Inglitaro sõnumid 20.-26.01

Head lugejad!


Järgmisel nädalal hakkab esimesi päris samme tegema aasta 2020. Uus algus on päriselt käes! Nädala alguses võime tunda ennast veel udu sees. Tuleb teha kõike rahulikult, mõelda oma sammud läbi ja võtta endale aega. Kiirustada ei ole mõistlik. Mida rahulikumalt tegutseme, mõtleme ja planeerime seda rahulikumalt ning kergemalt tuleb ka metallroti aasta algus.


Tunnetan, et uuel nädalal tuleks väga kasuks käia ja olla omas pühas paigas. Igalühel on see muidugi erinev. Leia koht, kus saad ühendust oma spirituaalse allikaga. See on koht, kus sul on kõige mugavam ja rahulikum. Koht, kus keegi sind ei sega. Näiteks kodu, maakodu, mets, kirik või mis iganes koht, kus tunned ennast hästi. Võid tunda, et selles kohas on järgmine nädal eriti eriline olla. Võib tekkida taju, et armastus voolab sinuni ja läbi sinu. Sina oledki armastus. Aga tunda sa saad seda ainult siis, kui võtad endale aega ja oled valmis endaga suhtlema.


Seda on vaja just praegu, sest välismaailmas on endiselt tunnetatav võitlemine eesmärkide eest ja murettekitavad asjaolud. Kes tõstnud enda teadlikust ei taha seda enam kogeda. Me tahame uskuda maagiasse, parimasse võimalikkusesse ja headusesse. Seda ka meile pakutakse, kui läheme õigele sagedusele ja ei anna tähelepanu sellele, mis häirib. Kuu energia toob meile nüüd küllust ja võimaluste avanemist. Sideme inglite ja haldjate ning muude müstiliste olenditega võite leida omas pühas paigas. Võid küsida rahulikus olekus: Minu kaitseingel, kus sa oled? Mis sõnum sul mulle on? Tunneta ja sinu tajus on vastus.


Oma energiat tuleb nüüd teadlikult hakata suunama. Igasugune tasakaal ja mõõdukus enda suhtes on oluline. Tee endaga koostööd ja tunneta, mis on sulle parim. Mõne asjaga peadki ootama lihtsalt õiget aega, aga nii kaua keskendu olevikule ehk tänasele konkreetsele päevale. Otsusta olla parim sina ja käituda ka endaga parimal viisil. Ära kuluta oma energiat sellele, mida sa ei taha. Suhe enda ja teistega muutub sul lähedasemaks, kui annad mõista, et teed otsuseid lähtuvalt sellest, mida sina südames kõige õigemaks pead. Võid tunda, et siis mõjutamine lõppeb ja sind austatakse.


Pole vaja midagi teeselda ja enam ei ole võimalik ära joosta tõe eest. Kõik millega oled pidanud tegelema ja mida lõpetama, on sulle end näidanud sellel kuul. Kes jookseb veel asjade eest, siis niimoodi kergemaks ei lähe. Võta veelkord aega endale 2020 plaani paika panemiseks, kes ei ole veel seda teinud. Kui miski häirib ja suhted vajavad parandamist, siis ole sina see, kes esimese sammu teeb. See on kasulik sulle endale. Me ei saa võtta vastu enne uusi väljakutseid, suhteid, uusi töid ja õppimisvaldkondi, kui ei ole ebavajalikud uksed kinni pandud. Kui midagi kripeldab, siis tegele, andesta, suhtle, räägi välja ja siis on korras.Kellel on südames hea ja rahulik tunne läheb laupäeval algavasse uude energeetilisse aastasse olekuga valmis vastu võtma Universumilt uusi energiaid ja kingitusi. Kingitusi hakkab tulema igasuguste lainetena. Kingitus võib olla juba see, et üle pika aja tunned hinges kergust, mitte hirme ega ärevust. See on number üks ja hindamatu võit! Ja kui hinges on kergus, siis ka kõik väline loksub paika!


Imelist nädalat lennates inglite ja haldjate toetuses!


Spirituaalne Elustilist