Inglitaro sõnumid 24.-30.06

Igal nädalalõpul toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Kõik, mida sa nüüd südamega teed ja millele pühendad oma tähelepanu ning armastavat hoolt, puhkeb õitsele. Eriti kannavad vilja kõik loomingulised püüdlused - olgu selleks siis lastega tegelemine, taimede või loomade eest hoolitsemine või uuele äriprojektile elu sissepuhumine. Väljenda oma loovust õiglaselt. Tee õigeid ja õiglaseid otsuseid, mida pead õigeks. Seisa enda eest ja väljenda oma uskumusi, samas arvesta teistega. Hoia tasakaalu, et sinu ümbritsevad inimesed, kaasaarvatud sina oleksid otsusega rahul. Kui vaja, võta aega, et leida parim lahendus. Endiselt antakse märku, et tuleb ära kõndida ebaausatest ja oma aja ära elanud energiatest. Võib-olla jõuad järeldusele, et see, mida sa ükskord tahtsid ei ole ikkagi parim lahendus sinu õnnele. See on täiesti okei, keera lihtsalt oma elurool teisele poole.

Lähene loominguliselt ja otsi alternatiivseid viise. Kuid ära peatu. Kõik hakkab liikuma paremuse poole ja olukord on sinu kätes. Tegutsemiseks on õige aeg, aga tunneta kõike läbi enda ja tunne ära õige hetk, millal tegutseda. Samas naudi kõike ilusat, mida elul on anda. Tea, et väärid, et sinu eest kantaks suurepäraselt hoolt. Tõenäolised praegu erinevad võidud. Samuti tunnustamine ja auhinnad. Kui tunnustust väljaspoolt ei tule, aga oled midagi tähtsat ära teinud, siis tunnusta ennast ise. Hoolitse näiteks oma keha eest, olgu selleks siis massaž, jooga või magamine. Mis iganes sul aitab end tunda tervena, kaunina ja säravana. Samuti on praegu võimalik, et paljud unistused realiseerivad. Oska märgata neid hetki, kui Universum viskab sulle võimaluse ja haara sellest kinni. Sa saad aru, et oled õiges kohas, kui su enesetunne on hea ja tuju super.

Nagu eelnevalt välja toodud, on hea aeg alustada uusi ettevõtmisi, kus saad eriti kasutada oma loovat ja originaalset lähenemist. Ühesõnaga, saad ise oma elu kujutada. See aga ei tähenda, et pingutama ei peaks. Sinu asi on teha esimesed sammud, Edu tuleb pühendumisest ja enesedistsipliinist. Kui teed õiget asja, siis ei ole üldse nii raske pingutada. Sa kohe tahad panustada ning ei tunne rusuvat kohustust. Ole karmatu ja jää enda unistustele kindlaks. Oodata on imelisi karjäärivõimalusi, mis aitavad soove täita. Sul ei pea olema iga samm paigas, astu vähemalt see esimene ja järgmised võimalused avanevad!



Spirituaalne Elustilist

125 views