Inglitaro sõnumid 22.-28.06

Head lugejad!


See nädal on suurepärane sõitudeks loodusesse ja eriti kohtadesse, mis on natuke eraldatud. Jaanidel leia aega, et olla looduses ka üksi. Kuula looduse hääli, lase ennast tuulel kanda. Maaenergia on hetkel väga tugev ja aitab meil üleminekuperioodi kergemalt läbida. Kui tuled jaanidel tagasi, siis võid tunda ennast energiast tulvil ja uues hingamises. Samuti on nädal sobiv rituaalideks, palveteks, energiate tunnetamiseks, ennnustamiseks ja kõigeks selliseks. Nende tegevuste kaudu võid tunda endas sünergiat nii iseenda kui loodusega sinu ümber. Sellest nädalast sünnib midagi uut, niiet mõtle, mis sihid endale sead.


Sel nädalal on toetatud veekogude ääres olemine. See aitab lahustada emotsioone ja vaadata positiivsusega tulevikku. Vali enda ümber selleks nädalaks inimesed, kes sind toetavad ja tekitavad eneseusku. Pane tähele, mida lapsed sulle näitavad ja millele tähelepanu pööravad. Noortel hingedel ja uutel vaadetel on sellel nädalal oluline roll. Kõik uudne aitab sinus endas luua midagi uut ja avada ennast elule. On endiselt vana mahajätmise ja uute suundade seadmise aeg.
Pilt: Rassouli


Sellesse nädalasse tuleb ka mõningaid hoiatusi. Esiteks, ettevaatlik tuleks olla igasuguste sõltuvustega. Kui tead, et sul on näiteks alkoholi, toidu, ületöötamise vms sõltuvus, siis sellel nädalal võib see võimenduda. Ära mine kaasa hetkeemotsiooni ja teiste utsitatud tegevusega. Proovi ennast kontrollida. Ei ole soositud enda võrdlemine teistega ja igasuguse soov teistele ''ära teha''. See nädal on hea aeg panna piire, olla tugevalt enda olemises ja pole vaja ennast väiksemaks teha kui sa oled. Teistega liigselt kaasa minnes ja endale sõltuvustega liiga tehes ei pruugi tagajärjed just kõige paremad olla.


Suhetes ja armastuses on sel nädalal samuti oluline just tõeline autentsus ja iseendaks jäämine. See võib tuua märkamist ja poolehoidu teiste inimeste poolt. See märkamine võib kulmineeruda armumiseks ja kireks. Aeg annab sobiva aluse suhete loomiseks ja tugevamalt armastuse väljendamist kui mõnel varasemal perioodil. Tähtis on jätkuvalt näidata oma tundeid ja teha ka väikeseid kingitusi materiaalsete esemete või ilusate sõnade näol. See nädalal algavad suhted saavad olema väga tugevad, mis panevad hingekeeled tantsima ja südames lilled kasvama. Ole avatud armastusele ja võid kogeda midagi imelist looduse rüppes.


Töös ja karjääris on palju muutusi ja liikumist. Palju sellest võib olla veel peidus ja asjaosalistele nähtamatu. Kui aga sisetunne ütleb, et muutused või arengud on tulemus, siis see ei peta. Sel nädalal sobivad koostööd inimeste vahel, kellel on samasugused vaated. Pigem tasubki endale otsida mõttekaaslasi, kes teavad, mida sina teed ja on kogenud midagi sarnast. Võid tunda ka lõpetatuse tunnet. Tunnet, et oled loonud enda ümber heaolu, rahu ja küllust. Uued algused on veel pausil ja vajavad kannatlikkust, kuid ammu seatud sihid jätkavad enda arengut. Tehtud tööd saavad nähtavaks, võid saada olulist tagasisidet ja tunnustust oma töö eest.


Enesearengu tasandil aitab see nädal vabastada stressi ja muresid. Sind aitab hea muusika, ringi liikumine ja enda teadlik tervendamine näiteks mõttemustrite muutmisega. Mine ikka oma teed ja ära lase teiste elul ennast mõjutada. Räägi oma vajadustest ja ole enda vastu aus. Keskendu enda elurõõmu tõstmisele, mitte sellele kuidas teisi õnnelikuks teha. Võid avastada sellel nädalal enda kohta midagi uut. Samuti võid tunda vajadust midagi välja rääkida ning pärast seda tunned ennast palju kergemalt. Hoia oma soove kindlana ja tea, et uued algused on loomises. Nii kaua lase tervendaval energial endast läbi voolata ja avasta endas kõike imelist, mis on peidus olnud.


Imelist nädalat!


Spirituaalne Elustilist