Inglitaro sõnumid 17.-23.08

Kallid lugejad!


Sel nädalal on tunda rahulikumat energiat, mis laseb meil puhata ja vaadata, kuhu suunda oleme teel. On tunda kergendust, lõpetatuse tunnet ja soovi mitte liialt mõelda, vaid nautida hetke siin ja praegu. Kuigi olek on kerge, siis taustal on aktiveeritud meie soovid, mis hakkavad oma kuju võtma. Ka oma hea tunde pealt loome sel nädalal positiivseid lahendusi. Võid saada infot, et oled vaba valima enda mineku ja olemise, nii nagu see sulle kõige paremini panustab. Tunne, et suvi hakkab lõppema paneb loodusesse minema, eriti soositud on veekogu ääres aja veetmine - pakub rahu ja kindlustunnet. Sel nädalal on olulised väikesed asjad ja sellest rõõmu tundmine, proovi lasta ennast vabamaks, siis on jõudu järgmistel nädalatel aktiivsusesse sukelduda. Kui tunned seisakut, siis see on vaid hetkeline.Töös ja karjääris on soositud sel nädalal karjäärimuutused ja energia panustamine uutesse algatustesse. Alustatud või kohe algavad koolid, tööd, projektid annavad eduka suuna tulevikku ja vajalikud teadmised. Ole avatud õppima ja tea, et teadmised ei tule üleöö. Kuid energia soosib ja tulemused tulevad kergemalt kui muidu. Sobivad ka äri ja puhkereisid, mis toovad rõõmu ja sätivad tiivad selga. Töös näed tulemusi, mida oled pikalt soovinud manifesteerida. Näed kui hästi oled oma soovid ellu kutsunud. Kui oled manifesteerinud kartuse või hirmuga, siis võib asi veel aega võtta. Uued võimalused tulevad nendele, kes on endas kindel ja usaldavad protsessi. Kui sa ei tunne ennast hästi selles teemas, siis soovitan võtta ette mõni puhastusmeditatsioon või vabastada energiad, mis hoiavad sind kinni. Rahaasjades ole kaalutlev ja ära näita ennast kellegina, kes sa ei ole. Rahaenergiaid ei saa hetkel petta, seega käitu vastavalt oma võimetele.


Suhetes ja armastuses toimuvad transformatsioonid, sest oleme muutunud ja kõik inimesed enam ei samastu meie vibratsiooniga. Armastuses näen rohkem helgust, romantikat ja soovi olla lähedane kui sõprussuhetes. Jätka teed nendega, kes on sind alati toetanud ja kellega saad olla sina ise. Palju sõprused, mis on tulnud meid õpetama hakkavad lõppema. Omavaheline kokkulepe lihtsalt on täidetud ja enam ei ole vaja üksteist kinni hoida. Tuleb hoida kurssi lähtuvalt oma eluteest ja vaadata, kes tuleb sinuga kaasa. Olulisemaks saab kohati isegi suhe toetavate olendite, näiteks inglitega. Nemad annavad olulist infot ka sõprusesuhete ja armastuse kohta. Paljude inimeste ellu on tulemas uued inimesed, kellega asud uuele etapile. See saab olema põnev, samas ära tunne ennast halvasti, kui pead kellegi maha jätma. Ole endaga muutuste perioodil õrn, räägi kripeldavad asjad ja tee oma valikud südame järgi.


Enesearengus ongi tunda see nädal, et me kasvame läbi erinevate teemade oma elus ja vajalik on emotsioonide välja elamine. Austa oma jumalikku energiat ja ma tunnen, et enesearmastus on märkimisväärselt tõusnud. See ei lase enam ennast petta. Võta oma arenguteel väikeseid samme ja ole valmis ka teistel õppima. Meil kõigil oma midagi teistele õpetada. Praegu tuleb leida kergem tee oma elule ja kulgeda kaasa, kuigi teadmatus võib olla suur. Tuleb lahti lasta ka ootustest ja kindlast tulemusest. Kõik võib muutuda sõrmenipsust. Ka uued algused võivad tekkida järsku, mitte enam aastate või kuude, vaid päevadega. Usalda, et kõik kulgeb ideaalselt ja sinule määratult. Hoia oma rahu ja ära lase manipulatsioonidel end mõjutada. Selleks leia aega iseendale pärast igat kohtumist, töölt või poest tulles, et taastada oma algolemine ja hea enesetunne.


Säravat kulgemist ✨


Spirituaalne Elustilist

235 views