Inglitaro sõnumid 2019.a suveks

Lisaks iganädalastele Inglitaro sõnumitele soovin jagada infot, mida kaardid räägivad saabuvast suvest. Tegemist on üldise prognoosiga, millised tendentsid ja energiad meid valdavad. Igal inimesega käivad muidugi kaasas veel eraldi energiad. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Selle suve prognoosi vaatama hakates kukkusid välja suur hulk õhu- ja tulemärkidega kaarte. Õhumast esindab mõistust, kuhu kuulub otsuste langetamine, olukordade analüüsimine ja mõtete väljendamine. Samuti on hirmude ja murede asupaik mõistuses. Tulemast on õhule aga pigem vastand. Esindab ideid ja inspiratsiooni, kirge, loovust ja unistuse elluviimist. Seega on tunnetavav, et need kaks erinevat energiat domineerivad inimestes, vahel jääb peale õhk ehk mõistus ja teinekord aga loovus ja inspiratsioon. Isegi tunnetan, et inimestel käib sees võitlus mõistuse ja südamehääle vahel. Samuti peab langetama otsuseid ja ees on valik, kas usaldada ratsionaalset meelt või seda, mida süda ütleb.

Tunnetan, üldiselt lõpetavad inimesed oma elus paljud teemad enda jaoks sellel suvel ära. Tuntakse, et aeg edasiliikumiseks on olnud juba pikka aega, kuid nüüd ollakse muudatusteks päriselt valmis. Samuti toimub paljudel sisemiselt vaimne muutus ning otsitakse enda ümber sarnaselt mõtlevad inimesi või mentoreid. Küll aga ole ettevaatlik. Kui sa oled avatud vaimsusele ja uutele vaatenurkadele, siis sinu ümber võib tiirlema tulla igasuguseid inimesi ning segavaid faktoreid. Kõik, mis hiilgab ei ole kuld ning pead enda jaoks välja filtreerima selle, kes sind päriselt hingetasandil kõnetab. Tegelikult tunnetad sa selle väga ruttu ära. Kasuta ja usalda vaid oma intuitsiooni ja tundeid, mis sinus esile kerkivad. Need vaimsed sõbrad ja mentorid, kes on sulle õiged ei pane sind kunagi hirmu tundma ja ei tee sind nendest sõltuvaks. Nad lasevad sul käia oma teed ja hellalt juhendavad sind. Kui tunned, et on midagi kahtlast, siis jäta parem üritusele või kohtumisele minemata.

Ka oma unistustele järgmine on selle suvel teemaks. Siin tunnetan samuti, et sind võidakse proovile panna ja segada. Ümber on palju inimesi, kes enda meelest teavad, mis sulle kõige parem on ja kes sa üldse oled. Küll aga proovi ise tunnetada ja märgata teiste motiive, kas jällegi üks või teine soovitus sind kõnetab või lihtsalt tahab sind raamidesse panna. Muidugi, lähedaste nõuanded võivad ka kasuks tulla ja anda inspiratsiooni, kuid tunneta kõik läbi enda ennem ära. Kui sul on juba aastaid olnud soov midagi teha, siis suvi annab võimaluse esimesed sammud selle poole liikuda. Võimalik, et vajad teiste nõu ning ära pelga seda küsida. Nii saad viia oma emotsionaalse tasandi ja materiaalsed kaalutlused tasakaalu.

Siit tuleb sisse suvel esineb tugev loovuse jõud, mida saad õppida tundma, väljendama ja usaldama. Kui sa avad endas loovusele, siis lendad justkui nagu liblikas ja saad suuri asju korda saata ning sind saadab edu ning tunnustus. Loovus võib olla seotud sinu unistusega. Kui teed asju läbi loovuse, siis peab olema kohal kirg ja inspiratsioon. Ära alahinda iseennast, loomingulisust saad sa väljendada peaaegu igas olukorras. Loovus ei pea olema kunst, see võib olla ka kirjutamine, teistega suhtlemine või hoopis õhtusöögi kokkamine. Nii saad hakata loovust praktiseerima väikestes asjadest ja kasutama seda ka oma unistustes. Väljenda ennast vabalt läbi oma hinge.

Samuti ole julge ja iseeseisev. Ära anna alla, kui tekivad takistused. Suvel võib jah juhtuda seda, et sinu plaanid ei lähe nii nagu lootsid. Mingi üritus, kuhu tahtsid minna jääb ära või sa ise ei jõua kuskile. Mine vooluga kaasa ja usu, et kõik mis sinuni jõuab pidi jõudma ja mis mitte, see ei olnudki sulle kõige parem.

Paljud on eelnevalt tööd rabanud ja seda kroonib nüüd rahulolu, küllus ja tasakaal. Kui oled panustanud, siis sind saadab suurem vabadus ja edu. Saad lõpetatud tähtsad projektid ja nüüd on hea taastada sidemed on lähedastega ja jätta töö veidi tahaplaanile, vähemalt mõneks ajaks. Võib tulla häid uudiseid suhetes ja inimesed otsivad rohkem stabiilsust ning pühendumist. Ka sa ise oled rohkem valmis pühenduma.Selline sai siis 2019.a suve prognoos. Kõige tähtsam, mis mul kõlama jäi on see, et kuula oma südamehäält. Vali oma südant rohkem ja toeta seda mõistusega. Mõistus ei pea alati domineerima ja tihti ei too see ka palju kasu. Tunneta kõike südame kaudu. Tunneta oma ümbritsevaid inimesi, tunneta kas sa tahad üritusele minna, tunneta kas sul on vaja uus inimene oma ellu lasta. Või hoopis pead jätma hüvasti inimesega, kes oli sulle mingil ajaperioodil oluline, aga teie teed on lahku kasvanud. See võib olla valus, kuid kõik muutused avavad uue ukse ja aitavad sul edasi areneda. Süda annab vastuse. Suvi tuleb üldiselt positiivne, kuid omade väljakutsetega. Igalühel on muidugi enda individuaalselt kogemused saada. Sellegipoolest leian, et palju saab enda jaoks ära teha, kui teed enda sees otsuse, kas mõistus või süda.


Spirituaalne Elustilist