Inglitaro sõnumid 23.-29.09

Järgmisel nädalal on tunnetatav veidike rahutust ja närvilisust. Sa võid tunda, et oled üksi selles olukorras, sinu ümber oleks teistel nagu kõik nii paigas. Tõstad pea ja vaatad, et kõik on nii rahulikud, mis mul nüüd siis on? Oma rahutuses võivad esile tõusta probleemid ja rahulolematus. Rahulolematus on tegelikult hea pinnas, kus hakata looma. Kui tunned rahutust endas, siis tea, et see ei ole põhjuseta. Pead tegema elus korrektuure, kasvõi tahtejõu pealt. Samuti tunnen, et võidakse tunda ennast abituna, nõrgana, kas energiast tühjana või tunned, et vajad teiste hoolt ja armastust rohkem kui varem. Väga hea kui sind küllatakse armastuse ja positiivse energiaga üle, see annab enesekindlust ja jõudu edasiseks. Sa saad seda ka endale pakkuda, tehes väikese spaõhtu endale, minnes trenni või tehes midagi loomingulist. Miski sees vajab poputamist, mis ma tunnen, et on seotud ka ilmastiku muutustega. Ei taheta veel minna talveajale, suvi oli nii mõnus ja vaba. Talv nagu lukustaks meid tuppa ja aeg peatub. See on illusioon. Tegelikult on koguaeg maailm vaba ja valla, lihtsalt erinevates energiates.


Sügis õpetab meile, et enne kui talv tuleb, siis on vaja teha muudatusi. Tuleb ilusti suvi ära saata ja ettevaatlikult, samm sammult edasi minna. Nii on ka meie eludes, kõik liigub samm sammult, planeerides saad kindlustada endale edu ja kindlameelsuse. Sügis on ettevaatlik, langetab lehti vastavalt oludele. Ka sina tee niimoodi, vaata looduse märke ja sa tunned, mida on vaja teha. Mõtle oma sammud läbi. Tunnetan, et rahutud on tegelikult spirituaalses kasvamises ja esile kerkivad teemad, mida ei saa enam varjata. Võta vastu oma anded, tunnetused, käi spirituaalsetes praktikates, suhtle inimestega, kelle vaatenurk sinuga sobitub. Ära ole üksi, kui sul on raske. Aita endal terveneda, suhtle endaga ja jaga kogemusi. Sa leiad, et sa ei ole üksi ja võid saada väga kasulikke näpunäiteid, kuidas oma energiat hoida ja tasakaalustada. Kui me lehvime ringi sihitutena, siis oleme vastuvõtlikud igasugustele energiatele, mida alati ei sooviks. Õpi ennast lukustama, energiaid kinni panema endale taotlusi andes. Nii saad palju kergemini enda mullis olles väljakutseid ületada. Kui arvad, et sa ei ole tugev, siis eksid. Astu väljakutsetele vastu enesekindla tundega, leia see koht endas, kus saad vabalt ennast väljendada ja sinuni jõuavad imelised ideed.


Lõpetuseks lisan, et on alati võimalus, kuidas leida olukorrast väljapääs. Mõnikord pead minema tundmatusse ja uued energiad ongi veel võõrad, aga kui sa midagi tunned oma sees, siis ära tagane! Ole sina ise ja ela oma tõe järgi, sest 100% õiget ega valet ei ole olemas. Loeb armastus enda, oma elu ja oma kallite inimeste vastu. :)


Spirituaalne Elustilist

 

Telli personaalne kaugnõustamine! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA või kirjuta sõnumitesse.