Inglitaro sõnumid 22.-28.07

Tunnetan, et sellel nädalal tuleb oma mõtetest välja saada ning negatiivsusele mitte liigselt jõudu anda. Meid võivad segada mõtted, mis suruvad meid nurka. Need ei lase meil enda tõelist potentsiaali näha, vaid tekitavad hirmu ja kinni olemise illusiooni. Mõtted võivad öelda meile, et asjad ei kuku välja nii, nagu loodad. Kui allud oma negatiivsetele ja segavatele mõtetele, siis sa ei näe olukorras positiivset ja võid langeda minevikku ning tõstada vanu ebaõnnestumisi. Kuigi jah, mõned karikad kukkusid, ei tähenda see, et olevik ja tulevik samasugune olema peab. Vastupidi! Kui sa saad oma mõtetest võitu, ei anna energiat ega tähelepanu negatiivsusele ja kahtlustele, siis vabaned ka illusioonist. Illusioon vabanemine tähendab seda, et sa näed oma tõelist olemust, võtad vastu oma väe ja elad läbi selle, ei lase ennast mõjutada ja tead, et kõik sinu südamesoovid täituvad varem või hiljem.

Sul on praegu võimalus astuda oma kestast välja ja viia ennast valgustumiseni, mis toob muutused. Sina pead tegema esimese sammu enda poole. See nädala energiad annavad selleks hea võimaluse. Kui oled lootusrikkas ja positiivne, siis sinuni jõuavad suurepärased ideed ja inspiratsioon. Sinu tiivad kasvavad siin suureks ja tugevaks, et suudad kõikidele väljakutsetele vastu seista. Sa oled lihtsalt nii särav, et sinuga juhtub ainult parim. Sa võid tunda ennast hapra ja tundlikuna, sest ka energiad muutuvad ja keha läbib protsesse. Tunneta, milliseid lahinguid pead läbima ja mis sulle tegelikult midagi ei anna. Muidugi kaitse enda uskumusi ja otsuseid. Tee seda hellalt ja heaga. Jää endale kindlaks, kui sa oled ka sisemiselt kindel! Sinus on vägi ja teised tunnevad seda. Oma väge kasutades saad alustada põnevaid ettevõtmisi.

On aeg, kus saab eesmärke püstitada ja võid näha mõne varasema soovi täitumist. Eesmärke püstita nii, nagu sul ei oleks ühtegi piirangut. Kujuta ette mulli, kuhu hakkad oma elu kujundama. Hetkel tunnetan, et saad eriti tugevaid muutusi luua selles kuidas sa ennast näed, oma uskumustes ja iseloomus. Kui tahad olla enesekindel, siis kujuta ennast näiteks ette kui fööniksina, kes tõuseb ja langetab oma kesta, et olla tema ise. Kujuta ette, kus sa tahaksid elada. Lossis? Palees? Miski ei ole võimatu, kui su soov on kooskõlas sinu hingega. Konsulteeri hingega. Ütle endale, panen kinni oma mõtted ja alateadvuse. Seejärel küsi, mida minu hing soovib? Võib-olla pead küsima mitu korda, et luua temaga kontakt. Ta vastab sulle igal juhul. Sinu hing on sinu elu asjatundja, professionaal, kes teab 100% kuidas sul on kõige parem. Vahetage mõtteid, koostage plaan ja astu esimesed sammud. Kõik on sinu kätes ja sinus on suur jõud!

Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda. Kasutan oma selgeltteadmist, mille ajaks panen enda mõtted ja alateadvuse kinni. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

...


Nüüd saab tellida kaugnõustamise, kui soovid isiklikumat lähenemist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest (teisisõnu enda kõrgemalt minalt või algenergiast, nimeta kuidas soovid) ning kasutan lisaks Inglitaro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tunned või tajud, et saan olla Sulle abiks. Olen Sulle olemas! Broneerimiseks klikka SIIA.