui aga soovid midagi, milleks oleks kohe valmis, siis see ka juhtub kohe!


Pea meeles, meie tee on alati kaitstud ja toetatud. Isegi kui tundub, et elu külvab rohkem segadust ja vastuseta küsimusi. Tegelikult on vastupidi, segadus viib uute avastusteni, vastuseta küsimused toovad enesesse vaatamist. See on kõik selleks, et saaksime oma kogemused ja juhiksime ennast igal ajal igas situatsioonis. Enesejuhtimise õppimine on sellel aastal oluline teema. Me oleme lihtsalt selleks nii valmis. Oleme valmis pühenduma enda teele, võtma vastutust, austama oma kohustusi. Nüüd on aga vaja mõttetasandil endale selgeks tehtud asju hakata rakendama päris elus. Ikka üks otsus korraga.


Ole kooskõlas elu rütmiga. Ära suru ennast läbi sealt, kus tunne ei ole vastav. Loo mõttetasandil, visualiseeri ja tunneta. Kui see on tehtud, siis on vaid aja küsimus, millal sa seda puudutada saad.


Spirituaalne Elustilist

220 views