Inglitaro sõnumid 17.-23.02

Maailm muutub pidevalt, koguaeg, iga kell ja iga päev. Kiiremini kui kunagi varem. Jälle on käes üks muutuste periood ja arenemise aeg. Ka tähtede seis peegeldab seda algava merkuuri retrograadiga. See on teistmoodi ja kergem kui oli eelmisel aastal. Tuleb kõrgema vibratsiooniga, aga tundlikumad tunnevad seda oma kehas, alateadvuses, mõtetes ja eludes. Mina tunnen alati sellisel ajal oma südames kerget ärevust. See ei ole häiriv, kuid tean, et minu keha tunnetab ja eks ükskord kui aeg õige jõuab info ka mõistuseni. See on teadmatuse ja segaduse tunne enda sees, mis kaasneb energiate muutumisega. Küll aga ei ole vaja seda kindlasti karta.


Järgmiseks nädalaks saadetaksegi sõnum, et ärge kartke spirituaalset kasvamist, energeetilisi muutusi ja kõike sellega kaasas käivat. See on elu osa ja protsess, kus järjekordne lilleõis hakkab avanema. See tegelikult muudab meie elu positiivsemaks, avab üldse võimaluse muutusteks elus ja eneses. Mis on selle eesmärk? Kollektiivsel ja maailma tasemel tunnetan mina, et soovitakse suurendada meie kaastundlikust, üks olemist ja südamekeskuse avanemist. Me tuleme kõik ühest kohast, ühest energiast ja oleme väga tihedasti seotud. Kaua kooselanud kaaslased loevad üksteise mõtted, ühes ettevõttes töötavad inimesed peegeldavad väga tugevalt teineteist isegi kui aru ei saa ja ei saa maha salata näiteks tunnetust ja taju oma lemmikloomade suhtes, kes ei oska ju rääkida. Need on vaid mõned näited, et me mõistame teineteist ka sõnadeta, aga telepaatiliselt. Mina tunnetan seda seotust nii, et meie kehast tulevad niidid ning need on ühenduses kõikide inimestega, keda üldse kunagi oleme kohanud, kõikide kohtadega, kus oleme käinud või alles läheme ja kõikide energiatega, millega kokku puutume. See on nagu suur rägastik ''elektriliine''. Kui sa annad hinnaguid, vihastad, tahad, et sul oleks õigus siis tegelikult saadad sa selle energia endale ringiga tagasi, sest niit on ühendatud ikkagi sinuga ja ei katke.Uuel nädalal, ükskõik kus sa oled või mis sinuga toimub, juhtub parimatel eesmärkidel. Ava ainult oma süda ja sa näed, kuidas kõik on energia, igal objektil ja eluolendil on oma vibratsioon. Haldjate energeetika väga toetab praegust perioodi ja suunab armastama kõike ümbritsevat. Oma planeeti, riiki, kodukohta, aeda ja teed, kus igapäev kõnnid, oma lähedasi, lilli ja taimi, mida sööd või kasvatad. Tunnetan, et haldjaenergia õpetab meid hindama oma praegust elu ja olevikku. Ükskõik, mida soovid endale manifesteerida ja millest unistad, siis hetkel sa oled ikkagi siin ja praegu. Energeetika suunab meid hindama seda, kes me ise oleme, särama läbi enda olemuse. Kes sa oled? Näita seda! Kui enam isegi ei tea, siis mõtle, milline sa olid lapsena? Just selline on sinu tõeline olemus. Olen kindel, et paljudel on sees palju rohkem rõõmsameelsust, hoolivust, lõbu ja naeru, kui seda välja näidatakse.


Otsi üles oma vägi, sinus on see olemas! Meil on suurem eesmärk ja Universum kutsub seda avastama. Ainult läbi oma tõelise olemuse ja oma südame kutse saame maailma jaoks midagi ära teha. Siis saabuvad ka uued võimalused, kogemused ja kui haarad sellest kinni, siis teod saavad tunnustatud sinu kõrgemaks hüvanguks. Otsusta, kuidas sina saad olla parim ja mis kutsub sind avastama. Tunnetan, et mõned selle teksti lugejatest peaksid tegelema otseselt keskkonna teemadega. Need on maa-inglid, kes on tulnud meie maad kaitstma, selle eest hoolitsema ja õpetama teisi, kuidas käituda keskkonnaga ja loomadega hoolivalt. Siin on veel inimesi, kelle ülesandeks on tervendada, inspireerida, õpetada ja meelt lahutada läbi kirjutamise. Sinu taga on ingel, kes soovib, et jagaksid seda kõike, mis on sinu sees juba olemas ja aitab sul õigeid sõnu kirjutada. Kui võtad vaid hetke, siis sinu kehast voolab läbi inspiratsioon. Siis on veel inimesi, kes tunnevad suurt sidet poolvääriskividega. Mõnel on see väga-väga tugev ja suudab kivide energia abil tervendada nii ennast, teisi kui maailma energeetikat tõsta. Kui sa tundsid ennast ära nendest näidetest, siis kirjuta mulle! Need on vaid mõned kutsumused paljudest...


Usu, et ükskõik kui lihtne või keeruline ei tundu sinu kutsumus, siis see on õige. Järgmisel nädalal on igati soodustatud igasugused mõtted ja teod, kus saad õppida midagi uut. Eks sa ise tunnetad, kuhu suunas sind kutsutakse ja seda tunned läbi oma tunnete. Ka tugev unistuste energia on üleval ja nii mõnedki unistused hakkavad ennast looma. Loovad mitte ratsionaalselt kasulikud soovid, vaid südamesoovid. Need võivad olla ka materiaalsed ja kui tulevad südamest, siis sellest piisab.


Kui sul on järgmisel nädalal raskem olla, siis oled lihtsalt mõjutatud energiate muutusest. Ära karda, sest karta pole midagi. Sa oled lihtsalt tundlikum. See kõik on praeguse protsessi ja üks elutsükli osa. Pigem on huvitav mõelda, et elame väga põneval ajal ja saame kogeda maailma ning vaimsuse kasvamist kogu planeedil. Kui tunned rahutust või midagi muud imelikku, siis lihtsalt puhka. Ära sunni ennast seda kõike lahti mõtestama ja endale ning veel vähem teistele selgitama. Võta lihtsalt aega, et olla. Too ennast hetkesse, hinga ja tea, et sa valisid oma kogemuse. Maailm töötab alati sinu kasuks ja kõrgemaks hüvanguks.


Tea, et oled üks osa suuremast plaanist. Aitäh, et aitad endaks olemisega meie kõigi elu paremaks muuta. Armastame oma kodu ja lähedasi! Saadame oma energianiitide kaudu häid mõtteid, sõnu ja tegusid.


Imelist nädalat kasvades meie planeediga!

Spirituaalne Elustilist

220 views