Inglitaro sõnumid 15.-21.06

Head lugejad!


Järgmisel nädalal on tunnetatav energia, mis paneb elu üle mõtisklema. Võid olla küll inimeste keskel, kuid samas tunda ennast üksi. Energiad panevad mõistma, mis vibratsiooni sa ise välja annad ja kuidas teised seda sulle vastu peegeldavad. Kokku võivad saada väga erineva vibratsiooniga inimesed ja sa võid tajuda, et inimene kõrval ei ole sinuga üldse samal lainel. Kõik see paneb otsima või soovima minna enda õiget teed. Oleme kõik üks, aga samas tuleb selles ühenduses leida endale vastav kõige autentsem olemine ja hakata ennast selles juhtima. Jätkub uuenemine ja uute energiate seadistamine eneses, mis toimub tihti alateadlikul tasandil (nt öösel magades). Ärkvel olles paneb see analüüsima: kus ma olen, kuhu soovin minna, mida teha, kellega suhelda. Ühesõnaga teeme olulisi valikuid, kuidas soovime elada uutes energiates ja muutunud maailmas. Enda ellu arenguid tuues annad tegelikult impulsi ka oma lähedaste vibratsioonile, mis võib tuua huvitavaid muutusi nt peredünaamikas. Selle tõestusena võid saada huvitavaid telefonikõnesid, kirju ning tajuda, et sinu muutused tekitavad ka teistes reaktsioone ning uusi vaateid.


Oluline on mõelda mitte ainult enesearengu peale, vaid sellele, kuidas tuua oma perre, kogukonda, koju, aeda jms seda sama heaolu, rahu ja küllust, mida soovid eneses luua. Võib tekkida olukordi, kus on vaja võtta vastutus oma lähedaste eest ja läbi enda luua muutus. Palju muutusi saad aga teha juba mõttetasandil, viies ennast soovitud vibratsioonile. Selleks mine loodusesse, näiteks veekogu äärde. Istu puu najale maha ja kujuta ette, kuidas sinu jalgadest kasvavad juured maa keskkohta. See toob maandust ja turvatunnet. Siis võid hakata mõtlema ja visualiseerima oma soovitud nägemust. Mõtle, mida sa tõepoolest soovid kogeda. Ujumine ja veekogu ääres olemine aitab jällegi minema pühkida vanal. Vana minema pühkimiseks anna taotlus enda sõnadega vabas vormis, see on kõige puhtam ja siiram.


Hetke energiad ei soosi paigla istumist ja vanade radade kordamist. Pigem soodustatakse riskide võtmist, uue ja tundmatu kogemist. See ei pruugi kohe realiseeruda, aga võiks ennast valmis panna. Selle asemel, et mida edasi lükata on hea hüpata tegevusse. Kindla eesmärgi nimel töötamine viib eduni. Samal ajal on aga oluline voolata igapäevaelus. Õpime tasakaalu hoidmist soovide saavutamise ja oleviku kulgemise piiride vahel. Ära imesta, kui sinu soovid muutuvad või saad aru, et kunagi soovitud eesmärk ei ole enam sama tundega. Lase vabaks negatiivsed mõtted ebaõnnetumise ees ja palu Universumilt sinu hüvanguks lahendust. Meid kuulatakse energiate tasandil alati ja kui soov tuleb südamest, siis tuleb ka lahendus kõige paremal viisil. Aga mitte alati nii, nagu ise ette kujutad. Igaljuhul tasub pöörduda oma palvega kas siis inglite, haldjate või muude toetavate energiate poole. Kõik, kes paluvad saavad assisteeritud ja lisajõudu oma teele juurde. Vastused võivad tulla sinuni erineval kujul, seepärast jälgi märke.Source: IG @zeewipark


Järgmisel nädalal on võimalikud ka uued võimalused töös ja vaimses kasvamises. Puhkeb õide miski, mille vastu sa tunned sügavat tungi, kirge ja armastust. Isegi kui teema on veel segane, siis lase enda kirel ennast juhtida ja särama pandud uued projektid saavad hea alguse. Ka need, kes juba tegelevad oma hinge eesmärgiga, võivad saada teekonnale motivatsiooni juurde. Samuti ütlevad haldjad, et nad kaitsevad meie südamesoove, vaimset kasvamist ja spirituaalseid professioone. See on sõnum tervendajatele ja nõustajatele, et teil hoitakse silma peal ja valgustöötajatele antakse motivatsiooni minna edasi oma teed. Usun, et nii nagu mina õpivad ka kõik teised valgustöötajad iga päev aina enam juurde ja areng ei lõppe tegelikult kunagi. Saabub mingil tasemel vaimsete väärtuste aksepteerimine ja avanemine ühiskonnas ning osad võivad saada tunnustuse osaliseks.


Armastuse teemades on tajutav, et teod mängivad järgmisel nädalal rohkem rolli kui sõnad. Igasugune armastuse ja tunnete demostreerimine ning väljendamine toob väljavalitult tähelepanu. Üldiselt toovad suvetuuled suhetesse uuel nädalal kergust. Mida rohkem kallimaga õues aega veeta ja võtta maksimum praegusest ilusast ajast, siis sega tugevamalt leek lõkkele lööb. Samuti on vabas õhus kergem uusi tutvusi luua, sest inimesed on avatud ja vastuvõtlikud tänu õitsevatele energiatele. Vaatame rohkem väljapoole ja soovime näha ilu enda ümber. Nii suhetes, eneses ja eesmärkides.


Loome ilusa maailma, kus elada!


Spirituaalne Elustilist