Inglitaro sõnumid 24.02.-01.03

Tere!


Kui ma alustasin uue nädala sõnumite kirjutamisega, siis mind valdas järsku laviin igasuguseid emotsioone. Mõistsin, et me võime uuel nädalal oodata tavalisest rohkem tundepuhanguid. Emotsioonid, mis on sul sees kuskil olemas ja tahavad välja pääsemist hakkavad otsima oma teed. Osad emotsioonid võivad olla sinu omad, teised aga ühisväljast tulevad ning hetke energiaid peegeldavad rahulolematuse noodid.


Üldised energiad ei soosi uusi alguseid ja järske muudatusi. Loodus tahaks justkui nagu puhata, kuid ei puhka ja nii ei puhka ka inimesed. Tahaks kohe, nüüd ja praegu. Tempo on peal ja lõppu ei paista. Sellises energias on toetavam olla paigal ja säilitada oma kannatlikkus. Asjad on tegelikult ju hästi, midagi katastroofilist maailm meile ei peegelda. Kõik käib peenenergiate tasandil ja muutumine käib seespoolt väljapoole.


Nagu juba öeldud, siis ebameeldiva info või emotsioonide korral ära torma tegutsema. Ära põleta sildu, ära tee midagi emotsioonide pealt ja mõtlemata. Kaitsereaktsioon ei vii kaugele. Sobib keskenduda perele, argipäevastele tegevustele. Keskendu ka suhetele, mida saad muuta nüüd lähedasemaks. Just neid, mis on olnud aastaid ja kestavad edasi. Hilisematel perioodidel on jälle palju toimetamist teiste valdkondadega, siis jäävad suhted tagaplaanile.


Meie perekond ja lähedased on nüüd need, kes hoiavad meie energeetikat ja jõudu üleval. Veeda mõnusaid õhtuid jutustades, koos süüa tehes ja argipäeva vaheldust tuues. See ei tähenda, et sa teistes valdkondades peaksid käega lööma. Ei, pane lihtsalt pausile ja tegele teemadega, mis sinu ette ise tulevad. Veel toimuvad suuremad muutused energiates. Lahendusi hakkavad saama teemad, mis ammu seisnud. Aga mitte veel.


Sa tead juba, mis on järgmised sammud. Võib-olla ka tead, kus oled aasta või viie pärast. Tead, kuidas sinna jõuda ja mida teha. Sellest olenemata on praegu vaja kogeda ainult olevikku. Tänast päeva, praegust hetke. Sa tead, et saad kõik ületatud, aga ära torma kohe tegutsema. Lase oma intuitsioonil sinuga kõneleda. Paljud kehad ja vaimud soovivad praegu lihtsalt puhata.Tuleb palju väsimuse energiat, kurnatus ja nagu tahaks lihtsalt olla. Praegu sobivad igasugused päikesereisid ja enda poputamine. Lase olla endal väsinud ja haavatav. Koge seda täiega. Luba endal puhata, ole endaga õrn. Nii tõstad enda sagedust ja lased endal kergemini edasi minna.


Meie inglid soovivad, et mõtleksime oma tegevused ja ütlemised alati läbi. Kõik võiks olla läbimõeldud, loogiline ja kooskõlas südamega. Sa tahaksid nii mõndagi just nüüd välja öelda, asju mida oled kaua enda sees marineerinud ja oma kohta otsinud. Otsi turvaline koht ja sinu hinge mõistev inimene, kellele oma tundeid jagada.


Üks hea viis veel enda frustratsiooni ja emotsioone välja elada on läbi loominguliste tegevuste. Kes on avastanud enda jaoks maalimise, kes tantsib rohkem kui varem, kes laseb minna endal muusika rütmidesse. Mine sellega kaasa. Keha on nii pungil igasugu infot, mis tihti ei kuulu üldse sulle, seega kuidagi peab selle väljutama. Kasuta kõige meeldivamaid viise selleks. Kuna oleme väga mõjutatavad, siis iga toit mille endasse paned võiks olla samuti kooskõlas sinu sisetundega. Tunneta poes toite ja küsi, mis panustaks sulle täna. Vali see.


Tea, et sinu spirituaalsed teejuhid ja kaitseinglid mõistavad sind. Nad kuulevad sind, kui sa nendega räägid või isegi kui mõtled. Nad mõistavad sind sügaval hinge tasandil vahel rohkem kui keegi teine. Nad teavad sinu hinge täielikult, mitte vaid neid killukesi, mida teistele jagad. Kui tahad olla 100% mõistetud, siis pöördu nende poole. Küsi märki, et kõik on hästi. Oma hinges, oma südames. Kogu südamest südamesse.Rahulikku nädalat


Spirituaalne Elustilist