Inglitaro sõnumid 17.-23.06

Igal nädalalõpul toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Endiselt mõjutavad meid eelmise nädala energiad. Soov on teha lõpparve mitmete teemadega. Teemadega, mis enam energeetiliselt ei panusta. Sa tunned need asjad ära. Oled tüdinud, väsinud või on tekkinud apaatia. See ei ole üleüldine tüdimus/väsimus, vaid kindel rahulolematus kindlate teemadega. Need aspektid ei lähe enam kokku muutunud maailma, sinu ja energiatega. Oled muutunud ja sinu materiaalne maailm muutub selle kaudu. Juba suudetakse alustada lõpetamisega ja näha uusi võimalusi. Võid tahta ennast igal tasandil viia uudsusesse. Sa tead, et maailm pakub sinu jaoks midagi enamat ja sa oled seda võib-olla edasi lükanud. Võta vastu teadlik otsus olla inimene, kes sa oled mõelnud olla. Tee endale tegevusplaan, mis aitab Sind viia hingeülesande poole. Sisimas sa tead, mis see on. Kui järgned sellele, siis ootab sind õnnelikum tulevik! Sa tead, et oled siis teinud õige valiku oma isiklikuks kasvuks ja areguks.

Sellegipoolest võivad mõned otsused olla sisemiselt tõeline katsumus. Arvesta, et kõik ilusti paika loksuks, kas sisemiselt või välimiselt võib võtta paar nädalat aega. Seda annavad kaardid kindlalt märku. Ära tagane oma otsustest, kui tekib viivitusi. Jää endale kindlaks ja tea, et kõik mis peab juhtuma, juhtub. Ka kõik takistused, ebameeldiv informatsioon, muutused plaanis ei tähenda, et oleksid valel teed. See on millegi jaoks vajalik. Kas on sul vaja saavutada enesekindlus, ennast kehtestada või hoopis aeg maha võtta. Võimalik, et vajad tervenemist enne, kui saaksid uue vastu võtta. Sel juhul kirjuta või räägi välja asjad, mis teevad siiamaani haiget. Või mine hoopis loodusesse ja lase tuulel vanad koormavad asjad ära puhuda. Tee seda, mis aitab sul terveneda. Võta vastu kõik ''takistused'', mis su ellu tuleb ja hiljem tagasi vaadates saad aru, miks see oli vajalik. Võib-olla on veel keeruline aru saada, aga traditsioonilised vaated ja meetodid enam ei toimi. Ka sellest võib tekkida palju sisemist segadust ja kurbust, et lased nagu millestki lahti, aga ei tea ka päris täpselt, millest. Paljud on sellest kirjutanud. Kui sul on tekkinud uued arusaamad, siis otsi sarnase mõtteviisiga inimesi. See on suur asi, kui saad jagada oma muutuste protsessi ja tunda, et sa ei ole olegi üksi. Ühtsus annab praegu kindlust. Ja sa kindlasti ei ole üksi selles! Ka mina tunnen muutusi väga tugevalt. Kõik on sinuga korras ja sul on võimalus muutustest maksimum võtta, kui sa vaid seda soovid!





Muutustele rõõmsalt vastu!

Spirituaalne Elustilist