Inglitaro sõnumid 26.08-01.09

Sügis on saabumas ja ka sügise energiad on alustanud enda näitamist. Oodatakse sügiselt uusi algusi, millegi põneva saabumist. Sügis tuleb rõõmus, kui suudad pöörata oma pilgu positiivsusele ja hoida materiaalse tasandi tasakaalus. Sügis toob palju õppimist, aga on vaja ka osata teadmisi rakendada, mitte vaid teada kuidas parem on. Kui kasutad oma teadmisi, on oodata põnevaid rahalisi pakkumisi ja ootamatut kasu. Kui mingi teema vajab enda jaoks lahti mõtestamist, mis hetkel tundub veel segane, siis on ka hea sellega algust teha. Võid olla hetkel oote ja seisaku positsioonil, kuid varsti on analüüsimise aeg läbi ja tuleb edasi tegutseda. Pane sügiseks endale paika oma siht, kuhu soovid suunduda. Kasvõi väikesed eesmärgid, mille täitumisel premeeri ennast. Muidu võid jääda sihitult kulgema ja lõpuks tuleb sellest rahulolematus. Tihti peame ise panema endale ette oma elu mõtte ja rakendama seda igapäevaselt. Mõtle, mis on sulle oluline ja see ongi kõige tähtsam.


Ühenda jõud inimestega, kes jagavad sinu arusaame ja elulisi vaateid. Kui tunned, et oled oma portsu otsas üksinda, siis eksid. Otsi mõttekaaslasi, kui tunned ennast üksikuna või vajad abi, et motiveerida ennast edasi minema. Koos saate progressi mõlema osapoole jaoks kiirendada ja enesekindlust samuti juurde. On oodata uusi suhteid, kuid pead ka ise midagi selle jaoks tegema. Kui lihtsalt ootad, et keegi tuleks sinuga suhtlema, siis ilmselt võid vahel pettuda. Niiet kui tunned kellegagi energeetilist sidet, aga ei tunne teda veel, siis ära pelga ligi minna ja tutvuda. Kes teab, mis head võib sealt veel areneda. Samuti on oodata üritusi ja rohkem sotsialiseerimist. Ka seal võta aktiivselt osa, esialgu vaatle, kuid kui süda ütleb, siis mine ellu sisse. Ilmselt sind kuulatakse ja suudad inimestele pakkuda põnevat kogemust kasvõi hea vestluspartneri näol. Inimesed võivad alguses tunduda enesesse tõmbununa, kuid kui teed esimese sammu, siis näed avanemist.


Samuti tunnetan, et mitte küll kõik, kuid mõned inimesed siiski tunnetavad, et soovivad ennast rohkem oma lähedaste või partneriga siduda. Kui just ei tule abielu ettepaneku, siis sisemiselt on tunda otsuse tegemist, et soovin olla selle inimesega koos ning pingutada ühise elu nimel. Kergem on üle saada erimeelsustest ja raskused ületatakse kergemalt. Eriti üksteisele pühendudes. Kes aga otsivad partnerit, siis nüüd võite jõuda sellele momendile lähedale. Tunnetan, et mõnel on vaja veel sisemiselt oma soovid paika panna ja teha uskumustes korrektuurid. Mida oodatakse teistel inimestelt ei pruugi olla see, mis reaalsus pakub. Seepärast mõtesta ümber, millega oled nõus leppima ja millega mitte. Keegi ei ole täiuslik, seega perfektsust ei ole mõtet otsida. Otsi seda, mis on sinu südamele kõige lähemal, siis leiad ka selle kõige ligilähedasema südamekaaslase.

Kokkuvõttes soovitan enda elus kiirel suvelõpu ja sügise alguse perioodil hoida tasakaalu. Vaata üle oma elu valdkonnad, kuhu panustad liiga palju ja teed endale liiga ning vähenda seda. Mõtle, mida oled juba ammu soovinud teha ja võta see kätte. Osale elus täiel määral, erinevates valdkondades ja vaata, mis elu sulle näitab. Tee valikud südame järgi ja ole lahke teiste vastu. Kõigil on käimas oma arenguprotsess ning sisemist muutused. Oleme sellel ajal üksteisega eriti hoolivad.


Spirituaalne Elustilist


Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue Inglitaro ja Haldjakaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda ning kasutan oma selgeltteadmist. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

... Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA.