Inglitaro sõnumid 18.-24.05

Head lugejad!


Selle nädala üldine energia on kiire ja optimistlik. Vabadusetunne annab energiatele oma panuse. Tempo tõusuga võivad esile tulla olukorrad, mis vajavad kiireid lahendusi. Üldse võid tunda, et toimetades aeg lausa lendab. Kui midagi põhjalikult teha, võid selle lõpetada alles nädala lõpus. Seda sellepärast, et tekib soov asju lihvida perfektsuseni. Energeetises tasandis toimub teatud taassünd. Inimesed tunnevad ennast mõnevõrra muutununa. Kes rohkem, kes vähem. Taassünd võib olla mõnikord valuline, samas toob see kaasa uue pilgu elule. Samuti liikumise suundades, mida enne ei märgatud. Me mõistame ennast palju paremini kui varem, samas avastame eneses uusi tahke. Arusaam, et mina olen oma elu peegeldus võib tuua rõõmu, aga ka kurbust. Kuidas kellele. Oluline on aga see, et sa selle teadmisega midagi ette võtaksid. Jätkata võiks olukordadega, mille peegelpilt on positiivne. Muuta aga mõtteviise, käitumist, suhtumist nendes teemades, mis rõõmu ei paku.


Oleme endiselt vana ja uue vahel. Kõik palved ja soovid, mis oleme teele saatnud vajavad nüüd kasvamist. Seepärast ära mõtle tulemusele, ole see nädal rohkem hetkes ja tea, et kõik laheneb. Meil lubatakse veel puhata ja ennast kõigest vanast vabastada. Jah, see protsess on meie jaoks pikk, Universumi mõistes aga väga-väga lühike. Mine olukordadesse, mis on kerged ja pakuvad rõõmu. Samuti saavad lahenduse majanduslikud teemad, mis see nädal esile kerkivad. Laenud saavad tagasi makstud, aga ole ettevaatlik ja tunneta, kas on vaja ikka kellelegi laenata või ise laenu paluda.


Nädal toetab suhtlust ja aja veetmist oma kõige kallimatega. Olgu selleks siis pere või sõbrad ja tuttavad. Jagatakse omavahel tarkust ja õpetussõnu. Oluline on olla lahke oma sõnadega ja väldi hinnanguid. Sõnadel on jõud ja sel nädalal mõjutab iga öeldud sõna teist inimest. Mitmekesi tegutsemine ja seatud eesmärgid toovad edu. Perekonnad teevad praktilisi toimetusi, sobib kui kõik saavad endale kindla rolli. Vaja on tunda ennast kasulikuna, selle kaudu perekonna või sõprusringi energeetika terveneb ning loob aluse kasvamisele.

Sea ennast valmis täiesti uueks teekonnaks! Mõnel võib see tulla ootamatult, teised juba teavad või aimavad edasist. Tea, et sa oled valmis kõigeks selleks, mis elu sulle toob. Nüüd on oluline tunda ära just see, kuhu suunas tahab süda minna. Seega vali ja unista hoolikalt! Kõik ei ole sulle ja ei peagi olema. Sel nädalal võid tunda esimesi inspiratsioonilaenguid, mis võivad saabuda varahommikul või hoopis öösel unest äratada. Pane tähele, kuhu sind suunatakse. Kui on eesmärk võetud, siis peab endale kindlaks jääma ja parem mitte kiusatustele alla anda. Nii inspireerid ka teisi ja suund kuhu liigud muutub selgemaks.Rõõmsat nädalat


Spirituaalne Elustilist