Inglitaro sõnumid 20.-26.07

Head lugejad!


Sel nädalal saab ühe perioodi ring täis. See ring on toonud varasematel nädalatel sissepoole vaatamist ja vanade teemade lahendamist. Oled pidanud tegelema sellega, mida ei saa enam tulevikku kaasa võtta. Kui oled olnud kuskil kinni, siis sisemiselt ei ole olnud kerge, aga pidid sellega tegelema. Kas tunned nüüd vabadust ja rohkem kergust? Sel juhul oled lõpetanud ühe faasi. Lasknud lahti minevikust ja mõttemustritest, mis sulle ei panusta. See nädal toob kergendust ja lõpetatuse tunnet. Tunnet nagu oled täiesti tühi ja avatud kogu maailmale. Meid loputatakse selleks, et saaksime edasi minna ja eluvooluga kaasa ujuda.


Kõik laabub sellel nädalal paremini, kui sa pane millelegi liigset tähtsust. Ära hoia fookust ainult ühel teemal, nüüd on vaja kulgeda läbi erinevate elu aspektide ja mitte jääda kuskile kinni. Kõik, mida teed läbi kire ja loomuliku kulgemisega, tuleb ka hästi välja. Praegu ei ole vajalik ennast kuskilt läbi suruda, vaid vaadata kus on uks lahti ja tegeleda sellega. Kui järgned sellele, mis avatud, siis ka järgmised kaua oodatud teemad hakkavad ennast avama. Oskus olla kannatlik saab teise mõõtme. Kui sa lased, siis kannatlikkus muutub rõõmuks ja ootad juba seda, mis hakkab juhtuma. Ei mingit pinget, stressi, vaid oled kindel oma eesmärgis, samal ajal oskad olla siin ja praegu. Nii kaua saada oma südame kaudu armastust nendele teemadele, mis on veel lahtised, keerulised ja millele vastust ei tea, kuid sooviksid teada. Pane silmad kinni, tunneta oma südant ja saada armastust kõikidesse oma elu osadesse. Mina tegin seda just hiljuti ja tunne, mis pärast mind valdas oli imeline!


See nädal annab võimaluse taastada oma jõudu, saada teadlikuks oma tugevusest ja olemusest. Sa ei pea midagi tegema selleks, et olla keegi. Sa oled seda nii või teisiti. Sa oled oma unistused ja see, keda sa imetled. Kui soovid seda tunda, siis vaigista oma mõtted ja mine sissepoole. Niimoodi avad teadlikuse enda jõule, rahulikult ja tasakaalukalt. Selline olemises valikute tegemine toob positiivse arengu. Ja valikuid tuleb meil palju teha, oi kui palju. Pinnale tulevad erinevad eluvaldkonnad, mis vajavad inventuuri. Eriti on esil teemad nagu elu eesmärgi ja sihi leidmine ning kuidas seda oma ellu rakendada. Palju tehakse otsuseid õpingute ja töö teemades. Siin on oluline hoida selgelt pilti, et mis on sinu olemus ja milline valdkond, keskkond ning tunne sulle panustab. Tee valikuid alati selle järgi. Ära pane ennast kuskile raami ainult sellepärast, et sa pead. Kui sa hetkel natuke riskid, kuid sisemuses tunned ennast rahulikult, siis teedki õige otsuse. Algus võib olla tõepoolest ebakindel ja mitte tavapärane, kuid Universum pakub sulle riskimise eest preemiat. Eelkõige seisneb kingitus selles, et sa tunned südames rõõmu ja elad läbi enda täieliku potentsiaali.

Suur osa sellest nädalast ongi seotud eneseotsinugutega ja tundega nagu hõljuksid kuskil pilvepiiril. Emotsioonide laeng võib tekitada sellist tunnet. Energiate muutumine on tugev ja planeedid saadavad meile laenguid, mis on väga tugevad ja mõjutavad igat inimest erinevat moodi. Mõte on aga üks - meie energiaid ja tähelepanu suunatakse, et tuua enda ellu paremaid võimalusi, tunneksime ennast ise paremini, olles üks kogu Universumiga ja märkaksime ning usuksime oma väesse.

Suhetes ja armastuses võivad tulla üles vanad mälestused ning emotsioonid, mis kord tegid sulle haiget. Sinu valik on, kas sa toidad seda energiad veelkord või lased need lahti. Meil on nii mitu erinevad võimalust arendada oma suhteid. Nii mitu ajajoont kuidas edasi minna. Sinu ülesanne on teha valikud. Jäta maha see, mis sulle ei panusta. Jäta maha vanad pettumused ja rasked emotsioonid. Jäta maha inimesed, kellega suhtled ainult harjumusest. Andesta. Kui oled need sammud juba teinud, siis nagu mainisin, toob see nädal kergendust. Paljude inimeste puhul aga tunnen, et oodatakse mingisugust väljapoolset implussi, nõusolekut, kindlust nende valikute tegemiseks. Seda 100% vastust ei tule aga mitte kuskilt kui sinu enda seest. Asjad saavad minna paremaks, kui iseennast juhid ja võtad vastutuse. Tee otsused, mis ammu-ammu vajavad sinu sees lahendamist. Samuti võid tunda, et tahad olla see nädal eemal inimestest, et leida enda hääl, et puhata ja lasta vabaks kõik suhted. Varsti näed, kuhu tahad tagasi pöörduda ja kuhu mitte. On tõenäoline, et võid vajada ka suhete selgitamist, et saaksid edasi liikuda. Seda mitte kõigi puhul, kuid nendega, kellega tunned sisimas, et veel ei pea teie tee lõppema.


Töös ja karjääris tuleb sellel nädalal mõelda natuke selle peale, mitmendat korda kordad sa seda sama rada. Miks sa teed seda? Kes sinu perekonnast mõjutab teadlikult või alateadlikult sinu tööelu? Kas varasematest põlvedest tulev energia on määrav sinu tööotsustes? On võimalus ennast lahti haakida mustritest, mida sa edasi kannad. Sul on võimalus kõrgemale tõusta ja teha asju niimoodi nagu seda ei olegi kunagi teinud. Seda läbi enda intuitsiooni kuulamise. Intuitsiooni järgi sammumine oma tööelus toob sel nädalal inspiratsiooni ja väga põnevaid ideid. Sinu enda sisetunne ütleb sulle, kuidas asjad on. Intuitsioon võib anda sulle järske implusse, mis valikuid teha. Intuitsioon aitab sul kõndida lähemale uute suundade manifesteerimisele. Kui oled segaduses või muretsed, siis mine öösel tähti vaatama. Räägi taevastele jõududele enda muredest, pane need nähtamatu paki sisse ja saada need kosmosesse teele. Kui oled teelahkmel, siis samamoodi palu lahendust ja selgust valikute tegemisel. Imelised võimalused saabuvad tööelus sel nädalal neile, kes usuvad imedesse, oma tugevusse ja teavad, et ideaalne hetk ongi just nüüd ja praegu.


Soovin teile imesid täis nädalat!


Spirituaalne Elustilist

254 views