Inglitaro sõnumid 15.-21.07

Igal nädalalõpul toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Sellel nädalal on tunnetatav, et korraga toimub liiga palju ja kohati on sellega raske toime tulla. Võimalik, et kõik ei lähe plaanipäraselt ja nii mõnedki plaanid on vaja ümber korrigeerida. Võid tunda ka, et ei ole õige aeg otsuseid teha või selgub, et esmamulje oli petlik. Sa võid olla justkui kardina taga ja mitte näha olukorra tegelikku olemust. Sa tahad välja pääseda ja kõiki vastuseid teada, kuid võid sisimas karta vastust ja tegutsemist. On tunda ka mõningat tüdinemist ja rahuolematust. Sa jah justkui näed ainult enda perspektiivist maailma, kuid kui avad oma silmad võimalustele, siis need võimalused ka tulevad. Selleks tuleb tõsta enda enesekindlust. Enesekindlust enda suhtes, oma soovide suhtes ja oma elu suhtes. Võta vastu omad tõelised soovid ja ära pea neid mõttetuks või tähtsusetuks. Samuti kui sinu soovid ei lähe ühiskonna normidega kokku, siis tuleb seda aksepteerida ja olla autentne enda suhtes. Kui sa lähed oma hingeteed mööda, siis tuleb tunnutus, austus, nähtavus, ka kõik võimalused ja sind toetatakse. On vaja teha ainult esimesed sammud ja ennast vabastada sellest, mida teised arvavad. Sa võid karta, jah, see on loomulik. Küll aga ei ole hea kartusesse pikaks ajaks jääda. Mine kartusest läbi ja tee esimesed sammud hirmudega koos. Kui näed, et tegelikult ei olegi midagi hullu, siis pinged vabanevad.

Proovi sel nädalal mõelda järele, mis illusioone sa enda sees hoiad. Mille suhtes oled ebakindel. Mida sa ei taha näha, kuid tead tegelikult oma sisimas. Kirjuta kasvõi paberile ülesse oma emotsioonid, mis sind koormavad. Proovi need lahti lasta. Olukord on sinu kätes! Elu on mäng ja kui võtad ka seda nii, siis kõik laheneb palju kergemini. Ole avatud uutele perspektiividele. Kuigi suudad hoida töö ja kodust elu stabiilsena, ei tähenda see veel seda, et sisemised protsessid ei käiks ja mõningal juhul võid olla tegelikult stressis. Sellepärast on ülimalt kasulik vahel sundida ennast rongilt mõneks ajaks maha hüppama ja korraks mõelda kõige üle. Luua enda prioriteedid, milleks peaks olema tegelikult alati sina ise! Mine teekonnale iseendasse. Läbi enda on elada palju lihtsam.

Viimane asi, mis üles tuleb on rahateemad. Rahaline seis võib olla ebastabiilne ja äärmuslik, kas laristad või koonerdad. See ei puuduta kõiki ja on individuaalne, kuid mõni võib ennast ära tunda küll. Nimelt on hetkel oluline vaadata üle oma rahaasjad. Kuidas sa iga kuu hakkama saad? Kas oled võtnud endale liiga palju kohustusi? Kas tekitad endale stressi, kui koguaeg mõtled, kas jätkub ikka piisavalt? Sellised mõtted blokeerivad raha voolamist. Kui tunned ennast ära, siis sa saad oma rahakulgu tasakaalustada. Anneta näiteks natuke raha või pühenda aega heategevusele. Nii tekitad endale positiivset rahaenergiat ning sinu seis võib palju paraneda. Samuti võta vastu muutused ja ära muretse, kuidas hakkama saad. Muutused on vältimatud ja toovad endaga kaasa uusi rahalisi võimalusi. Sind ei jäeta kunagi üksi, kui sa sellesse usud! Ole avatud uutele põnevatele väljakutsetele. Kui miski tekitav sinus põnevust, siis tea, et see on õige asi. See õpetab sind ja viib sind järmisele tasemele. Ära ainult lase hirmumõtetel ennast tagasi hoida ja mine enesekindlalt edasi.


Sinu elu on sinu enda kätes!


Spirituaalne Elustilist

143 views