Inglitaro sõnumid 13.-19.07

Ilusat uut nädalat kõigile!


Sellel nädalal on tõenäoliselt tulemas esile informatsioon, mis on olnud peidus. Uus informatsioon tuleb ootamatult ja järsult. Indiviidi tasandil toob info kergendust aga ka äkilisi käike, sest mõistad asju nüüd paremini, selgemalt ja see paneb julgemalt tegema järgmisi samme. Informatsiooni võib ka näha kui energia muutumist, mis toob uuenemise ja asjaoludele tagasi vaatamist, et uues suunas edasi minna. Nagu ka eelmistes prognoosides, siis sama muutuste ja uute alguste protsess jätkub. Muutuste protsess on väga põhjalik, Universum toob uusi energiaid samm sammu haaval meie maailmasse ja laseb meil natuke selle kõigega harjuda. Kui kõik uued energiad saaksid kohe nähtavaks, siis oleks raskem neid kinnistada.


On hea aeg teha rituaale ja luua koju enda altar. Altarisse säti kõik, mis sind vaimsuse osas kõnetab ja mis on sulle omane. Lao altarisse näiteks lemmikud kivid, ennustamise abivahendid, lilled, rituaaltaimed, küünlad jne. Altariks võib olla ka üks sahtel, kus muid esemeid ei ole. Miks see on vajalik? Just nimelt sellepärast, et sel nädalal saad sa ühenduda oma vaimsete teejuhtidega eriti efektiivselt ja paluda näiteks tervenemist, küllust, armastust, tuge otsustamisel jne... valik on sinu! Kui tunned, et vajad lisajõudu, siis altar ja selle ees mediteerimine tuleb igati kasuks. Võid ka paluda soovide täitumist, oluline on vaid südamega asja juures olla ja kuulata seda tarkust, mis sinu osaks saab. Pane käima mõnus muusika ja ühendu kõiksusega.


Kõik sellised tegevused on vajalikud, et saaksid aru kuhu suunas liigud ja vajadusel muuta energiate suuna. Ole nüüd eriti täpne selles osas, kuidas tahad uues elutsüklis ennast tunda. Praegu paneme paika olulised nüansid, elemendid, koostisosad, mis kannavad meid pikalt edasi. Võid tunda ennast oma teel üksi, kuid mõne aja pärast tõmbad oma vibratsiooniga ligi ka uusi inimesi. Hetkel on aga oluline üksi edasi minna, et leida eneses vajalikud vastused, enesekindluse ja siis juba seda kõike teistega jagada.


Pane tähele, kuidas liiguvad protsessid sinu elus. Kui asjad liiguvad raskelt, siis tunneta mis on selle taga. Kui aga kergelt, siis võid ilusti edasi minna. Kui sinu ette tuleb takistus või asjaolud hakkavad venima, siis tunneta kas sa ise blokeerid seda või see olukord ei olegi sulle parim. Me oleme iseenda kompassiks ja loome ise enda elu. Tervendame tugevalt oma hinge, et saaksime uute energiate kaasa minna. Ei saa enam valida teid, mis südamega ei haaku. Seepärast jää enda südamesoovidele kindlaks, tõsta enda eneseväärikust ja enesehinnangut.

Töös ja karjääris on vajalik sel nädalal hoida siht tugevalt oma eesmärgil. Kui lased ennast mõjutada, siis tekivad hirmud ja lappamine vales suunas. Palju on sekkumisi teiste inimeste poolt sinu tegevusse ja valikutesse. Osa infost võib olla muidugi kasulik, aga selekteeri targalt. Sel nädalal teevad suuri edasiminekuid need, kellel on tugev enesedistsipliin ja tahtejõud. Kui suudad sõita läbi udu ja teadmatuse, siis Universum toetab sind. Jällegi muidugi, kui liigud kooskõlas oma südamega. Tuleb teha valikuid ka õpingute osas. Tehakse tähtsaid otsuseid kas eriala valimisel või täiendkursustele minekul. Nädal igati soosib õppimist ja sellealaseid otsuseid. Siin jällegi on oluline usaldada oma sisetunnet ja soove. Kui pole päris kindel enda otsuses, siis leia inimene, keda saad usaldada ja kes toetab sind neutraalses võtmes enda emotsioone lisamata.


Suhetes ja armastuses tugevneb sel nädal spirituaalne ja telepaatiline side. Võid tajuda ümbritsevate inimeste tundeid, olla empaatilisem ja tunnetada isegi seda, kui keegi sinust mõtleb. Telepaatia saab varsti väga tavaliseks osaks meie eludes ja natuke juba antakse meile proovida selliseid suhtlemisviise. Pealegi hakkame me inimesi tunnetama mitte nende sõnade, vaid energia järgi. Kui jutt ja energia ei klapi, siis võid tunda, et ei soovi inimesega suhelda. Seepärast on ka endal oluline jääda suhetes võimalikult autentseks ja ausaks. Ei saa lihtsalt varjata midagi, mis peegeldab ennast väljapoole. Lase vabaks enda hing ja näita ennast, oma andeid ja enda tõeliselt loomust maailmale. Sind premeeritakse selle eest imeliste inimeste ja sündmustega! Anna sel nädalal välja rohkem armastust, riski ja ütle seda, mis on südames. Meie enda aksepteerimine ja suhted on otseselt seotud. Pane sel nädalal tähele, millised on sinu suhted ja mida sa peegeldad. Ole avatum, räägi sellest mida tunned ja usu mind, tulemus saab olla ainult hea.


Imelist nädalat


Spirituaalne Elustilist

207 views