Inglitaro sõnumid 19.-25.10

Head lugejad!


Järgmisel nädalal pole aega unistada, tuleb vaid tegutseda! Vaata oma elu ning analüüsi, kas kordad oma esivanemate mustreid. Kas elad samamoodi nagu su vanemad või sugulased? Kas sa tahad nii? Meid mõjutavad tahest tahtmata esivanemate poolt antud mustrid, millesse autopiloodil elades võime astuda. Nüüd aga vaata oma elu ja tee muutused! Näiteks ei pea elu koosnema ainult tööst, too oma ellu naudinguid ja sensuaalsust. Nädala energia soosib südamekeskuse avanemist, mis tähendab, et oleme avatumad ka armastuses ja intiimsuses. Veelgi enam - nüüd saad muuta, mis häirib ja olla see, kes sa oled. Üldiselt on energia kergem kui eelmistel nädalatel ja segaduses olek asendub kaalutletud mõtlemiseks. Kasuta aktiivset mõttetasandit, et viia oma elu paremuse poole. Aktiivne seksuaalenergia toob ülesse ka rahateemad ning näed, kas lood endale puudust või rahulolu. Kaeva oma mõtlemises, mis on seotud rahaga ja jällegi analüüsi, kas jätkad nii nagu sinu esivanemad. Üleval on palju rahaga seotud hirme, mida ei taha endale tunnistada ja siis kasvab paks mets, millest läbi tungida on juba omaette ettevõtmine. Seega on hea järgmine nädal rääkida sõprade või tuttavatega, kellel rahavoog on edukas kulgemisest ja küsi, kuidas nad seda teevad. Vastused võivad sind üllatada! Nädal tööb ülesse kõik objektiivsed ja elulised teemad, millega on vaja tegeleda. Need teemad presenteerivad sulle ennast ise. Hea võimalus on loobuda sellest, mida ei soovi ja vaadata asjadele läbi huumori. Kui küsid teistelt nõu, siis ole valmis ka infot vastu võtma. Unistamisest järgmisel nädalal ei piisa, sul ja teistel on vaja tegusid, siis on kavatsus usutav.

Töös ja karjääris on mõistlik hetkel nautida oma teekonda, liigsed hüplemised, muutused ja rapsimised ei too soovitud tulemust. On selline imelik aeg, kus oleme siin ning mitte alati seal, kus tahaksime. Kuid seda on hetkel vaja. Vaadates endast kaugemale ja võrreldes teistega oma positsiooni teed enda elu vaid raskemaks. Sa ei tea kunagi, kuidas teine on jõudnud sinna kus ta on. Sina oled aga oma lossis nii nagu määratud. Tulevikule ja eesmärkidele tasub küll mõelda, kuid säti need järgmisesse aastasse. Vahelduvad soovid töötada üksi ja vaikuses, teisel hetkel vajad aga rõõmu ja suhtlemist. Nädalasse sobivad igasugused üritused töökaaslastega, toovad naudinguid ja samastumist, et teised tunnevad samuti nii nagu sina. Ära sekku probleemidesse ja teiste teemadesse, jää iseendaks ja siis laabub kõik sinu kõrgemaks hüvanguks.


Suhetes ja armastuses on muutused tulekul, kuid seda tunnetad vaid enda sisemuses, väljaspoole ei paista hetkel midagi. Samuti nagu tööga võid ennast uueks panna valmis, kuid see juhtub uuel aastal. Toimuvad fundamentaalsed muutused sõpruskondades, elukoha muutumised, uued tasandid ja valikud. Vaata üle, mida tahad oma suhetes järgmisesse aastasse kaasa võtta ja mida mitte. Nüüd on võimalus lasta lahti probleemidest ja kaua kestnud raskustest. Suhted vajavad hetkel hoolt ja mitte survestamist. Kui lased voolata, siis parimad valikud on varsti sinu ees.


Naudinguid täis nädalat!✨


Spirituaalne Elustilist