Inglitaro sõnumid 14.-20.10

Hei, imelised!

Järgmisel nädalal on hea aeg maalida oma tulevikku. Mõelda, mis värve tahad lisada, millised on emotsioonid ja kujutised. Samuti on hea aeg teha otsuseid. Kui midagi juba ammu sinu sees istub, siis tee asi ära! Lõpeta plusside ja miinuste võrdlemine. Otsuse tegemises seisneb jõud, mis lükkab ülemõtlemise kõrvale ja saad lihtsalt konstanteerida fakti, et nüüd on nii. Seisma jäänud energia hakkabki nii liikuma... ja avab uusi uks. Meile antakse nüüd see võimalus ja tõstetakse vibratsioone. Ka ise saad sa oma energiat tõsta ja meid igati toetatakse selles. Kuula näiteks head muusikat, lõõgastu vannis või mine trenni.


Kui tunned, et midagi veel hoiab otsuse tegemisel tagasi, siis eemalda need asjad oma elust, mis tõmbavad sind tagasi. Lihtne näide, kui soovid uusi riideid, siis tee kapis puhastus, vii ära need asjad, mida enam ei kanna ja see loob vaba ruumi uutele imelistele riietele. Teiseks saad nendes valdkondades, kus ei ole veel kindel, saad sa mõtte lendu lasta. Äkki ei ole veel ideaalne pilt valmis. Mõtle, mis oleks, siis kui asjad juhtuks nii.. või naa... Kujuta enda peas visioone ja stsenaariume. Kas sulle meeldib see, mida näed? Või tahad teha parandusi? Nüüd saadki neid asju rahulikult mõtestada, luua lemmik värvidega pilt silme ette. Visioon, mis sul jääb ja teeb olemise heaks hakkab ka realiseeruma.


Järgmine nädal annab ka rohkem enesekindlust. Eriti tuleb see kasuks neile, kes peavad rahva ees esinema. Saad võimaluse olla silmapaistev ja tugev. Emotsioonid kõrvale jätta ja teha seda, mis tegema pead. Võta see jõud kokku ja edasta oma sõnum teistele. Ole juht ja jaga oma ideid ning inspiratsiooni. Sinu kuulajatel on seda vaja! Teadmine, et sa ei ole oma väljakutsetes üksi annab tohutult jõudu juurde. Kui peaks tulema tunne, et kardan tegutseda ja enesekindlusest tuleb puudu, siis mine läbi hirmu. Ära jookse ära. Enda näitamine toob positiivseid tulemusi ja huvitavaid võimalusi. Lae ennast lähedaste ja perekonna seltsis ning siis näita, milleks kõigeks sa võimeline oled!


Spirituaalne Elustilist