Inglitaro sõnumid 20.-26.04

Head lugejad!


Järgmist nädalal võime kogeda väikest valgust tunnelilõpus või visioonide kulmineerumist. On endiselt väga udune olla, kuid udu hakkab vähemaks jääma ja valgus tahab sisse paista. Küll aga ikkagi vaikselt ja omas rütmis. Miks see energia nii pikalt kestab? Üks energiate tasandil põhjus on see, et kõik emotsioonid ikkagi pinnale tuleksid ja saaksime need läbi protsessida. Tulevad viimased sellised sügavamad tunnetused esile, millega pole aega olnud tegeleda või ei olnud üldse teadlik nende tunnete olemasolust. Vaja on lihtsalt ruumi, et asjad mis tahavad tulla, saaksid ka ennast ilmutada ja kõik, mis enam ei toimi ära kukkuda. Praegust olukorda ei saa endiselt kärpida, muuta, asju kiirendada. Samuti on endiselt kõik sellised kannatamatusest tehtud otsused pigem soovitatav tulevikku lükata.Me astume uude tsüklisse ja järgmine nädal näitab meile esimesi märke. Me oleme olukorraga harjunud ja siit saab juba hakata uusi visioone looma. Energiad soosivad enda jõusse astumist ning mõistamegi, et oleme tugevad ka üksi või ainult perega olles ja muud ei olegi vaja. Samuti annab järgmine nädal võimaluse võtta juhiroll oma elu ja situatsioonide ees. Ütleme nii, et paljudel on tajutav erinevate variantide ja valikute kaalumine. Kaalu neid võimalusi, mis sul hetkel võimalikud on, paari kuu pärast on seis juba teistsugune. Kohati isegi ei saa otsuseid vastu võtta, sest kõik valikud on justkui hägused. Tuleb lasta asjadel settida.


Maailma tasandis on tunnetatav muutuste esile kerkimine ja soov asju taaskäivitada. Osalt tahetakse kiiresti ja kohe, aga on ka neid lähenemisi, kus pigem oodatakse kannatlikult edasi. Ongi raske öelda, mis on kõige õigem. Vaadatakse ka selle pealt, mida teised teevad. Ka reisimist ja lennuliiklust soovitakse taastada ning see võib tuua uusi uudiseid. Küll aga võivad inimesed mõista, et nad ei vajagi nii palju reisimist tundmaks ennast hästi. Hea on ka siin ja praegu, enda kõige mõnusamas energeetikas. Ollakse nagu ettevaatlikud järgmiste reisimisplaanidega ja ütleme nii, et kui avanevad jälle võimalused, siis vaatame reisidel saadud kogemustele hoopis teise pilguga.


Olulisemaks saab hoopis ühtsus. Otsitakse enda ümber sellist kommuunitunnet, samamoodi mõtlevaid ja üksteist mõistvaid ning edasiviivaid inimesi. Ühtsus luuakse paljudes valdkondades. Eriti põnev on jälgida, kuidas traditsioonilised ja uuenduslikud sektorid peavad hakkama tegema koostööd. Samuti on vaimsed kogukonnad tõusuteel ja sündmused panevad otsima vastuseid eksistensiaalsetele küsimustele. Üks on selge, kes otsib, see leiab ka vastuse leiab. Materiaalsuseihalus ei kao, aga väheneb ning samaväärseks saavad head inimsuhted.


Indiviidi enda tasandis soovitan järgmine nädal olla kõige näidatava suhtes pigem skeptiline. Me ei näe kõike, mis taustal toimub. Lähtu enda ettevaatlikust käitumisest ja ära võta enne seisukorda, kui sisetunne haakub olukorraga. Samuti tee üks asi korraga. Endale pandud kohustused, et pean nüüd endaga maksimaalselt tegelema või tööl ennastohverdavalt panustama, sest äkki jään tööst ilma ei vii kaugele. Laheneda võib asi muidugi mõlematmoodi, kuid enda räsimine liigse info või tegevusega ei ole mõistlik. Võta üks eesmärk päevas ja kui see on tehtud, siis võid ennast premeerida ning tänada. Sa ei saa kustutada kõiki lõkkeid ja teise arvamuste ning hirmude pärast veel omakorda muretsega. Tõmba tagasi, kui tunned liiale minekut.


Praegu on kõige paremad nõuandjad meie lähedased. Uuel nädalal võidki saada head nõu, toetust ja abi oma kõige kallimatelt. Pöördu nende poole, kes on ise enesekindlad ja oma eluga rahul. Paljud võivad saada toetust oma kallimatelt, aga see võib olla ka isa, onu, venna näol. Tunnetangi just meesenergiat, kes aitab meil ennast maandada ja anda südamest tulevat head nõu. Finantsiliselt on aga neil hästi, kes oskavad oma rahadega ümber käia, ei hoia ahnelt ainult endale ja on oma rahaga head teinud. See tuleb kordades tagasi, eriti rasketel aegadel. Meile antakse uusi võimalusi raha toomiseks oma ellu ning tajun, et raha sissevool natuke muutub armastuse, loomingu ja sisemise jõu põhiseks.


Pea meeles, et sa oled tugevam kui taipad. Samal ajal kui sa mõtled ja võib-olla ka muretsed, käivitad sa automaatselt oma energeetilised tegelased, kes tõttavad sulle appi. Ka sinu kõrgem mina teeb kõik selleks, et tuua tugevus ka sinu tavapärase elu olemisse. Me näeme ennast vahel väga piiratult, aga kui suudame endas tekitada usu, enesekindluse, kindla mineku ja teadmise, et kõik laabub, siis kõik energiad hakkavad jooksma vastavalt sinu soovide suunas.


Siruta tiivad välja ja lenda!


Spirituaalne Elustilist