Inglitaro sõnumid 16.-22.09

Järgmisel nädalal on tunnetatav energia, mis aitab lasta vabaks minevikust, muredest ja hirmudest. Sinuni võivad jõuda märgid, visioonid või teadmine, mis laseb sul mõista olukordade olemust ja avada silmad. On tunda, et paljud on istunud paigal ja tee ongi olnud pimestatud. Edasiliikumine oli mõnel eelneval perioodil pidurdatud, aga nüüd valgustatakse meid uute teadmistega või ise oleme ennast ja oma elu nii sügavalt analüüsinud, et aeg on järeldused teha ja edasi liikuda. Igaljuhul on tunda selginemist ja jõudu, et tõusta püsti ja tulla praegusest hetkest välja, kui see enam ei toeta. Võid märgata nüüd asju, mille suhtes enne sul silmi polnud. Muutuvad arusaamad ja tõekspidamised. Saad aru, mis sind enam ei toeta ega kõneta. Sa ei peagi selles energias elama. Sul on täielik õigus pöörata asjad ümber. On aeg enda unikaalsust hinnata, mis koosneb sinu enda tunnetest ja põhimõtetest. Sisimas soovitakse minna valguse ja kerguse poole, liikuda edasi nagu voolav jõgi, vahel kiiremalt ja teinekord aeglasemalt. Mõnikord võid ka seisatada ja olla lihtsalt vaatleja. Kus ma olen ja kuhu ma liigun. Sa saad valida ise oma tempo. Astu enda positiivsuse suunas. See tahab välja pääseda. Pole enam oluline, mis uudistes räägitakse või millisena maailm ennast kuvab. Kui süda on rahul, siis on kõik hästi. Hakkame elama aina rohkem enda põhimõtete järgi ja austama enda individuaalsust. Tunnusta ennast, kui oled jõudnud enda armastuse ja valguseni. Kasvame pidevalt vaimselt ja liigume pidevalt uuele tasandile Universumi mõistmises. Kogeme valgustumist ja avardame oma teadlikust sellest, kuidas jõuda rõõmu ja rahuloluli. Lõpuks valitseb sees täielik selgus, kosmiline avardumine ja uuele tasandile liikumine.


Proovi võtta sellest ajast maksimum, naudi seda kui on hea olla, oled teinud ühe suure töö endaga ära ja liigud energiatega kaasa. Ole avatud pakutavatele võimalustele või kui võimalusi ei tule, siis liigu ise edasi. Me oleme täielikult toetatud ja võime proovida ükskõik mida meie hing soovib. Tea, et sa ei pea kõike siin maailmas üksi tegema. Kui tunned liialt kohustusi või pinget, siis pane silmad kinni ja tunneta, kes on sinu taga. Võid tunda ingleid, haldjaid, hingeloomi, taimi või muid toetavaid olendeid. Sa ei pruugi neid näha, kuid võid tunda kellegi olemasolu. Suhtle mõtetes enda toetavate energiatega, nad kuulevad sind ja toovad sulle abi kui palud. Nad on professionaalid, nad teavad mis on sinu tõelised mõtted ja mis on sulle kõige parem. Oskavad sind igal suunal toetada, tuua armastavat energiat ja lootust. Võid minna ka meditatsiooni ja paluda vastuseid. Sind võetakse avasüli vastu ning näidatakse valgust. Juhatust paludes ja seda usaldades saab sulle osaks ka paranev füüsiline ja vaimne tervis.


Spirituaalne elustilist


 

Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA või kirjuta sõnumitesse.

186 views