Inglitaro sõnumid 19.-25.08

Uuel nädalal tunnetan energiat, mis on täis müstikat ja maagilisi võimalusi. Paljud asjad ei ole nii nagu paistavad ning sinuni võib jõuda uus teadmine või vaatenurk, mille suunas ennem ei osanud vaadata. Silmad on justkui suunatud ühte suunda, kuid taustal toimub palju muud. Abistavad energiad toetavad meid taustal, loovad meile uusi võimalusi ja toovad lähemale unistuste täitumisele. Proovi ka ise avardada oma vaatevälja ja võid avastada uue tee, uue suuna oma elus. Kuigi see tee on tundmatu, pime ja võib-olla ka hirmutav, siis seal ootavad müstilised sündmused ja kiire edasiminek. Sulle on uus rada valmis pandud, on vaja lihtsalt astuma hakata sinna suunas.

Nüüd on hea näidata oma tõelisi värve. Jäta maha rollid, mida igapäevaelus mängid. Vaata endale otsa ja küsi, kes sa tõeliselt oled. Näita seda ka teistele. Näita enda välimuse ja iseloomu tõelisi värve, ehi ennast sisetunde järgi. Ära häbene ennast, vaid võta omaks. Tunne uhkust, kui kaugele oled sa jõudnud ja kui võimekas sa oled. Kui oled kaua olnud nö veel all, siis tõuse pinnale. Nii liigud uude arengufaasi ja ka sensitiivsus suureneb. Näita tõelist mina, on järgmise nädala põhifoon, mis toob edu. Samas ära anna teistele hinnanguid, vaid austa, et igaüks on enda arengus ning nii peabki olema.

Paljud inimesed võivad praeguste energiate koosmõjul tajuda suuri muutusi enda ümber ja sisemuses. Elatakse uuesti läbi vanu sündmusi, mälestused kerkivad üles, otsitakse seda õiget enda jaoks ja tekivad kahtlused meie tänapäeva elu üle. See kõik on loomulik ja jälle vabastad midagi, mis sind enam ei toeta. On selline tunne, nagu paljud nö sünnivad uuesti, sa ei ole see kes sa olid eile või aasta tagasi. Sul on juba täiesti uued arvamused, uskumused ja sinust endast oleneb, milliseks sa oma elu kujundad. Võid tunda ennast hirmununa, soovid toetuda millelegi, sest kõik on nii teistmoodi. Nüüd saad usaldada kõige rohkem ennast ja õppida toetuma peamiselt iseendale. Sellepärast meid muutustesse viiaksegi. See on kõige tähtsam, et õpid ennast juhtima muutuste protsessis ja igapäevaelu energiates. Lähene elule enda tunnetuse kaudu ning võta omaks, mis sind ennast aitab. Samal ajal mitte teiste arvamusi maha tehes. Igaüks peab ennast juhtima ja oma tiivad välja sirutama.


Kui tiivad on välja sirutatud, siis tulevad sellega kaasa uued ideed ja inspiratsioon. Sa hakkad nägema olukorra tõeliselt olemust ja väljakutseid läbi enda tunnetuse lahendades jõuad vastusteni palju kiiremini. Sa saad olla ilus liblikas, kes lendab ja keda imetletakse. Mitte kunagi ei tehta liblikale haiget ega taheta teda muuta. Sa pead ennast vaid liblikaks muutma.


Lisaks tuleb üles energia, mis on seotud töö ja rahaküllusega. Nimelt saadetakse sõnum, et tuleb leida, milles sa tunned kirge ja muuta see oma tööks. See on nii ära räägitud teema, kuid siiani on paljud oma hirmude varjus. Inglid ja haldjad ütlevad, et kui sa jagad maailmaga oma kingitust (sünnipärast andekust), siis sa saad selle eest kompenseeritud. Nii või teisiti. See ei tähenda, et sa ei peaks pingutama millegi nimel. Pühenduma peab alati ja mida rohkem süvitsi lähed oma kirega, seda suurem on tasu. Samuti mõtle, millal sa viimati kellelegi head tegid? Kui kasvõi natukene kedagi aitad, siis see hea tuleb sulle tagasi. Lausa mitmekordselt. Mida rohkem sa teistele head teed, seda rohkem sul on elus küllust ja seda kergemini tuleb sinuni raha, samuti saad lihtsalt laenud makstud ja kõik laheneb sinu kasuks. Aeg on teha head, et tervendada selle kaudu ennast. Headus on puhas ja võidab alati.


Spirituaalne Elustilist


Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue Inglitaro ja Haldjakaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda ning kasutan oma selgeltteadmist. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

...


Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA.