Inglitaro sõnumid 13.-19.04

Head lugejad!


Järgmise nädala üldine energia edasipürgiv ja liikuv. Tunnetades tuleb esile palju vee energeetikat, mis viitab emotsioonidele. Emotsioone on uuel nädalal küll ja veel. Me liigume edasi, koguaeg, vahel kiiremas tempos, vahel on hoovus aeglasem. Järgmisel nädalal võib oodata selliseid valgusesähvatusi, kus tahetakse asju kiirendada, teha otsuseid ja iga inimene soovib ennast väljendada valdkondades, mille suhtes tunneb kirge. See toob edasimineku ja muudatuste vastuvõtmist. Samuti tuleb sõnum, et oleme juba harjunud praeguse olukorraga, aga on vaja veel oma eluviise muuta. Kui oled juba tüdinud niimoodi olemisest, siis muuda oma tegevuses midagi. Mõtle viisidele, kuidas saaksid elada teistmoodi, kuidas tuua enda ellu põnevust ja muuta rutiini ning kohustusi.
Emotsioone tajun järgmisel nädalal nii suhtlemises ja suhestudes nii enda kui ka teisega. Kohati ongi tunda sellist tüdimust ja tundeid, et justkui siit seinast läbi ei saaks murra. Soovitakse lõbusamaid sündmusi oma ellu tuua ja peetakse ka pidusid, aga teistmoodi. Omavahel suhtlemine, lõbusa ja piduliku meeleolu loomine toob järgmisesse nädalasse särtsu. Samuti on paarisuhetes emotsioone. On tajuda armumist, uute inimestega tutvumist ja üleüldiselt soovi kogeda midagi uut ning põnevat ka kestvates suhetes. Paarisuhetes on kukkumas ära väline pool ja nagu ka eelmisel nädalal juba oli tunda, siis sukeldutakse vaimsesse sidemesse. Eluvaatelised teemad tuleb lahti harutada. Kes varem tundsid, et ei saa oma partnerile täielikult ligi, siis nüüd on võimalus kompida kohti, kuhu enne polnud aega ega võib-olla ka soovi minna. Sellega seoses tekib palju tundeid, aga nüüd on need paremini haaratavad ja samas ka lahendatavad. Selgemini on näha meie suhete mustreid ja miks me midagi loome. Soovimatuid mustreid saab muuta ja mitmed mustrid saavad kindlasti murtud. Pühendunult ühinenud südamed jäävad kokku.


Endiselt oleme ühelpool kallast ja teisele poole veel ei saa. Hea mõte on panna omad tunded loomingusse, kuidas keegi soovib seda teha. Kui südames on armastus, siis püsib usk igas situatsioonis. Armunud ja armastuse energias olevad inimesed on väga hoitud ja kaitstud, sest kaitsevad ise kõrgevibratsioonilise energiaga oma välja ning negatiivne hajub kohe ära.


Ka töö ja rahateemades on näha kerkimas lahendusi. Üks tee on see, et on võimalik vastu võtta hüvitsi, kompensatsioone ja muud sellist. Selle tõttu rahuneb ka veidi inimeste energeetika. Kui ühest kotist ei saa, siis saab kuskilt mujalt. Samuti on üldse tööga. Kui ei ole tööd, siis leitakse teised viisid. Elu on tasakaalus ja toob uued võimalused, kui eelmine ära kukub. Nii võib leidagi inimene ennast uues olukorras, kus tuleb õppida midagi uut, kellelegi appi minna või on sunnitud oma valdkonda vahetama. Kõik uus ja aktiivne tegutsemine sellel rindel on soositud. Võta põnevusega vastu see, kui peaksid ennast leidma uues olukorras. See on hea pinnas ja võib tuua hiljem ootamatuid, kuid südames soovitud lahendusi. Äkki oled midagi juba ammu soovinud teha, aga pole olnud julgust.


Uus nädal on jällegi sobiv oma soovide paika panemiseks ja manifesteerimiseks. Meile on antud veelkord aega, et võtta enda elu eest vastutust ja juhiroll. Osad on teinud seda, aga on palju kes veel mitte. Seda ei saa keegi teine teha. On igati sobiv küsida teistelt nõu enda elu kohta ja arutada enda mõtteid. See viib edasi. Kui sul on ennustamisvahendid, siis sobib järgmisel nädalal endale näiteks kaarte panna ja küsida juhatust. Järgmine nädal toob vastused siis, kui sa küsid.


Üldiselt kinnitatakse seda, et me oleme õigel teel ja peaksime jätkama seda teed, mis praegu hetkel toimib. Mis ei toimi, seda sa tunned ja sellest peabki lahti laskma. Toimub energeetilisel tasandil ka meie bioväljade nö restart, uuenduskuur, samal ajal tugevdamine ja tšakrate käivitamine või tervendus. Igaüks tunneb omamoodi, kuidas see talle mõjub. Oluline on lasta kõigel juhtuda, toetada ennast, puhata ja lasta looming välja.


Vaata, mida sa oled oma ellu juba loonud. Täna selle eest! Kui on midagi puudu, siis seda saab alati luua. Küll aga tunnen, et inimesed vahel ei teagi mida tahavad. Võta siis see aeg, et lasta vastustel tulla. Küsi küsimusi, pöördu enda kaitseinglite ja teejuhide poole. Eriti on nad valmis praegu aitama materiaalsete raskuste ja sellest tuleneva ebakindluse puhul. Suhtle nendega, isegi kui vastuseid kohe nähtavale ei tule. Nad kuulevad meie mõtteid ja toovad vastuseid ka situatsioonide ning teiste inimeste kaudu. Ole avatud, juhi ennast ise ja kuula oma tajusid.


Ilusat nädalat!


Spirituaalne Elustilist