Inglitaro sõnumid 20.-26.05

Iga pühapäev toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Järgmine nädal tuleb valdavalt väga aktiive. Selline tunne on, et on vaja tegutseda ja kohe. Muidu elu sõidab eest ära. On aeg tegutseda ja lõpetada ära erinevad protsessid (kool, tööprojektid, kodused ülesanded jms). See nõuab pingutust ja enda kokku võtmist. Nende teemadega tegelemine on soodustatud ning energeetika aitab kaasa. Palju asju võib toimuda nüüd üheaegselt ning sagimist on ümber palju. Ka Sinu lähedased toimetavad hoogsalt oma asjade kallal. Kui vaatad kõrvalt, siis näed, et kõigil oma endaga tegemist. Sa võid teiste üle uhke olla, paljud leiavad enda tee ning kes kaua viivitanud võivad ka ennast lõpuks kokku võtta. Praegu ongi aeg tegeleda endaga ning suunata oma energia isiklikku edasipüüdlikusse.

Teisalt on mõistlik vaadata üle oma rahaasjad. Kohati on tunnetatav hirmu seoses rahaga ja probleemide eiramine. Mine oma hirmudele vastu ja seisa silmitsi oma probleemidega. Ka paljud otsused on jäänud seisakusse, sest piirangud on rahaenergiates. Kui tunned ennast ära, siis räägi inimestega, kes on rahaasjades head. Küsi neilt nõu. Kui oled ettevõtja ja tunned ebakindlust, siis loe edulugusid. Ammuta insiratsiooni. Kirjuta paberile üles omad hirmud ja teen need ümber. Kirjuta kõrvale, kuidas sa tahaks, et oleks. Oleviku vormis. See aitab uskumusi ümber programmeerida. Samuti on oluline usaldus, et sul on alati kõik vajalik olemas. Sind ei jäeta millestki ilma. Sa oled küllus ja tõmbad ligi küllust.

Kolmas teema, mis tuleb ülesse on puhkus. Suvi hakkab saabuma ja keha tahab minna puhkusele ära. Luba endale puhkust, kui vähegi võimalik ja kui tähtsad toimetused on lõpetatud. On tunnetatav väsimus. Väsinuna ei saa nii hästi otsuseid langetada ja täisväärtuslikult tegutseda. Luba endal olla, magada, looduses käia. Ka looduse kaart tuleb ülesse. Loodusesse minnes õpid tundma väikesi elurõõme. Sind ümbritsevad looduses tervendavad energiad, ka haljad ja hingega taimed. Kuulata neid, nad aitavad sinu energiaid maandada ja toovad rahu tagasi. Kõnni paljajalu murul ja ühenda ennast maaga. Looduse energia tõstab sind kõrgele ja annab väga vajalikku energiat. Kui võimalik, siis tee plaane või mine kaugemale reisile. Tunnetatavad on reisid, kuhu peab minema üle mere. Need reisid panevad tõeliselt su elus asjad liikuma ja aitavad ületada raskeid olukordi. Kuidagi energeetika soosib igati reisimist. Samuti on soodustatud puhkus ja romantikareisid oma partneriga. Puhkusereis ühendab teie energiaid ja taastab tugeva kontakti ning muutute lähedasemaks. Vallalised võivad puhkuse ajal aga leida endale uue silmarõõmu. See on armusuhe, mida oled oodanud! Usu sellesse, et armastus on sinu poole teel.

Spirituaalne Elustilist