Inglitaro sõnumid 25.-31.05

Head lugejad!


Järgmise nädala üldine energeetika paneb meid pöörama pilgu oleviku hetkedele ja situatsioonidele. Kohal olles mõistad, kui palju tegelikult siin ja praegu toimub. Ennast nii häälestades võivad pinnale tulla sinu enda varjuküljed. Jää justkui murdub ja kõik, mis edasi ei vii saab ka vabastatud. Lase tulla kõigel pinnale tulla, isegi kui on ebamugav. Teisalt võid tunda instinki liikuda teatud suunas. Ole avatud, sest informatsiooni tuleb palju ja sisetunne võib anda olulise suuna kätte teiste inimeste või uute võimaluste suhtes. Soovitan anda endale võimalus järgmisel nädalal puhata, sest energiad on tugevad ja nii oled vastuvõtlikum informatsioonile.


Energiad kutsuvad meid vaatama elu laiemast perspektiivist ja piiranguteta. Jätka oma igapäevased toimetusi, samal ajal õppides elu protsesse tundma. Oma sisemise jõuga võib järgmisel nädalal palju ära teha ja uusi asju käivitada. Üleval on endiselt tugev manifesteerimise energia ehk nüüd seatud pikaajalisemad sihid hakkavad varsti võtma oma maist kuju. Tuleb ennast fokuseerida teadlikult seades endale väikeseid eesmärke. Veelkord pannakse meile südamele, et meie soovi eesmärk ja tagamaad peavad olema puhtad ning siirad. Oma soovides saab suunata küll ennast, aga teistel jääb vaba tahe. Ava ennast iga hetke maagiale ja elu imelisusele. Selline suhtumine ühendab sind kõiksusega ja kõik olukorrad lahenevad paremini kui arvata oskad.Suhetes on järgmisel nädalal soov ennast rohkem nähtavaks teha ja oodatakse teiste tunnustust. Pane tähele, kuidas inimesed sinu ümber käituvad ja kes ootab sinu head sõna. Tuleb vahet teha, millised suhted ei ole enam sinu kõrgemaks hüvanguks, mis suhted on isegi negatiivseks või mürgiseks muutnud. Sa ei pea leppima inimestega, kes sind ei hinda. Me väärime enda ümber positiivseid inimesi ja see ei peaks olema midagi erakordset. Seepärast pane tähele, kes sind väsitab ning kes ei lase sul olla sina ise. Pane tähele neid, kes tahavad sinu sära ära võta või seavad ennast alati esikohale. Taju nende eesmärke. Kui sa suudad vabaks lasta suhted, mis enam ei toimi, siis teed ruumi suuremale armastusele. Ole koos inimestega, kes tahavad sinuga kvaliteetaega veeta ja kes panustavad suhtesse sama palju kui sina. Märka, kes väljendab oma tundeid avameelselt ja kes on pidevalt ebakindel. Jaga oma energiat nendele, kes seda väärivad. Ühesõnaga esil on korrektuuride tegemine suhetes. Korrektuurid tekivad sellest, et enesearmastus ja -väärikus on valdavalt tõusnud. Kriisiajal õpiti endaga läbi saama, nüüd jõudis muutustering suheteni teistega.


Töös ja materiaalsetes teemades tajun rohkem rahutust. Arusaadav, sest ebakindlust on palju ja ei teagi, kas peaks rohkem säästma või jätkama nii nagu enne. Järgmine nädal soovitab meil oodata suuremate ostudega. Tööteemad on veel segased ja tuleb hoida tasakaalu, et tunneksid ennast hästi. Tööalaselt võib tulla ootamatuid sündmusi. Ettevõtetes on ebakindelust ja tehakse veel muudatusi. Samuti võivad töötajad ennast tunda justkui proovile panduna ja tuleb läbi mõelda oma sammud. See võib tähendada ka head. Võivad tulla uued põnevad võimalused, mille suhtes on vaja kiiresti otsus langetada. Nii või teisiti tuleb mõista, et kõik juhtub põhjusega. Tajun, et paljusid inimesi suunavad uued energiad eraettevõtluse või täiesti uute valdkondade poole. Ka sellesuhtes võib tekkida ebakindlus, aga alati saab ju minna tagasi vanale rajale. Pigem naudi praegu katsetamist ja uute mõtete mõlgutamist. Tunneta, kuidas tunneksid ennast ühes või teises valdkonnas ja kuhu süda kutsub. Ootamatud sündmused ja valikud on hea kellegi teisega läbi arutada, kui endal on emotsioonid ees. Kindel on see, et uusi võimalusi tuleb palju ja saab noppida nagu õunu puu pealt.


Otsi endas ikka valgust ja headust. Jaga armastust enda ja teiste vastu. Sa oled õigel teel, usalda oma rada. Tuleta endale meelde, kes sa lapsepõlves olid ja sinus kasvab sinu õige olemus. Astu enda tõelise olemusega välja, uutesse võimalustesse, oma jõusse ja harmooniasse. Olevik on helge, samas ebakindel, kuid põnev.


Imelist uut nädalat


Spirituaalne Elustilist