Inglitaro sõnumid 23.-29.03

Hei!


Tuleval nädalal hakkab meile rahu reaalselt kätte jõudma. Rahu ei seisne selles, mis väljaspool toimub, on ikkagi tohutud infovood ja lõppematult palju sündmusi/uudiseid. Rahu seisneb selles, et inimestele hakkab kohale jõudma, mis toimub ja ei ole võimalik veel vanadesse rööbastesse tagasi minna. Öeldakse, et harjumuse loomiseks on vaja vähemalt 21 päeva. Nii on ka praegu, võimalik, et kauemgi. Hakkab juba ära tüütama? Ei, nüüd alles protsess algab. Algab protsess iseendaga, iga päev endas olemisega ja kuidas sa siis lood enda ümber rahu. Mis võtteid kasutad sina? Võid ka teistele seda jagada. Füüsiline maailm on kõik seisakus, kuid protsessid käivad sisemiselt, alateadlikult, energiate tasandil ja vaja on ennast tuua sellesse rahusse, kuhu kutsub meid loodus.


Uus nädal toob ka äärmused. Kellel läheb väga hästi, on edukas aeg ja võimalusi aina voolab uskumatult. Pane tähele, nende inimese sees on rahu, vastutustunne ja lahkus. Teisalt on asju, mis üldse ei kuku välja. Osalt sellepärast, et paljudes valdkondades luuakse muutusi ja seda on tõesti vaja. Muutuste loomiseks peab enne vana kaduma. Aga kunagi ei kuku kõik karikad ümber. Kukuvad nõrgad ja tugevamad, leidlikumad, praktilisemad jäävad. Kerge on olla negatiivne antud raskustes ja nutta taga seda, mis juba kadus. Seda energiat oma palju tunda. Ja siis hakatakse võitlema, tahetakse saada iga hinna eest vana tagasi. Tekitatakse konflikte teistega ja tegelikult ka sisemiselt iseendaga. Need mured ja hirmud ei ole paljuski reaalsed, et mis saab kunagi, aasta pärast jne. Seda me ei tea, siis on juba kõik teistmoodi. Saab olla ja käituda siin ja praegu ning mitte lasta muredel kasvada probleemiks. Nüüd saad just luua midagi uut, teistmoodi ja õnneks on seda ka paljud teinud! On katsetamise aeg.

Paljud on kodus ja seal muretsevad. Loevad uudiseid ja siis jälle muretsevad. Positiivsed muutused on tulemas, enne seda tuleb läbida ookean, kus on suured lained, palju tormi ja sähvatusi. Tunnetan, et paljud inimesed saavad koju lõpuks tulla ja siin tuntakse ennast juba palju kergemalt. Otsi oma koht, kuhu jääda pikemalt püsima. Tunnetan ka, et vanematel inimestel ja kes kogenud elus palju toob see periood pinnale vanad mälestused. "Oh, kas jälle pean midagi jubedat läbi elama." Sellised tunded tulevad pinnale alateadvusest unenägude, uudiste ja emotsioonide näol ning teiste inimeste käitumises. Kõik justkui korduks taas. Aga see ei ole nii.


Loomises on maailm, mis kestaks kaua. Loomises on maailm, mis käituks armastuse põhiselt. Loomises on maailm, kus inimesed tulevad toime uute energiatega. Loomises on maailm, kus õpime üksteist päriselt ja sügavamalt tundma. Vajadus on öelda välja, kui kallid on sinu lähedused. Suhetes tekib vajadus olla romantiline ja tõsta oma suhte sagedust. Nüüd kui kunagi varem on oluliseks saamas toetus, päris siiras toetus näitamaks, et sa hoolid. Varsti ei sobi enam, kui saadad südame sõnumi, vaid tunned vajadust helistada, suhelda, tunnetada teist inimest. Soov näidata, et näed ma hindan sind väga ja mõistan sind. Me oleme muutuste äärel ja vabastame vana, et saaksime elada imelises maailmas. Loomises on maailm, kus ausus on esmatähtis. Inimesed lihtsalt tunnetavad ära, mille energia ei käi kokku sõnadega. Sellepärast räägi armastuse ja aususega.


Vabasta oma mõtlemine, mis järgmiseks juhtub ja mis uudised nüüd räägivad. Piltlikult öeldes kõnni selle juurest ära või vabasta oma energia, et kogu protsess saaks kiiremini laheneda. Järgne enda rahulolule ja meeldivale tundele, mida tunned kui teed füüsilist trenni, kui kokkad, veedad aega lastega jms. Naudi neid hetki, sest tõesti see on praegu kingitus. Kõige tervemad on hetkel lapsed ja kui mõelda miks, siis nad ei ole lihtsalt veel ära rikutud. Nad ei ole saanud veel endale uskumuste kogumit, mille järgi elada vaid käituvad oma südame järgi ning järgnevad rõõmule. Miks huvitav on lapsevanemad jäetud koju oma lastega? Äkki hoopis õpetavad lapsed ise oma vanemaid? Äkki on lapsed tulnud meid tervendama, meid aitama sellest perioodist rõõmu ja kergusega edasi liikuda. Laste kaudu saad ühenduse tõelise maailma usaldamise ja tingimusteta rõõmuga. Ja oi kui raske on paljudel... sest oleme olnud nii raamides, nii selles tõsises täiskasvanu maailmas, kus puudub lihtsus ning südamesoojus, vaid ambitsioonid ja rahuolematus.


Lõpetuseks soovitan tõsta enda sagedust meeldiva muusika, tantsimise, trenni tegemise ja kõige loominguga. Nüüd on selleks tõesti aega ja rõõm näha, et inimesed seda teevad. Need, kes teevad kodus tööd, see on aeg kui õpime ennast juhtima ja nägema ennast 24/7. Tule korraks välja arvutis ja vaata maailma! Vaata suuremat pilti. Kujuta ette ennast tulevikus ja küsi endalt, kas see mida sa praegu teed ja kuidas ära kasutad seda aega on sinu tuleviku kõrgema hüvanguks. Meie maailm, kallis Universum toetab meid täielikult. Maailm kallab üle meid lõpematute õnnistustega, mida saame kogeda juba varsti-varsti. Kõik uuel moel.


Imelist nädalat!


Spirituaalne Elustilist