Inglitaro sõnumid 16.-22.03

Hei!


Millise nädala me oleme üle elanud! Minuni on jõudnud teadlikus, et kui vajalik on olnud muutumine struktuurides, eludes, käitumises ja arusaamades. Mitte ainult, see on restart kogu ühiskonnale. Järgmisel nädalal liigume me tugevalt edasi ja toimub teatav läbimurre. Tunnetan, et osades piirkondades saab kõige hullem ületatud tugevade jõupingutuste tulemusena. Meie veel tegutseme oma tempos, kuid hakkame samuti saama vaikselt asju kontrolli alla. Sellegipoolest vaikuseaeg jätkub.


Tunnetan, et praegusel perioodil ja järgmisel nädalal tegutsevad inimesed tugevalt oma heaolu säilitamise nimel, sest nii on meid loodud. Paljud on juba pöördunud enda tervise tugevdamiseks taimede ja alternatiivse ravi poole. See igati toetab ja hoiab. Läheme juurte juurde tagasi. Samuti vaadates kui paljud inimesed käivad praegu looduses annab märku sellest, et alateadlikult tuntakse kuidas on vaja luua side taimorganismide ja loomadega. Eestlased on oma loomult ikkagi looduserahvas ja looduse usku. See on meie koht, kus saame me palju abi ja rahu. Lõdvesta võimalikult palju oma keha ja hinga sügavalt.


On väga tugev vabanemise aeg, kus struktuurid, mis ei toimi vabastatakse. Ebakindlaid ning mittetoetavaid struktuure on palju tekkinud ning seetõttu on ka muutused tugevad. Tuleb mõista, et me oleme maailmas nii ühendatud. Kui ühes kohas mädaneb, siis see kandub üle kogu planeedile. Meid on tõstetud korraks nö maakerast välja ja mulle tundub see kõik ausalt öeldes nagu unenägu. Vaja on korra eemalduda, et maakera saaks ennast taastada ja taaskäivitada. Meie väikesed putukad siin oleme teinud asju, mis ei toeta koostoimimist. Vaja on mõistmist, toetust, headust ja lahkust.
Ütlen ka seda, et mõned egod ei suuda olukorda tunnistada ja on käivitanud ellujäämisinstinkti. Ka järgmisel nädalal on tunnetatav hirm, segadus ja kontrollisoov. Kes ei suuda nüüd tempot maha võtta jäävad segaduses kinni hirmudesse ja muretsemisse.


Mida aga peaks tegema on mitte rapsima. Mitte enam. Istu, puhka, lõõgastu. Kasuta seda võimalust. Kontakteeru loodusega, kallista puud ja ole vaikselt. Aeg on tervendada, ühendust saada enda kõrgema minaga ja vabastada ennast pidevast kohustuste koormast.


Meil on selles olukorras palju õppida ja järgmine nädal toob esile vajaduse hakata asju tegema uut moodi. On palju leidlikke inimesi, kes korraldavad teistmoodi üritusi, toetavad hätta sattunud väikeettevõtteid ja raskustes inimesi. Mõndadel võib tekkida tunne, et ei tahaks justkui sekkuda ja kõik ei peagi. Kui sinu ees on praegu olukord, mis vajab lahendamist, siis see on sulle põhjusega toodud. Ära pista pead liiva alla, sest Universum näeb kuidas käitud ja jälgib kõike. Iga väike tegu mõjub suurelt.


Vaata suuremat pilti ja kuidas meie teod mõjutavad teisi. Aeg ei ole olla isekas ja kasu püüda. Osa rahvastikust kindlasti säilitab oma rõõmu ja rahuolu. Kes on olnud spirituaalses arengus, saab nüüd rohkem kui kunagi varem jagada oma tunnetusi teistele. Vaimsusest võõrad inimesed on rohkem vastuvõtlikud uutele lahendustele ja valmis tunnetama hingega. Paljud vaimsed inimesed tõstavad oma vibratsiooni niivõrd, et suurendavad tugevalt ümbritsevate inimeste enesetunnet ja lähevad uude etappi täiesti uutes tasandites. Nüüd saame tõestuse sellele, mis tasandis tegelikult oleme ja kui vaimseteks ning spirituaalseteks saame jääda päris olukorras. Kes tõuseb, kes aga saab teada kuidas on vaja ennast arendada.


Uus nädal toob andmise ja vastuvõtmise tasakaalu. Jaga armastus hea sõnaga, omapoolse toetuse ja headusega. Inimestel on vaja tunda empaatiat, lahkeid sõnu ja lihtsaid tarkusi. Ja võta vastu see, mis sulle antakse armastuse ja tänutundega. Muidugi filtreeri infot, mis on sulle sobiv. Me näeme nüüd üle pika aja seda, kuidas saame muuta üksteise elu ja kui oluline iga väike samm on.


Mis siin ikka kui hinnata seda perioodi. See on vaid killuke meie elust, kuid väga muutev ja tõmbab oma tähelepanu. Üks päev korraga hoia ennast ja ole kohal. Kriis möödub ilusti ja eriti siis, kui süüdistustel ei ole kohta. Usaldame seda, et iga inimene käitub hetkel oma parimal viisil. Kellel on sisse lülitatud ellujäämisinstinkt, kes elab teiste peal oma hirme välja, kes on tasa ja kulgeb. Andestame ja hoiame üksteist. Kes tunneb, et tõmbab endasse sisse liigselt praeguseid raskeid energiad, soovitan massaži, energiatervenduse tehnikaid, teraapiasessioone ja liikumist. Nii liigub sisse tulnud energia välja mitte liiga palju lõhkudes.


Rahune ja usalda!


Spirituaalne Elustilist

687 views